Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mocne zbicie wagi.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Krzychu1418048760
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mocne zbicie wagi.
czesc ... pojecie sterydy jest mi znane tylko z tego, ze moi kumple kuja sie dookola, nigdy w to nie wnikam, bo mnie nie interesuje, ale mam prośbe, żebyście mi pomogli ... mój kuzyn ma 180 i waży ze 120 kg, jest obtłuszczony, bardzo gruby poprostu, ma osiadły tryb życia, nic nie robi w kierunku, żeby schudnąć. Prosze was o pomoc jakie koksy ma wziąć na to, żeby schudnął z 30 kilo, jak stosować, co ma robić, jakie porady ? ile to wszystko go wyniesie? z góry dzięki
  • 0
1 styczeń - powrót na siłownie
1 zerwca - ???

Zonkers
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.
czemu sterydy , fat burner albo jaka l-karnityna i siłownia , rowerek , bieganie , dieta . Samo sie nie schudnie !
  • 0

orzech_gdansk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:siłownia, muzyka, dziewczyny;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.

Prosze was o pomoc jakie koksy ma wziąć na to, żeby schudnął z 30 kilo,


30kg... długa i ciężka praca! Winstrol najlepiej w strzałach i przede wszystkim niech zacznie sie ruszać! i dużo supli (patrz Zonkers!) Jak nie będzie zadwowlony to niech odsysanie sobie zrobi:P

pzdr
  • 0
"...Ja jestem dumny, że moja skóra jest biała...!!!"
Siła drzemie w Omnadrenie!!

Krzychu1418048760
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.
no dobra, ale jakiś przykladowy dzien rozpiszcie ... ile tego winstrolu, ile on kosztuje, co do tego ... czy wy nie macie wiedzy na ten temat ...?niby takie szanowane forum.
  • 0
1 styczeń - powrót na siłownie
1 zerwca - ???

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.
winstrol na spalanie tluszczu ? :padam: pierwsze slysze...na utwardzenie,sile owszem...na spalanie only efydryna,clen,salbutamol! ewentualnie jak sie uprzec to tesc rowniez nasila spalanie tluszczu ale te pierwsze 3 wymienione przezemnie sa typowo przeznaczone do tego...napisz do czego masz dostep to wtedy powiemy w jakich dawkach...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Krzychu1418048760
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.
człowieku ja moge mieć wszystko ... najlepiej doradź co i wtedy ile tego
  • 0
1 styczeń - powrót na siłownie
1 zerwca - ???

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.
zacznij od efedryny na poczatek 2x po 25mg razem z 200mg kofeiny, po 5 dniach zwieksz dawke do 3x25mg i po nastepnych 5 dniach 4x25mg i tak pociagnij z 10-14dni a potem wejdz ewentualnie na clena zacznij od 1tab i mierz temperature jak bedzie wyzsza od 37.1 w spoczynku to jedz na takiej dawce poki nie spadnie poczym zwieksz i znowu to samo takze przez 2 tyg...ogulem 2 tyg efka 2 dni przerwy 2 tyg clen i koniec
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


DonCorleone
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warm maz
  • Zainteresowania:PrideFC UFC Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.
Niech se kupi 15g fajansu :hyhy:
  • 0
Show me a hero and Ill write you a tragedy

Krzychu1418048760
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.
i oc i to co tam napisałem pomoże zrzucić 30 kg wagi ?
  • 0
1 styczeń - powrót na siłownie
1 zerwca - ???

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.
Krzychu, to co napisal Joks, w zupełności starczy
  • 0

monter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:las volas

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.
trena niech przypie*** ;)

a tak serio ja bym sie w clena nie bawil 3 misiace na efce pociagnie i bedzie zadowolony poleci z wagi w oczach
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.
monter jak kto woli...ja efki w zyciu niebralbym 3 miesiace bo uzaleznia i czesto trzeba dawki zwiekszac...dlatego teraz sie robi przeplatatnke 2 tyg efka potem 2 tyg clen i znow efka...ograniczasz efekty uboczne do minimum jadac tylko przez 2 tygodnie ktoryms z tych specyfikow
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


navi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kulturystyka, informatyka itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.
kup mu fety niech przyćpa ze 2 tygodnie po kolei to schudnie :hyhy:
  • 0

Krzychu1418048760
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.

30kg... długa i ciężka praca! Winstrol najlepiej w strzałach i przede wszystkim niech zacznie sie ruszać! i dużo supli (patrz Zonkers!) Jak nie będzie zadwowlony to niech odsysanie sobie zrobi:P

pzdr


orzech, ty jesteś z ndg ?



zacznij od efedryny na poczatek 2x po 25mg razem z 200mg kofeiny, po 5 dniach zwieksz dawke do 3x25mg i po nastepnych 5 dniach 4x25mg i tak pociagnij z 10-14dni a potem wejdz ewentualnie na clena zacznij od 1tab i mierz temperature jak bedzie wyzsza od 37.1 w spoczynku to jedz na takiej dawce poki nie spadnie poczym zwieksz i znowu to samo takze przez 2 tyg...ogulem 2 tyg efka 2 dni przerwy 2 tyg clen i koniec


nie rozumiem z tym clenem... moze to jakos inaczej(zrozumialej) sformuować ?
  • 0
1 styczeń - powrót na siłownie
1 zerwca - ???

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.
clen podwyzsza temperature...dlatego jedziesz od 1 tabletki i zmierzyc temp. jak bedzie ponad 37.1 stopnia to znaczy ze taka dawka dziala...po kilku dniach organizm sie przyzwyczaja i znow musisz zmierzyc temperature czy dziala...jezeli sie okaze ze juz nie dziala tak bardzo to znow zwiekszasz dawke az na termomatrze bedzie ponad 37.1 inaczej wytlumaczyc nie potrafie :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.
JA bym polecił naturalnie nie na żadnych "specyfikach" zdrowa dietka , dużo biegania !! Nie jedz słodyczy lodów chipsów słodkich napojów browaky i inne alkohole tez odpadaja ,jak lubisz czasem poszalec to ziółko może być ... tyle że wtedy się chce oczywiście dobrze zjeść :P :P . No ale twój wybór ja jak się wziełem za chudnięcie to ubieraęłm sie grubo na zajebiste słońce i gdzieś na jakieś zacisz emiasta żeby nikt nie widział i biegać ,pocić się biegać ,wtedy bedziesz i bardziej wytrzymalszy i zdrowszy ,a potem zarzucić jakieś dobre koksy na mase mięśniową i bedzie zajebiście ,bo będzi ezdrowiej ... ja bym tak zrobił bynajmniej. :) No ale skoro piszesz na forum sterydowym ,tzn. ze juz jestes chyba zdecydowany...
  • 0

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocne zbicie wagi.
A no i do tego dozucil bym jakas taurynke na wytrzymalosc ,l-karnityne i pił napoje energetyzujace zzeby miec kopa wiekszego.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024