Skocz do zawartości


Zdjęcie

cwiczenia na lipo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

ArniXXX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

cwiczenia na lipo
siema! mam taki problem, na klacie mam sporo fatu i teraz zaczynam reduckje dieta suple itp aeroby ale jeszce dobre cwiczenia na klate zeby zlikwidowac lipo bo chyba mam i to spore :P obecnie waze 85 przy 178cm
  • 0
Co nie zabije to wzmocni !!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cwiczenia na lipo
skos glowa w dół,jezeli wywolana jest dojrzewaniem to z czasem zaniknie i niema sie czym przejmowac i cwiczyc normalnie :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ArniXXX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cwiczenia na lipo
nie zgodze sie z toba. po 1sze juz dawno robie dol i jest jeszcze gorzej, a gore mam slaba i sam doszedlem do tego zeby gore robic a tu sie pytalem o jakies dodatkowe cwiczenia.... :P slaba masz chyba wiedze , nawet jak sprawdzalem na animalu to pisza zeby gore robic w takeij sytuacji :D
  • 0
Co nie zabije to wzmocni !!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cwiczenia na lipo
o moja wiedze to sie niemartw...napewno przewyzsza Twoja :hyhy: masz chyba jakoms dzwina ta lipomastie...bo zawsze robilo sie skoks w dol zeby wypalic ladnie tluszcz pod sutkami gdzie sie gromadzi dorzeźbiając się na maxa. a najlepszym pozbyciem sie lipo jest poprostu zrzucenie wagi...a nastepnie dbanie o diete i aeroby
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ArniXXX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cwiczenia na lipo
moze przewyzsza a moze nie :zdegustowany: jak zrobie dobrze gore to sie cyc rozciagnie ladnie no i oczywiscie wycinka, dieta itd. koniec tematu :luka:
  • 0
Co nie zabije to wzmocni !!!

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: cwiczenia na lipo

moze przewyzsza a moze nie :zdegustowany: jak zrobie dobrze gore to sie cyc rozciagnie ladnie no i oczywiscie wycinka, dieta itd. koniec tematu :luka:

Skoro to wiesz to po co zadajesz pytania - by wywołać sensacje - że ktoś nie ma wielkiej wiedzy?
  • 0

ArniXXX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cwiczenia na lipo
nie umiecie chyba czytac ze zrozumieniem :[ napisalem wyrazne ze chodzi mi o jakies dodatkowe cwiczenia w 2gim poscie bo o skosie to wiedzialem
  • 0
Co nie zabije to wzmocni !!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cwiczenia na lipo
ArniXXX a cwiczac klatke to jak robisz ? rozchodzi mi sie o ilosc serii i powtorzen oraz czas przerwy...bo powinienes jechac na rzezbe zeby tluszcz wypalic na maxa czyli duzo ilosc ruchow x15,dwa razy w tygodniu i krotkie przerwy do max 1 min...a jezeli robisz masowke 12-8 ruchow i dluzsze przerwy to ja sie nie dziwie ze ten skoks w dol pogarsza sytuacje...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ArniXXX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cwiczenia na lipo
no tak to moze masz racje lae do tej pory mase robilem. a tak wogole to bys radzil 2 ray w tyg sama klatke jako priorytet czy ogolnie wszystkie miesnie w treningu na rzezbe bo ja sie wogole nie znam na rzezbie ??:P
  • 0
Co nie zabije to wzmocni !!!

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: cwiczenia na lipo
Jak sie nie znasz to poczytaj w FAQ masz opis rzeźby ;-)
"Zasady cykli treningowych".

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024