Skocz do zawartości


czas na regenerację...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_fac_*

Guest_fac_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

czas na regenerację...
witam

wszystko zaczelo sie od cyklu krety (bralem storma od 7 marca przez ok. miesiac). na ten cykl bylem przygotowany ficzynie i psycicznie. mialem diete, cel i determinacje. no i sie zaczelo. na silowni z poczatku smigalem caly nabuzowany, mialem ogromnyt zapal. przez caly cykl (bez nawet jednego dnia przerwy) mialem treningi. na silowni robilem glownie klatke, grzbiet - w domu: naramiene i przedramienia oraz brzuch. do tego jeszcze biegalem. przybralem ok. 6-8 kg na tym cyklu. moj tydzien wygladal (i do teraz wyglada) nastepujaco: poniedzialek, sroda, piatek-silownia / wtorek, czwartek, sobota, niedziela - bieg (ok. 6,5 km), trening w domu (ok. godzina). teraz jeszcze zapisalem sie na tajski i kupilem sobie worek. mam dalej determinacje do treningow, utrzymuje diete, ale nie wiem czy przypadkiem sie nie marnuje albo nie stoje w miejscu przez to ze nie daje miesniom nalezytego odpoczynku.. teraz chce utrzymac to co osiagnalem na cyklu..w czerwcu chcialbym sobie zapodac kolejny cykl.. czy moze ktos napisac mi taka tygodniowa rozpiske kiedy silownia, kiedy trening w domu i kiedy bieganie czy trening przy worku ? (wtorek i czwartek mam tajski)

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: czas na regenerację...
przerwa musi byc :] bo to podczas regeneracji rosna miesnie
a reszte to nie chce sie wypowiadac bo az tak dobrze nie wiem :)
pozdro
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: czas na regenerację...
Przede wszystkim ramion i nóg w treningu nie widziałem.
Powiedz, że biegasz to nogi rosną - ale też spalasz tłuszczyk...
Wg mnie zrób trening siłowy (ciężary itd.) max 3-4 razy w tygodniu. Worek i biegi - spalą Ci pare kg :) mięska i tłuszczu... Więc uważaj jak chcesz to utrzymać.

  • 0

GośćGuest_fac_*

Guest_fac_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: czas na regenerację...
postanowilem sobie zrobic tygodniowa przerwe zeby dac miesniom ochlonac. wbd - bo wiesz ja przy okazji chcialem troche tego tluszczyku unicestwic, zeby rzezba wyszla po takiej sporej masowce.

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: czas na regenerację...

wbd - bo wiesz ja przy okazji chcialem troche tego tluszczyku unicestwic, zeby rzezba wyszla po takiej sporej masowce.

Jak wspominałem bieganie i worek pomogą zrzucić kilka kg - ale uważaj by mięsko nie poszło... :) Biegaj naczczo - najlepiej.

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024