Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witaminy, minerały itd - proszę o pomoc.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Marcinkowiec
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Witaminy, minerały itd - proszę o pomoc.

Witam. Na siłowni ćwiczę od około 2 lat, mam 20 lat,na siłowni ćwiczę 3-4 w tygodniu, prowadzę dość aktywny tryb życia - studiuję wychowanie fizyczne. Mam następujący problem - otóż mialem przerwę na siłowni okolo 4 miesiące spowodowaną problemem ze zdrowiem - chodzi o serce (mialem podwyzszone tętno, czułem się niespokojny i ogólnie rozbity) - miałem zrobione wiele badań krew, mocz, ekg itd. Wszystko było ok. Lekarz stwierdził u mnie tzw. "nerwicę wegetatywną serca", którą ponoć jest częsta przy dużej ilości stresu (a mialem w tym okresie sporo roznych problemow, ktore spedzaly mi sen z powiek). Lekarz przypisał mi tabletki ziołowe uspokające + do tego potas i magnez. Dolegliwości ustąpily bardzo szybko. Od tego czasu nic mi nie dolega, czuję się świetnie fizycznie. Od 2 miesięcy ponownie ćwiczę na siłowni. W związku z tym, że "zacząłem doceniać własne zdrowie" chcę kupić jakieś suplementy witaminowe itp. Potrzebuję jednak poradę. Otoż przegladam wlasnie aktualny katalog z suplementami firmy Trec. Zainteresowały mnie trzy rzeczy: Multi Pack(witaminy), Mega Mineral, Super Omega-3. Składniki zawarte w Omega mają znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu serca i naczyń krwionośnych, multi pack to witaminy, zas Mega Mineral to szereg minerałów. Czy jest sens kupować te wszystkie 3 suplementy? Jesli tak, to jak je stosować? Jesli nie, to co kupic? Proszę o porady. Z góry za wszystkie serdecznie dziękuję. Ze sportowym pozdrowieniem.


  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Witaminy, minerały itd - proszę o pomoc.

Czy jest sens kupować te wszystkie 3 suplementy?

jest

Jesli tak, to jak je stosować?

tak jak jest napisane na opakowaniu...
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Witaminy, minerały itd - proszę o pomoc.
witaminy i mineraly stosuj tak jak jest napisane na opakowaniu (lub troche wiecej ;) )
omega-3 bierz ok. 6-8g dziennie
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024