Skocz do zawartości


Zdjęcie

ROZSTĘPY U NASTOLATKA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

bulonia199
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ROZSTĘPY U NASTOLATKA
Witam mam 16 lat i od 6 miesięcy ćwicze zauwazyłem że na bicepsie i za ramionami zrobiły mi się DUŻE rozstepy na poczatku były czerwone potem troche zbielały ale bardzo mi to przeszkadza mam takie pytanie czy komys udalo się to zlikwidować ??? czy naprawde tylko laser może to usunąć ??? ;( ;(
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZSTĘPY U NASTOLATKA

Witam mam 16 lat i od 6 miesięcy ćwicze zauwazyłem że na bicepsie i za ramionami zrobiły mi się DUŻE rozstepy na poczatku były czerwone potem troche zbielały ale bardzo mi to przeszkadza mam takie pytanie czy komys udalo się to zlikwidować ??? czy naprawde tylko laser może to usunąć ??? ;( ;(


Niestety rozstępy będą do końca życia ale na pewno się trochę wybielą.Możesz kupić jakieś maści ale to raczej dużo nie pomoże ale zawsze coś.Laser może usunąć ale są to drogie zabiegi.Szybko nabierasz masy i dlatego wyskakują.
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZSTĘPY U NASTOLATKA

Witam mam 16 lat i od 6 miesięcy ćwicze zauwazyłem że na bicepsie i za ramionami zrobiły mi się DUŻE rozstepy na poczatku były czerwone potem troche zbielały ale bardzo mi to przeszkadza mam takie pytanie czy komys udalo się to zlikwidować ??? czy naprawde tylko laser może to usunąć ??? ;( ;(



Jeżeli rozstępy zaczynają sie pojawiać nic innego jak zacząć działać . Kupić maść na rozstępy i zwalczać je do końca :)



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZSTĘPY U NASTOLATKA
Jeśli rozstępy już się pojawią to już zostają do końca nawet po zabiegu laserowym zostają blizny, po maściach rozstę zostaje tyle że w kolorze skóry. Tak więc na rozsępy nie ma lekarstwa. Ostatnio w jakiejś gazecie widziałem maść o nazwie NO-SCAR, stosował ktoś to może ?? Jakieś opinie, relacje ?
  • 0
Dołączona grafika

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZSTĘPY U NASTOLATKA

Jeśli rozstępy już się pojawią to już zostają do końca nawet po zabiegu laserowym zostają blizny, po maściach rozstę zostaje tyle że w kolorze skóry. Tak więc na rozsępy nie ma lekarstwa. Ostatnio w jakiejś gazecie widziałem maść o nazwie NO-SCAR, stosował ktoś to może ?? Jakieś opinie, relacje ?


ja stosowałem ale na blizny po trądziku, efekty OK
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZSTĘPY U NASTOLATKA

Jeśli rozstępy już się pojawią to już zostają do końca nawet po zabiegu laserowym zostają blizny, po maściach rozstę zostaje tyle że w kolorze skóry. Tak więc na rozsępy nie ma lekarstwa. Ostatnio w jakiejś gazecie widziałem maść o nazwie NO-SCAR, stosował ktoś to może ?? Jakieś opinie, relacje ?


Stosowałem.Powiem tak trzeba smarować systematycznie i na pewno nie jedno opakowanie.Fajnie wygładza i mniejsze "zadrapania" trochę wybiela.
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZSTĘPY U NASTOLATKA

Stosowałem.Powiem tak trzeba smarować systematycznie i na pewno nie jedno opakowanie.Fajnie wygładza i mniejsze "zadrapania" trochę wybiela.


1 opakowanie hmm fajnie by było ja miałem kilkadziesiąt :) wygładza zarąbiście :)
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024