Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomozcie w wyborze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie w wyborze
wiekszosc ludzi panicznie sie boi okreslenia "dieta" nie zdajac sobie sprawy jak latwo i przyjemnie mozna jej przestzegac ;-)
  • 0
[you]
pozdro :P

ziomek666
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie w wyborze
Ja będe jadł jak jem normalnie bo niebęde sobie przygotowywał codziennie specjalnych rzeczy . Tylko teraz o to mi chodzi czy jak był pił czy tam jadl tego gainera i ćwiczył to czy bym przytył ? Bo ja niejem specjalnych raczej rzeczy jakis jak normalni ludzie tylko moje wybrane takie rzeczy . Bo tez niechcem się zrobić chodzącą beczką chcem poprostu być taki jak jestem tylko o troche masywniejszy
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie w wyborze
sam gainer niewiele ci da...
Napisz co jadasz w ciągu dnia...
Pamiętaj że dieta to podstawa...
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie w wyborze

Bo tez niechcem się zrobić chodzącą beczką chcem poprostu być taki jak jestem tylko o troche masywniejszy

tak jak kazdy tutaj tylko, ze organizm nie daje za wygrana i ni chuja nawet z dieta nie wielu wygrywa ;)

Tylko teraz o to mi chodzi czy jak był pił czy tam jadl tego gainera i ćwiczył to czy bym przytył ?

jezeli uzupelnisz braki w diecie i dostarczysz tego czego potrzebujesz powino byc ok
problem w tym ze niawiadomo jakie masz braki i nie wiadomo czego potrzebujesz, bo nie masz diety
  • 0
[you]
pozdro :P

ziomek666
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie w wyborze
aha dzięki
  • 0

Mandy1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomozcie w wyborze
cze ja brałem juz 3 razy mass xxl.Powiem ze jestem bardzo zadowolony.W tym ze nie stosowałem wtedy takowej diety jak w rozpiskach.jadłem to comi podeszlo pod reke.Nie wyliczałem zadnych gram itp.Moze jak bym sie stosował dio diety to efekty były by lepsze.zaczynajac cwiczyc wazyłem 50 kg..Tylko nie brałem przez cały ten okres masa pniewaz z kasa tekczasem było krucho.Miałem przez ten czas 3 wiadereczka po2 kg.Teraz waze 63-64 kg.Niby wychodzi ze cwiczac te 1.5 roku miesiecy to powinienem bardziej przytyc.Jednak ja nie chodziłem wtedy na siłke tylko miałem 2 hantelki w omu po 5kg!!I tak na tym troche sie wyobiłem .takze widac ze najwiecej pomógł mi mass XXl.dlatego go tak lubie.Bo jeszcze we wrzesniu 2004wygladłałem jak chycherko a teaz tez jestem vhudy ale jestem caly czas na dobrej drodze.jesli chodzi o porcjowanie to ja brałem codzienie po 2 porcje po 50 gram czyli dziennie 100gram.Robiłem w shakerze z mlekiem(dodatkowe bialeczko).wazne jest zebys duzko jadł.Nie koniecznie tłustych rzeczy.staraj sie jest duzo serrów, ryb miesa głównie.Pozdro!!
  • 0
Tego chyba nie trzeba komentować... :-))



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024