Skocz do zawartości


Zdjęcie

do anar-a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

do anar-a
anar-ku dlaczego wyrzuciłeś kujsus-a z forum? moim zdaniem to był błąd, możesz to jakoś uzasadnić?? bo myśle że to duża strata przynajmniej w dziale STERYDY, pozatym był z nami już długo i jest wpożądku człowiek i napewno nie tylko ja tak myśle.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
kujsus dostal jedno dniowy urlop :)
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
a można wiedzieć za co?
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
nie wiem czy moge mowic to wewnetrzna sprawa zarzadu :) jak anar bedzie chcial to powie badz kujsus jak wpadnie na forum to ci napisze jesli bedzie chcial
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
kujsus już tu nie wpadnie, pozatym ma bana że nawet nie może czytać forum
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
KUJSUS tu wpadnie dostał bana na tydzień więc
na pewno wróci nie ma sie czym przejmować
zreszta ban został mu zdjęty,
nikt go z forum nie wyrzucił...
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
BODYGUARD, widze ze teraz jestes modem ;),gratuluje dawno tu nie zagladalem widze ze wiele sie zmienilo,ale ostatnio mam troszke wiecej czasu wiec postaram sie byc aktywniejszy na forum. pozdro
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
dzięki Joks, fajnie ze znów jesteś na forum :]
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a

KUJSUS tu wpadnie dostał bana na tydzień więc
na pewno wróci nie ma sie czym przejmować


napisałem wyraźnie że kujsus już tu nie wruci więc słuchaj co pisze, nawet jak mu bana ściągną czy już to zrobili on tu już nie wruci - każdy ma swój honor
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
O żesz .... to poszło na noże :kwasny: :zdziwko: Nie wiem co mogło spowodować zbanowanie kujsusa a tym bardziej taka jego reakcje na to
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
mówi sie trudno :kwasny:
  • 0

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
BODYGUARD, jesteś cfaniaczek bo nie o ciebie chodzi a nie da się ukryć jak już napisał stefan że kujsus miał wiedzę i był pomocny :[
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
rany znowu wielka afera bo ktos odchodzi z forum...mial wiedze a raczej ma no i co z tego...body kiedys byl pare razy banowany i sie jakos nie obraził... buehehe
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
taaaaa własnie heheheheh
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a

BODYGUARD, jesteś cfaniaczek bo nie o ciebie chodzi a nie da się ukryć jak już napisał stefan że kujsus miał wiedzę i był pomocny

nie da siem ukryc ze zachowywal siem ostatnio w pewnych sytuacjach nie odpowiednio
ze byl pomocny - nie watpie - dlatego ma moda ;)
[ale ze ktos ma moda nie znaczy ze jest nietykalny - musi przestrzegac tych samych zasad kttorych przestrzeganie oczekuje siem od zwyklych userow - nie mozecie powiedziec, ze modzi to mafia i ze moga robic wszystko co im siem zywnie podoba bez zadnych konsekwencji... poza tym od kogo jak od kogo, ale wlasnie od modow najbardziej wymaga siem przestrzegania zasad - cos jak dawanie dobrego przykladu :P ;) ]

napisałem wyraźnie że kujsus już tu nie wruci więc słuchaj co pisze, nawet jak mu bana ściągną czy już to zrobili on tu już nie wruci - każdy ma swój honor

czyli kazdy uzytkownik forum ktory dostaje bana juz nie powinien wracac tylko unosic siem honorem. jasne... :padam:
stefan - sorki, ze to pisze, ale nie znasz calej sytuacji i nie powinienes sie raczej az tak radykalnie wypowiadac...
rozmawiales z kujsusem ?? [ciekawi mnie Twoja pewnosc co do tego ze juz nie wroci]
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
Fakt faktem Kajsus był długo na forum i wiem o co jemu chodzi. Nie wiem o co poszło i szczerze nie interesuje mnie to zbytnio. Ale gdybym ja np. siedział tutaj tak długo, tyle zrobił dla forum ,a później ktoś dał by mi bana za coś tam to też nie wiem jak bym się zachował. On pewnie miał takie przeczucie, że to jest jedna wielka rodzina, która nie skrzywdzi swojego. No i uciekł z domu, ale jak wiemy przeważnie ludzi ci powracają z czasem. Znam to z własnego doswiadczenia.
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
oka jak uwazasz... nie dyskutuje juz, niech siem anar tutaj wypowie jesli uzna to za stosowne :)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a

rozmawiales z kujsusem ??

ja z kujsusem rozmawiam prawie codziennie,tak rozmawiałem i znam sytuacje. Już kiedyś dostał tu bana, każdy może wrucić ale doczasu, on uważa że jest tu już nie potrzebny, nie wruci napewno
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a

on uważa że jest tu już nie potrzebny, nie wruci napewno

coz moge powiedziec - tylko tyle ze jest w bledzie.
jest tu potrzebny, jednak musi siem tez nauczyc podchodzic do pewnych zeczy z dystansem...
bana dstal tylko na 1dzien - zeby mu to dalo do myslenia nad zachowaniem

stefan - skoro znasz sytuacje po co pytasz anara ??
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
bo kujsus uważa że było to niesłuszne rozumiesz? i dlatego chciałem się dowiedzieć szcegółów
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024