Skocz do zawartości


Zdjęcie

do anar-a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
Ja sie do nie do końca zgadzam.
Na inncyh forum modzi nie cyrtolą się z nieznośnymi użytkownikami, w sumie to się kujsusowi nie dziwie.

Roboty na forum robił na prawde duzo i nic z tego nie miał, ciekawe jaką teraz będzie miał obsadę dział STERYDY, jakoś nie moge sobie wyobrazić.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
spoxik dawid kujsus wroci :) a narazie musisz sobie sam radzic !! albo wyszukiwac jakiegos nowego magistra koksu :) niedlugo koksiarz ma wrocic na dluzej to bedziesz mial pomocnika :)
  • 0

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
Ja tez bym tego debila zbanowal.
Co innego raz dwa razy ale jak by przekrecal celowo to bym zrobil tak jak kujsus... :[
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
ja tylko chce tez zwrocic uwage na to ze awruk zaczal siem draznic z kujsusem w shoutboxie juz po tym jak dostal [wg mnie] nieslusznego bana - czyli mogl siem czuc zirytowany cala sytuacja, a ze nie jest osoba powiedzmy dyplomatyczna to jechal ze... sredniej rury :P

niechce wyjsc na obronce ucisnionych %-))) ale chce zeby fakty pozostaly faktami i to co dzialo siem na forum bylo mozliwie obiektywnie sprawiedliwe...

kij ma 2 konce :oczami:
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
Ja też zbanowałem galiego za obrażanie mnie
jak założył nowe konto, i nick który sugerował że jestem ***

i było wporzo nikt sie nie czepiał
chmmm moze nie powinienem tego pisać bo i mnie sie ban oberwie :wstyd: :hyhy:

jednoznacznie stwierdzam że: zbanowanie Kujsusa
było nadużyciem, decyzja Kujsusa o odejściu przedwczesna i lekkomyślna

podsumowująć: BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ!!! :D :rotfl: :hyhy:

podpisano: Andrzej Lepper.
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
ja równiez zbanował bym typa jak by mi celowo przekręcał nicka i sie draznil, adasko on nie wruci - zrozumcie to i nie piszcie że ochłonie i wruci, tyle robił dla forum i nagle dostaje bana za to że dał jakiemuś użytkownikowi który nie umie się zachować jak należy. Nie wiem czy powinienem wam pisać ale dostał propozycje moda na innym forum w dziale sterydy. Prosiłem go żeby nie odchodził, napisał że podjął decyzje i koniec.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a

Nie wiem czy powinienem wam pisać ale dostał propozycje moda na innym forum w dziale sterydy.

No mi też coś wspominał, jestem prawie pewny, że nie wróci.

Chłopak zaczął się rozwijać, pisał mi ze ma kontakt z Filebornem a tu adijos amigos.

ps. Stefan wrÓci nie wruci, musiałem to napisać bo mnie razi w oczy.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a

kij ma 2 konce :oczami:

tylko proca trzy =)

A jezeli chodzi o tą sprawe, to rzeczywiscie kujsus mial prawo zbanowac (przeciez to sa obowiazki moda) a to czy zrobil to slusznie czy nie to juz "andergrandowa"sprawa czyli sprawa innych modow a to ze go na dodatek zbanowaliscie moglo doprrowadzic do irytacj i ze strony kujsusa i IMO on nie wroci, jak powiedzial, ze nei wroci, to nie wroci.
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

GośćGuest_awruk_*

Guest_awruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a

Ja tez bym tego debila zbanowal.
Co innego raz dwa razy ale jak by przekrecal celowo to bym zrobil tak jak kujsus... :[


no to wedlugo Twojego toku myslenia to teraz Tobie sie ban nalezy bo mnie obrazasz ;)

a co do kujsusa to zaczelo sie od tego ze koles wypisywal jakies bzdury ze na rozkaz dziewczyny by ludzi zabijal no sorry kurwa ale wyrazilem tylko swoje zdanie ze koles pisze bzdury a jak chce zabijac to na ochotnika do Iraku niech idzie moze jak popatrzy co to jest zabijanie to przestanie pierdolic trzy po trzy no i ze kolega nie mial zadnych argumentow zeby mi odpowiedziec to mnie zbanowal rzeczywiscie wporzadku postapil jak tu co poniektorzy pisza ze jest modem tu mu powinniem dupe chyba tylko lizac co nie?
a co do nazywania go kajtkiem to to sorry ale ktos chyba za bardzo wszystko bierze do siebie mniej sterydow i siedzenia na internecie wiecej swiezego powietrza i krytycznego spojrzenia na siebie chyba dobrze Ci zrobi ;)
pozdro.

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
awruk, i znów przekręcasz jego nick
i totalnie złośliwie w tym momencie...

doigrasz sie awruk mówie ci...
  • 0

GośćGuest_awruk_*

Guest_awruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
stary nie rozsmieszaj mnie bo to akurat przez nie uwage nie chce mi sie sprawdzac jaki on ma nick tak go zapamietalem to tak pisze tyle ..

ale luz jesli Ci az taaaak przeszkadzaja takie pierdoly i nie masz sie do czego przyczepic to poprawie jego nick pozdro.

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
gosc ma bana
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
Ehh i kto bronił tego kreatyna? Przeczytałem 2 jego posty w tym temacie i już wiem, ze Kujsus miał racje.

PS. Sory za bład.
  • 0

GośćGuest_awruk_*

Guest_awruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a

Ehh i kto bronił tego kreatyna? Przeczytałem 2 jego posty w tym temacie i już wiem, ze Kajsus miał racje.


bodygard daj mu ostrzezenie i to raz w koncu przekrecil nick kujsusa jak on w ogole mogl sie tego dopuscic masz szczescie kolego ze KUJSUS ( pamietaj KUJSUS! ) opuscil to forum bo takto bys musial zmieniac adres zamieszkania bo juz by Cie scigal z rozkazu dziewczyny a teraz prawie cale forum Cie zjedzie bo jestes niedobry i zly.. tak dobrze przeczytales niedobry i zly ! teraz Ci pewnie glupio jest dostaniesz bana to bedziesz mial 7dni na przemyslenie swojego zlego postepowania tak jak ja. widzisz jak sie zminilem wierze ze Ty tez kiedys bedziesz tak dobry jak ja.. naprawde wierze w Ciebie.












skoro spora czesc was zachowuje sie jak idioci to co tam nie bede gorszy i tez wam dorownam. :)

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
dajcie spopkoj juz z Tym i Wy wszyscy nie najzdzajcie na niego i Ty tez przestan blaznowac...kazdy z nas lubi jaja ale takie akurat prowadza do klotni :(
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a

wedlugo Twojego toku myslenia to teraz Tobie sie ban nalezy bo mnie obrazasz


Prosze bardzo moge dostac ostrzezenie lub bana nie jestem nikim waznym wiec nie bedzie roznicy...

Powiedz mi gosciu o huj ci chodzi?
Moze i by zabil na rozkaz laski albo dla wlasnej przyjemnosci a tobie nic do tego.

Chetnie sam bym cie zbanowal za to co wypisujesz. :zdegustowany:
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a
awruk, wyluzuj troche, bo nikt nie rozumie o co ci chodzi
i tez nie chce sluchac jezeli masz pisac bezsensowne posty
  • 0
[you]
pozdro :P

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: do anar-a

bodygard daj mu ostrzezenie i to raz w koncu przekrecil nick kujsusa jak on w ogole mogl sie tego dopuscic masz szczescie kolego ze KUJSUS ( pamietaj KUJSUS! ) opuscil to forum bo takto bys musial zmieniac adres zamieszkania bo juz by Cie scigal z rozkazu dziewczyny a teraz prawie cale forum Cie zjedzie bo jestes niedobry i zly.. tak dobrze przeczytales niedobry i zly ! teraz Ci pewnie glupio jest dostaniesz bana to bedziesz mial 7dni na przemyslenie swojego zlego postepowania tak jak ja. widzisz jak sie zminilem wierze ze Ty tez kiedys bedziesz tak dobry jak ja.. naprawde wierze w Ciebie.


Awruk: dzialasz mi strasznie na nerwy... Nie pasuje Ci forum - to możesz je zmienić.
Dostajesz ostrzeżenie - za głupote, niemoralne zachowanie i nabijanie sie.

A co do Kujsusa: to szkoda... i tyle.

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024