Skocz do zawartości


chcę coś z soa zrobić


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_grzybiarz_*

Guest_grzybiarz_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

chcę coś z soa zrobić
Witam, Jak widzicie jestem nowy na tym forum. Długo myslałem do jakiego działu to wstawić. Padło na suplementy :).
A więc mam niedowagę (chyba aż 3 kilo wg. BMI).
Mam 17 lat i wkońcu dopiero teraz postanawiam to zmienić (Do 12ego roku zycia byłem w normie, a nawet wydawało mi sie że jestem troche gruby:) ).
Na allegro wybrałem więc [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
czyli Mass XXL. Czy dobrze zrobiłem? Ok, jutro ide na poczte po odbiór paczki i co dalej?
Prosiłbym jakiś znawców o sporzadzneie diety + do tego jak to jesc, ile razy, po ile.
I jeszcze sprawa treningu. Jak ćwiczyć? Ile razy dizennie? Mam małe hantelki (5kg:) ), czy konieczne bedzie zapisanie sie na siłownie? Echh ... mnóstwo pytań. Zadając je aż dziwnie sie czuje :) - mam nadzieje że mi pomożecie. Pozdro

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
Witaj!
Kilka dni temu sam pytałem o takie rzeczy...

Mass XXL będzię dobre jako uzupełnienie diety...

Teraz pytanie:
Czy zależy ci na przytyciu tylko te 3kg czy chcesz się wziąc za siebie i przytyć wiecej wyrobić miesnie itd...?

Tymi 5kg mało zdziałasz i jeśli chcesz poważnie cwiczyć to zapisz sie na siłownie...

Na początek 6 tygodni ogólnorozwojówki i podwieszona dieta...
A po 6 tygodniach jakiś trening na mase...
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

GośćGuest_grzybiarz_*

Guest_grzybiarz_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
Raczej wolałbym przytyc gdzies z 10 -15 kilo.
Co zapewne będzie cięzkie, no ale...
Czy samym po samym Mass XXL przytyje te 3 kilo czy trza dokupić coś jeszcze?

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić

Czy samym po samym Mass XXL przytyje te 3 kilo czy trza dokupić coś jeszcze?

na samym masie przytyjszesz albo i nie ,na poczatek sama dieta Ci starczy + trening ogolnorozwojowy
  • 0

GośćGuest_grzybiarz_*

Guest_grzybiarz_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
Ok, dizęki a co do diety to mógłby ktoś mi napisac czego unikac a co jeść dużo?

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
co do diety to wpadnij do działu odrzywianie. Tam w podwieszonym poście odszukaj diete dla swojej wagi. Jak juz masz tego masa xxl to bierz go do uzupełnienia diety.
Możesz cwiczyc w domu dzięki treningowi [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale oczywiście lepiej zapisać się na siłownie. Jak wybierzesz siłownie to
Na początek trening ogólnorozwojowy ktory znajduje sie w dziale trening w temacie całoroczna rozpiska treningowa.... rób go ok. 6 tygodni.
  • 0
Nie polecam szpitala :/

GośćGuest_grzybiarz_*

Guest_grzybiarz_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
Tego Gainera mozna zalewać cieplym, przegotowanym mlekiem? Czy normlanie zimne z lodówki?
A co do diety (to jest dieta dla mnie):
1 posiłek
Mleko 0,5% - 400g
Płatki owsiane – 80g

2 posiłek
Chleb żytni\razowy – 150g
Margaryna roślinna – 15g
Jogurt pitny ok.300-400g

3 posiłek (przedtr.)
Ryż – 100g
Pierś z kurczaka – 70g
Oliwa z oliwek 15g
15min. przed tr. 300g bananow (300g tego co siem je czyli juz po obraniu itp. ~ok. 3bananow)

4 posiłek(potreningowy)
Carbo – 60g (co to jest?)
Tuńczyk – 75g(30-45min po treningu)

5 posiłek
Makaron – 80g
Ser bialy - 50g
Oliwa z oliwek – 15g



Wartości odżywcze:
Białko – 101,5g
Węglowodany – 441g
Tłuszcz – 58g

wzbogac diete o preparat witaminowy (po sniadaniu bierz)
dieta ukierunkowana w strone jak najszybszego przybrania na masie.
--------------
Pogrubiłem produkty ktore wydaja mi sie ze sa na odchudzanie a nie na przytycie - to jakto w koncu ma byc z ta dieta? mozna sie normlanie opychac?

Rhp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 298 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ
  • Zainteresowania:od c**ja

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
Ja tam z lodówki mlekiem zalewam i jest ok :)
  • 0

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
diete dobrą wziełes, a gainera najlepiej zalać letnim mlekiem wtedy najlepiej smakuje
  • 0
Nie polecam szpitala :/

noode
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczytno
  • Zainteresowania:Sport , Komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
Ja stosujac diete i biorac gainera mass xxl 2kg przytylem 5 kg wiec mysle ze tobie tez sie uda :)
  • 0

GośćGuest_grzybiarz_*

Guest_grzybiarz_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
noode a ćwiczysz coś? Ile razy w tygodniu?

noode
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczytno
  • Zainteresowania:Sport , Komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
Cwicze : Silka Pon , Sroda , Piatek + Sobota Siatkowka i Niedziela Pilka nozna :P . Biore mass xxl 3x50gram dziennie , kretyne 2x dziennie i witaminki 2x dziennie wszystko od Treca :)
  • 0

GośćGuest_grzybiarz_*

Guest_grzybiarz_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
O to nic dziwnego że przytyłes :)

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić

Carbo – 60g (co to jest?)

to odrzywka weglowodanowa

bierz ta diete , trzymaj ja caly zcas a napewno cos przytyjesz:]
  • 0

GośćGuest_grzybiarz_*

Guest_grzybiarz_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
Witam po roku (i dwóch miesiacach :) !!!
Co się pdziało przez ten czas ze mną? W sumie nic ciekawego, aż do poczatku grudnia tego roku kiedy to zapisałem sie na siłownie.
Gdy wszełem na to forum, wyszukałem swoj post, patrze a pod avatarem waga 52 kg. Heh niezła niedowaga. Teraz warze jakos 58 kilo co itak dla mnie jest za mało jak na taki wzrost. Ale po kolej:
Wcześniej jadłem tego gainera i nie cwiczyłem, tlyko czasem jakies pompki czy podnoszenie ciazarów a do tego czesto wychodziłem na browara czy palilem ziolo (tak , głupi byłem :) ) Tak wiec efektow po nim jako takich nie widzialem. Przez rok przytyłem te 6 kilo, ale pewnie to spowodowane jest poprostu tym że jeszcze torche urosłem:)
--
Na poczatku grudnia zapisalem sie na silke, wplacilem 4 dychy i to mnie mobilizuje by nie pic i nie brac zadnych innych uzywek. Kumpel polecil mi nitrobolon. Kupilem i jem go tak jak pisze na pudelku. Ale dzisiaj pod choinka znalazlem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] I to sie je tak samo jak nitrobolon. Czyli po obudzeniu, przed silka i po. Ale na nitrobolonie pisze by nie brac z innymi suplementami zawierajacymi bialko. Noi teraz nie wiem co i jak brać? Wziasc nitrobolo, czekac pol godizny i potem bialko?
Rodzicie nie wiedza o nitrobolonie stad kupili mi cos na mase, tak jak chcialem, ale teraz nie wiem co i jak brac.
--
Wiem że tak troche dużo tej chemii biore, ale dzikei temu nic nie pije i nie pale. I w sumie zalezy mi na tym by wygladac lepiej, troche przypakowac, bo jak cale zycie nie uprawialem zadnego sportu to teraz na silce jest mi ciezko :) No ale juz widze postepy:)
Pozdrawiam i licze na wasze odpowiedzi, opinie.
PS. Wesołych swiat :)

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
Gdyby nie to że są święta to po roku i dwóch miesiącach dostałbyś bana
na powitanie za odkopanie tak starego tematu!!!!!!!!!!!!
  • 0

GośćGuest_grzybiarz_*

Guest_grzybiarz_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
Własnie myslalem o tym czy nie załozyc nowego topicu ,ale jako ze pisuje na kilku forach to zawsze ludzie odpisuja "po co zakladales nowy topic, to juz bylo". Wiec wpisalem tutaj, w moj poprzeni topic.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
to nitro to narazie odstaw jak cwiczysz od grudnia i nie sluchaj kumpli ale wczesniej sie zapytaj na forum :D, po przerwie wystarczy narazie mono a te nitro wezmiesz jak bedziesz mial wiekszy zastoj w przyrostach a bialko bierz po przebudzeniu po treningu postaraj sie dostarczyc weglowodany odczekaj 30 min i druga porcje bialka. nie przekraczaj w porcji 30g, chociaz dawkowanie w duzej mierze powinno zalezec od brakow z diety
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_grzybiarz_*

Guest_grzybiarz_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
Czyli ok, nitro na razie nie biore, tlyko to białko. A węglowodany? To mam jeszcze dokupic jakiegos gainera? Czy diete tak urozmaicic co by była bogata w weglowodany?

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: chcę coś z soa zrobić
jezeli masz dobra diete to nie potrzebujesz zadnego gainera, jezeli brakuje w niej wegli itd wtedy mozesz kupic sobie gainera
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024