Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna + dextroza!Pytanie???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

sierota
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna + dextroza!Pytanie???
Witam mam pytanie!Zakupilem niedawno kreatynke micronized 200 mesh + taurine i dextroze!Dopiero zaczelem ja jesc Prawie niecaly tydzien.Jem ja w dni treningowe przed treningiem ok.6.5 g a po treningu tez 6.5g i ok.20-30g dextrozy!A w dni nie treningowe w ogole nie jem bo kolega mi tak mowil ktory juz bral wczesniej i cwiczyl mowiac ze kreatyna sie tylko marnuje bo nie robisz zadnego wysilku fizycznego i sie marnuje!Napiszcie czy to prawda mozliwe ze sie myli a jak tak to naprostujcie mnie!!A cwicze tak w poniedzialek - klata,wtorek - plecy,sroda - biceps i triceps, piatek- bary!Napiszcie moze ja za duzo zjadam tej kreatyny i nie wystarczy mi na cykl!Zmienilibyscie cos w moich cwiczeniach!Czy tak moze byc!Z gory dzieki za odpowiedz!Pozdrawiam
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + dextroza!Pytanie???
Z tego co widze to zadaleś już pytanie w tym temacie o Kreatynie:
http://www.fabrykasi...p?p=77071#77071

Więc po co zakładać nowy
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + dextroza!Pytanie???
w czwartek cwicz to co w srode bo po plecach lepiej nie cwiczyc bica a do kalty mzoesz dac trica i dodaj nogi np do barkow
bierze krete w trengowe po treningu a w nietreningowe rano na czczo to barzo wazne zebys w nietrenigowe tez bral
a tak wogole jaki masz staz i ile lat ?
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

T-Mobile
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walki, Dziewczynki, Muzyka, Dobre Książki

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + dextroza!Pytanie???
Mi sie wydaje ze 2 razy dziennie po 5g starczyloby...rano naczczo i po treningu rowniez 5g...a ten Twoj kolega to Cie chyba robi z Ciebie sieote :D w Dni nietreningowe tez bierz ...
  • 0
Zapraszam do obejzenia mojego dziennika:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dąże do ogromnej masy !!!


sierota
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + dextroza!Pytanie???
Ja trenuje juz dosyc dlugo przeszlo 1.5 roku albo wiecej ale w tym mialem jedna kontuzje z lokciem i mam 17 lat!!Ale teraz juz powrocilem do formy!!Jest wszystko ok!Dzieki za odpowiedz dzisiaj juz wzielem krete z dextroza naczczo!Dzieki Pozdrawiam

[ Dodano: 2005-10-11, 14:51 ]

w czwartek cwicz to co w srode bo po plecach lepiej nie cwiczyc bica a do kalty mzoesz dac trica i dodaj nogi np do barkow


A czy moge biceps z tripepsem bo slyszalem ze jak cwiczy sie te 2 miesnie jeden po drugim czyli w tym samym dniu to wiecej krwi naplywa do miesni i szybciej rosnie!Musze jeszcze potrenowac bo slabego mam trica :570:
  • 0
Quo penis aqua turbaus:D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024