Skocz do zawartości


Zdjęcie

HMB+Kreatyna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

dzepo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin

Napisano Ponad rok temu

HMB+Kreatyna
Mam Kretaynke 0.5kg w proszku i 70 mil HMB,obydwa suplementy podaje sie w plynie,i wlasnie tu powstaje problem,czy na raz mieszać w jednym plynie te 2 srodki,czy osobno,jesli osobno to czy trzeba zachowac jakis odstep czasowy czy cos takiego...Z góry dzieki za odpowiedz.
  • 0

s81
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB+Kreatyna
mozesz mieszac, przeciez od tego nei umrzesz :P
  • 0

dzepo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB+Kreatyna
no wiem ze nie umre,bo i tak to sie wszystko w brzuszku wymniesza :-) ,ale czy jedno z drugim nie bedzie nawzajem sie chamowalo,czy cos takiego,jak nie bede robil odstepow czasowych miedzy tymi suplementami
  • 0

andyrage

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB+Kreatyna
napisz jaka to kreatyna i hmb(firma)bo o kreatynie w plynie to tylko slyszalem i reklamy widzialem:)ale niestety nie mialem przyjemnosci(badz nieprzyjemnosci:)testowac takiej formy podania.biorac pod uwage standardy to nie ma zadnych przeciwskaz co do łączenia tych supli,lecz pamiętaj,że każdy z nich "lubi" określone środowisko-więc jak będziesz chciał zrobić "dobrze":)kreatynce i dodasz modne wspomagacze wchłaniania i przyswajania-możesz(to moja hipoteza:)zakłócić warunki wchłaniania bądź przekształcania się HMB.ostateczne moje zdanie jest takie,że spokojnie możesz łączyć te suple przed treningiem i po-a w innych porach staraj się tak je podawać ,aby w tym czasie w "brzuchu" nie było żadnych blokerów.pozdro
  • 0

dzepo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB+Kreatyna
dzieki:),kreatyna jest w proszku (creapure monohydrate) ale rozpuszcza sie w plynie:). razem z hmb sa firma hi teca.
  • 0

andyrage

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB+Kreatyna
aaaa!to inna sprawa..a w zasadzie nie ma sprawy:)śmiało możesz mieszać w jednym płynie np. soku (standard)Sok zniweluje kwaśny smak maślanu.pozdro
  • 0

michal-czarny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB+Kreatyna
siema a ja mam kreatyne biogenicx i HNB rec nutrition (kapsułki) jak to miszac i przyjmowac w dni treningowe i nie...
  • 0

dzepo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB+Kreatyna
zwykle na opakowaniach jest napisane jak to przyjmowac,w ktore dzien ile itp.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024