Skocz do zawartości


Zdjęcie

MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
podobno tylko Gołota go jest w stanie wyrwać z emerytury :rotfl: jakoś gala słaba jak dla mnie. Fiński skin rozyedzie Górskiego w finale :cwaniak:
A Klusek jakoś tak słabo, może bał się znokautować Pudziana gdyż ten na jego gali w USA by nie wystąpił a to ogromna strata finansowa. Gdyby wystrzelił prawą ręką Pudzilla by usnęła.
  • 0

Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
I widzicie Pudzian dał rade :)
A co do walki Najman vs Saleta to Najman mógł spokojnie wygrać z tym przemądrzałym skurwielem, szkoda, że tak dał się wyjebać :] Do tego żałosne zachowanie Salety po walce... n/c
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
"Pudzianowski z nazwiskiem super strong mana postanawia spróbować sił w MMA, podpisuje kontrakt na trzy walki pod
szyldem KSW, pierwszą walkę wygrywa zdecydowanie z Najmanem, później był problem z Japończykiem Kawaguchim ale
dał radę, kolejna walka z Silvią w Stanach był jaka była, ale okazało się, że Pudzianowski potrafi
przyciągnąć niesamowitą liczbę publiczności na amerykańskich galach!!! Ciekawostką jest też to, że
współorganizatorem gali z udziałem Pudziana i Silvy był Eric Esch dalej znany jako "Butterbean"...Pudzianowski
stracił wiele na walce z Silvią, dlatego trzeba było trochę odbudować jego miano wspaniałej niespodzianki na
ringach MMA. Nagle w Polsce pojawia się wcześniej wspomniany Butterbean... Dlaczego osoba z takim nazwiskiem się u
nas pojawiła? Czy myślicie, że osoba która już swoje zarobiła obijając się po głowie ma zamiar lecieć tyle
kilometrów, bo federacja KSW zapłaci mu jakieś może i przyzwoite (ale nie sądzę) pieniądze...Myślicie,że w
stanach mniej by zarobił? Eric Esch swój ostatni pojedynek stoczył 9 grudnia 2005 roku, później zajął się
organizacją gal MMA (wcześniej mówiłem, że ta z Silvią była współorganizowana przez niego). Co ciekawsze,
kolejna walka Pudziana w U.S.A odbędzie się na gali organizowanej przez Escha-Butterbeaba...Zastanawiające no nie? Ta
walka miała na nowo podnieść renomę nazwiska Pudzianowskiego na światowym rynku MMA, miała pokazać jakim
odmienionym zawodnikiem jest Pudzianowski, który nie leci na pałę do przodu, który się nie męczy po pięciu
sekundach walki, który z rozmysłem wygrywa pojedynek. Pudzian zyskał na nowo w oczach kibiców ale takich którzy nie
wiedzą o takim małym a jednak dużym układziku między wspomnianymi panami... Zmierzam oczywiście do tego, że walka
była tak widocznie ustawiona jak chyba nigdy w Polsce, nawet za komuny tak ewidentnie nie były ustawiane
walki!!! Butterbean, którego ewidentnym atutem jest lewy prawy krzyżowy, prawy sierpowy i cała gama ciosów z prawej
ręki w ciągu całej walki nie użył ani razu prawej ręki (no chyba że do zasłaniania się)!!! Pudzianowski po
obaleniu nie zadał żadnego ciosu czysto w twarz, ładował tylko w gardę. Butterbean nie odklepał od razu, żeby
rządni krwi ludzie popatrzyli sobie jeszcze trochę na bitkę i nacieszyli oko po czym się poddał ewidentnie... Tyle
w tym temacie...nie dajmy się omamiać, ja osobiście chcę oglądać zdrową rywalizację, a to co widziałem było
śmieszne, jak bym chciał oglądać teatrzyk, to bym sobie wrestling włączył... No ale reasumując, to każdy ma
czego chciał, trzeba poczekać do kolejnej walki Pudziana, tylko z człowiekiem który bezie chciał z nim wygrać.
Osobiście nie daję Mariuszowi szans z żadnym zawodnikiem chociażby średniej klasy..."

Komentarz z demotywatorów użytkownika "cynio5", zastanawiający :)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
Już wcześniej duże grono ludzi spekulowało iż walka która odbyła się wczoraj będzie ustawiona ponieważ Pudzian będzie walczył u Batterbean'a na gali i żeby więcej ludzi przyciągnąć musieli poprawić mu rekord, do tego nie mógł wygrać z kimś słabym ponieważ po wygranej z kelnerem nie zyskał by kolejnego grona zwolenników.
A czy to prawda czy nie można dyskutować choć jest to możliwe nie możemy sami tego osądzać.
Trzeba czekać na kolejną walkę z kimś kto nie jest powiązany z Pudzianem.
Pudzian nie ma szans jeszcze z jakimiś wielkimi znanymi nazwiskami. Ale co by nie mówić idzie mu coraz lepiej choć moim zdaniem jego marzenie podbicia wagi ciężkiej jest niemożliwe ...
  • 0

Leon_SSJ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wszystko prawie...

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
tez sie wkurzylem jest duza nagonka na najmana nie wiem z jakeigo powodu, salecie sie cudem udalo, jeszcze walnal go po walce i wielki cwaniak przy mikrofonie..
jest dobry wywiad na wp z najmanem poczytajcie sobie
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
Kancik, już wspomniałem wcześniej o tej ustawce. Całkiem prawdopodobne to jest a ludzie co nie mają pojęcia o MMA śmieją się z tego. Przecież Butter gdyby się przyłożył do treningów to by schudł a nie...
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
Jakoś nie przepadam za Najmanem dobrze że Saleta wygrał lecz mógł to zrobić w lepszym stylu. Kancik co do komentarza ziomka z demotywatorów . Koleś ważący ponad 200 kg nie ma takiej szybkości itp Butterbean za czasów świetności w boksie ważył nie całe 160kg a więc ponad 40kg różnicy to w chuj dlatego nie dał rady wykorzystać swoich atutów . Pudzian pokazał że jest lepszy niż podczas walki z Sylvią ale to dalej za mało na najlepszych lecz ważne że widać postęp :].
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
No tak Rychu, ale nie wydaje sie dziwne, skoro 'Eric Esch swój ostatni pojedynek stoczył 9 grudnia 2005 roku" ?
Tyson, wiem, widziałem i podzielałem zdanie :)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
Faktem jest to, że Polacy sa mistrzami w tworzeniu teorii spiskowych ale tego niestety nauczyła nas komuna gdzie po jej upadku ukazało się, że wiele takich teorii się potwierdzało.
No niestety musimy czekać na opinie fachowców. Na MMARocks zamieściłem ten komentarz to moderatorów zaciekawiło to też.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
Ja mam szacun do najmana za tą walkę pokazał sie z b. dobrej strony
i miał rację mówiąc ze saleta nie trafił go ani razu,

pozatym dziada uratował sędzia bo gdzie kurna widzieliście takie cuda żeby w trakcie
walki w trakcie bijatyki zawodników rozdzielano żeby jednemu z nich otrzeć krew?

gdzie kurna w boksie takie rzeczy były? w mma też pudzian z sylvią miał rozcięte czoło
i jakoś do przerwy nikt go nie obcierał ani nie tamował krwi, jeszcze 30 sekund
i sędzia powinien był poddać saletę i najman byłby zwycięzcą no ale cóż... żenada!
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
No żenada żenada a teraz Polskie społeczeństwo buczy na Najmana i uważa Saletę za bohatera narodowego. W ogóle co za głupoty gadał Saleta po walce? Chyba po tych gongach nieźle mu się w mózgu zamieszało. Szacun dla Najmana z mojej strony.
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
A po drugie polska mentalność jest taka, że jakby Pudzian przegrał to by jechali z nim okrutnie, jak wygrał to też jadą z nim, że obił grubaska i było to do przewidzenia... Nikt tylko nie przewidział, że Pudzian trenuje dopiero rok. Ilu w Polsce jest takich, w wadze ciężkiej którzy trenując rok osiągnęli już tyle?
  • 0

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
No Pudzian nie ma co coś tam robi ... treningi widać idą w dobrym kierunku ... oglądałem wywiad i teraz zaczyna mnie on do siebie przekonywać bo nie jest taki pewny ... już nie twierdzi że zostanie najlepszym, twierdzi że chciałby coś osiągnąć ale co wyjdzie zobaczymy.
Wielki plus dla niego za tą zmianę.

Co do przerwania walki ... racja głupota bo przerwać można walkę aby wytrzeć zawodnika i aby lekarz sprawdził czy może dalej walczyć ale tylko gdy nie mają oni ze sobą styczności i nie walą się po mordzie ...
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
Prawda jest taka Pudzian wygrał ogarnął się trochę i jebać spiskowców :P.
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.

Prawda jest taka Pudzian wygrał ogarnął się trochę i jebać spiskowców :P .


w 50% się zgodzę bo pierwsza część jest prawdą
co 2 czyli "jebać spiskowców" ... hmm nie powinno się kogoś skreślać wyzywać lub tym podobne skoro ma inne zdanie ... ktoś może mieć racje a nie Ty ... więc niech każdy myśli i pisze co uważa ...
  • 0

Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
Połowa z was stawiała ze pewne na Saletę, a że ten zachował się jak kretyn, to teraz wielcy fani Najmana... :]

hmm nie powinno się kogoś skreślać wyzywać lub tym podobne skoro ma inne zdanie ... ktoś może mieć racje a nie Ty ... więc niech każdy myśli i pisze co uważa ...

Człowieku, w butach do nieba pójdziesz.
  • 0

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
niestety nie mam jak udowodnić tego ale szczerze kibicowałem za Najmanem ...
już wcześniej stwierdziłem że Saleta nie jest taki "OK" co się potwierdziło po gali ...
a podczas ich walki z wielką radością oglądałem początek ich walki ... niestety na koniec się zawiodłem ... a bardziej było mi żal ze Najman nie poradził sobie z taką błahostką ... wiem że ani jeden ani drugi nie jest zawodnikiem MMA ... ale sądzę że tak Saleta jak i Najman są sportowcami ...
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
Mnie denerwuje to że wygrał walkę widać tam jakieś postępy u niego schudł specjalnie żeby mógł być lepszy to każdy już szuka "haczyka" walka ustawiona itp . Zamiast po prostu cieszyć się zwycięstwem swojego rodaka . Porażka Pudziana nauczyła pokory i to mi się podoba ogarnął się i wie czego chce :].
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.

Mnie denerwuje to że wygrał walkę widać tam jakieś postępy u niego schudł specjalnie żeby mógł być lepszy to każdy już szuka "haczyka" walka ustawiona itp . Zamiast po prostu cieszyć się zwycięstwem swojego rodaka . Porażka Pudziana nauczyła pokory i to mi się podoba ogarnął się i wie czego chce :].



Ludzie może mu zazdroszczą ... bo dzięki temu że jest sławny znaczy coś w MMA a nie dlatego że to wypracował ... bo powiedzmy szczerze gdyby jakiś szary szczurek zaczynał tak jak on to nigdy nie dostałby takiej szansy ... musiałby sam wszystko wywalczyć ...
dlatego Pudzian musi teraz wywalczyć sobie zwolenników pokazując się z dobrej strony wygrywając z kimś kto coś umie w MMA a nie kimś kto powiedzmy szczerze już w MMA nie ma znaczenia...
Pudzian skoro dostał taką szanse powinien pokazać że zasługuje na to ...
Bo taki szary człowiek może trenować z 8 lat i dopiero dostanie szanse ... bo ciężko zapracował na to ... a Pudzian ? co on umie ... no nic jeszcze a ma lepiej niż nie jeden znacznie lepszy zawodnik...
Pudzian jest znany jako strongman ... to powinien tam zostać albo zaczynać MMA od 0 ...

A z Butterbean'a mógłby pokonać jakiś średniej klasy polski zawodnik wagi ciężkiej który nie jest znany ...
  • 0

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA - co, gdzie i kiedy. Czyli newsy z kraju i ze świata.
Heh teraz wszyscy kochają pudziana, uważają za koksa a co było po walce z Silvą ? Pudzian to cipa itp , dla mnie on w MMA zawsze będzie zerem.
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024