Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Michałem Mućka przed Galą MMA w Gliwicach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Wywiad z Michałem Mućka przed Galą MMA w Gliwicach
Ledzio:Cześć Michał.Po ostaniej kontuzji już chyba nie śladu?Doznałeś jej w walce z kolegą klubowym Arturem Kadłubkiem.

Lionheart:Noga już w porządku,nie czuje żeby coś było z nią nie tak.

Ledzio:Ostatnio miałeś pecha.Ospa przed czerwcowymi zawodami.Teraz już chyba nic nie stanie na przeszkodzie?

Lionheart: Mam taką nadzieję,ostatnio pech ciagle mnie prześladuje,ale przecież kiedyś to się musi skończyć.

Ledzio:Wróćmy do zbliżających się zawodów.Jak się czujesz przed nimi?Ostro trenujesz?

Lionheart: Czas jaki był na przygotowanie jest napewno krotki, ale ćwicze ostro z resztą ekipy i myślę że będę w dobrej formie,aczkolwiek wolalbym mieć więcej czasu..

Ledzio: Jak się czujesz po grudniowym turnieju?

Lionheart:Na grudniowy turnieju byłem,a przynajmniej tak mi się wydaje bardzo dobrze przygotowany.Obsada tego turnieju trochę zawiodła,głównie z powodu nieobecności Rosjan.Udalo mi się wyjść z grupy i miejsce medalowe było w zasadzie w zasięgu ręki,aczkolwiek pech dał znać znów o sobie i doznałem dość poważnej kontuzji,na dodatek z klubowym kolegą.W czasie walki nie wiedzialem w zasadzie co mi jest,więc po krotkich oględzinach lekarza wyszedłem znów na matę i powalczyłem z 1,5 minuty głównie w parterze,jednak gdy ból stał się na tyle silny że nie potrafiłem już chodzić musiałem zejść z maty.Niedosyt i gorycz niestety były spore.Przy okazji chciałbym podziękować trenerowi Grzegorzowi Skibniewskiemu i kolegom z klubu za pomoc i wsparcie moralne w czasie leczenia.

Ledzio: Wspomniałeś coś o pomocy, często sobie pomagacie, jesteście raczej zwartą ekipą?Czy widujecie się tylko na treningach?

Lionheart: Nie,często widujemy się poza klubem.Część klubu to taka druga rodzina,która wspiera gdy może w czymś pomóc.Czasem robimy coś razem dla rozrywki a czasem z obowiązku,ale zawsze jest wesoło.

Ledzio: To fajnie że jest w porządku atmosfera.W porządku klub.

Lionheart:No ciężko znaleźć drugi taki.

Ledzio: Czy sukces w MMA to Twój docelowy cel czy chciałbyś pozostać przy jiu jitsu?

Lionheart: Moje rozumienie Ju Jitsu to wlaśnie droga MMA, Ju Jitsu zawiera komplet technik potrzebnych w walce i tak powinno się je ćwiczyć.Ju Jitsu sportowe jakoś do mnie nie przemawia,zbyt wiele ograniczen.Zresztą na treningach też pożyczamy trochę z innych styli,ale to dlatego że robią pewne elementy lepiej.Ale czy np sierpowy boksera to nie jest już mawashi tsuki?Jak dla mnie jak najbardziej.

Ledzio: Znane są Twoje low kicki.Czy zamierzasz zakończyć walkę w stójce czy w parterze?

Lionheart: To zależy,zobaczymy co będzie robił mój przeciwnik,nie mogę przecież nastawić się na jeden przebieg walki.Poza tym jeśli miałbym jakąś taktykę to pewnie i tak bym jej nie zdradził.

Ledzio:W takim razie życzę powodzenia.Serwis sportywalki.pl będzie z Tobą.

Linheart:Dziękuję za życzenia,postaram się nie zawieść.
  • 0

budo_adiemus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tczew

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Michałem Mućka przed Galą MMA w Gliwicach

Ledzio:W takim razie życzę powodzenia.Serwis sportywalki.pl będzie z Tobą.


niedobry, niedobry, stronniczy serwis ;-)
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Michałem Mućka przed Galą MMA w Gliwicach
Wywiad był przeprowadzony na prośbę tego serwisu.W każdym razie nie ważne.Trzymajcie kciuki za dobry poziom na gali.
  • 0

budo_tomek_sw
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Michałem Mućka przed Galą MMA w Gliwicach
Ja trzymam, bedzie zajebiście, Paco Katowice rządzi!!
  • 0

budo_krz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Michałem Mućka przed Galą MMA w Gliwicach
a ten Mucka to jakis zawodnik slawne ze wywiady z nim sa bo pierwszy raz o takim slysze ;)
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Michałem Mućka przed Galą MMA w Gliwicach
Dobry zawodnik.Dlatego przeprowadzono wywiad.
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Michałem Mućka przed Galą MMA w Gliwicach

a ten Mucka to jakis zawodnik slawne ze wywiady z nim sa bo pierwszy raz o takim slysze ;)


Nie pękaj Krz, jak chcesz to mogę z Tobą przeprowadzić jakiś skromny wywiadzik... :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024