Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplematy i muay thai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Ali M
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Suplematy i muay thai
Witam.Trenuje muay thai 3-4 razy w tyg,siłownia 2-3 razy,biegam 3 razy i basen 1 w tyg.W tej chwili stosuje białko do 30 min po treningu,kreatyne rano i 30 min przed treningiem oraz carbo w zaraz po treningu.Chce teraz zamiast kreatyny i carba zastosowac hmb.Mam juz w proszku hmb, tylko nie wiem kiedy je stosowac i w jakich ilosciach.?

[ Dodano: 2005-09-29, 09:18 ]
poprawie sie bo szczeliłem bład SUPLEMENTY
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy i muay thai
moim zdaniem blad bo HMB skoro juz masz to dobrze by bylo brac razem z kretka...

napisz cos wiecej ile juz stosujesz ta kretke i ile ogolnie trenujesz tajski
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy i muay thai
Tak ogólnie to Hmb nic ci nie da to tylko placebo i tyle...
lepiej zostań przy krecie a jak zrobisz cykl to jedź na aminokwasach i carbo
bedzie większy pożytek niż z Hmb
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy i muay thai
HMB nie bierz, bo jezeli chcesz widziec jakiekolwiek efekty to musisz to brac minimum 3 miesiace i to w zwiekszonych dawkach...wiec jak nie masz na to hajsu (a HMB tanie nie jest) to nie warto zaczynac...lepiej aminokwasy kup jakies, bcaa i glutmine - do treningów beda jak znalazł (bo chyba nie chciales na HMB budowac masy?)?? :D
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ali M
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy i muay thai
Tajski trenuje 2 lata,wczesniej trenowałem bjj ok 3 lat a przed bjj boksowałem 2 lata.Ja chce zbic troche wage i troche sie wyrzezbic.Moja waga w ktorej dobrze sie czuje to ok 95 kg.Kreatyne stosuje ok 1 miesiąca.Mam juz hmb ,w proszku bo była okazja wiec napiszcie jak ja mam stosowac i kiedy.Moge to stosowac z kreta i białkiem
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy i muay thai
ile gram tego masz?

[ Dodano: 29-09-2005, 9:45 ]
tak podrecznikowo jest 5-6g czystego hmb dziennie, wtedy jest si
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ali M
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy i muay thai
Nie pamietam bo mam go w samochodzie ale jak bedzie mało to moge dokupic,zaden problem.Tylko czy da mi to efekty?Kiedy to brac ,przed treningiem ,po treningu itd
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy i muay thai
jak chcesz stracic troszke wagi to zamiast hmb kup jakiegos spalacza fatu i zadbaj o diete przytnij troszke kalorii,do tego aby zapobiec spadka przyda sie np bcaa,hmb tez niby jest antykatabolikiem ale ja mysle jak BODYGUARD to jest placebo i trzeba to dlugo stosowac ogulnie przereklamowane.a co do stosowania tego co juz masz to kiedys znalazlem cos takiego:Amerykańskie testy wykazały, że suplementacja 2,5g (czyli 3 g Ca-HMB) dziennie pokrywa znaczną część zapotrzebowania organizmu na HMB. Odpowiednie dawkowanie, to około 0,15 grama na każde 10 kg masy ciała bezpośrednio po treningu . Kolejne dawki w ciągu 24 godzin po treningu należy spożywać od 2 do 3 razy dziennie po 0,10 g na każde 10 kg masy ciała. Najlepsze pory przyjmowania: rano po przebudzeniu oraz przed snem. jednak zwieksz dawki tak jak radzi Bloniu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024