Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
Nie znam całej polityki, ale nie ma medali od kilku olimpiad w sportach walki. Za dużo działaczy, delegatów, związków, darmozjadów, a za mało współpracy i porozumienia. Wynik jest ważny, a Olimpiada w sporcie amatorskim jest najważniejsza i tam jest prestiż i póżniej można na zawodowstwo przejść z medalem Olimpijskim. Pozdrawiam.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
W moim regionie PUT nie robi zbyt dużo a szkoda bo w kicku w light tez mało się dzieje. Light jest świetnym sposobem sprawdzenia zawodnika jak reaguje. Uważam że zawodnik zanim wystartuje w w full powinien powalczyć w light. Tylko to powinien być prawdziwy light a nie ten "POLSKI" często niczym nie różniący się o full. Na pewno w maju wybierzemy się na Akademickie MP stypendium za medal są naprawde niezłe.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
Artur nie przesadzaj SW to nie tylko boks i teakwondo. Mamy Judo, zapasy, a tam coś zdobywają. Chociaż to nie to co np 8 lat temu. Dla mnie niewypałem jest WTF na olimpiadzie. A boks dla mnie zawodnik przygotowujący się do Olimpiady powinien pojechać trenować na wschód. Tanio i skutecznie :) Część Pływaków trenuje w USA, Małysz jedzie do Lepisto, Piłkarze tak naprawde trenują w klubach europejskich. To dlaczego bokser koniecznie musi trenować w Polsce. W zawodowym jeżdżą do stanów i nikt nie widzi problemu.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
Gladiatorzy ring Taekwondo nie Teakwondo
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
W zapasach i judo też jest coraz mniej medali i chodzi mi o to żeby Sporty Walki połączyć, a nie dzielić dla dobra i rozwoju zawodników, ale o czym mówimy jak w Ministerstwie Sportu od Sportów Walki szefem jest podobno ktoś kto kiedyś długo trenował kajaki . . .
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
W boksie zawodowym jeżdżą do Stanów, bo tam jak jesteś dobry to Ciebie zauważą i docenią, a w Polsce to nie warto się wychylać, bo jest BETON.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
gladiatorzyringu z tego co piszesz to trzeba wyjechać, bo w Polsce nie da się nic osiągnąć. To skoro Państwo nie potrafi utrzymać i zapewnić warunków do treningu najlepszym to czemu potem wybieramy na sportowca roku Roberta Kubicę, który od kilkunastu lat nie mieszka i nie trenuje w Polsce. Czy nie łatwiej tu na miejscu w Polsce byłoby się wspierać, pracować, rywalizować niż rozjeżdżać się we wszystkie strony świata. W sportach walki amatorskich nie potrzeba bolidów,teamów czy torów. Wystarczy ring lub mata, ale walki muszą być, a nie wojenki prezesów czy federacji.
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
Ja bym proponował zamknąć temat/troll bo robi się off topic :)
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
Kolejny głupawy temat, który zaczyna neo-troll, a potem trenerFCK wylewa swoje żale, że Polska jest chujowa, to i tamto...

Z drugiej strony dzięki temu w dziale dzieje się i jest wesoło.

Gratuluję Trenerze FCK Twoich aliasów neo-trollowych:

Tajowiec (spalił się po swoich dwóch tematach)
Ignashov (j.w.)
MMA Maniac - wciąż aktywny agent, ale ten temat go również spali



:wink:
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
Artur oczywiście że nie. Wielokrotnie sam mówiłeś o potędze szkoleniowej wschodu, wszyscy podziwialiśmy Holandie. Na dzien dzisiejszy nie ma w Polsce szkoleńowców i warunków do odnsozenia sukcesów. Boks zmienił się a szkoleńiowcy dalej uczą tak samo jak 20 lat. Podaj mi polskiego szkoleniowca, który może równać się ze wschodem. Nawet Irlandia Nas wyprzedza co pokazała olimpiada i przyklad Kaczora. 1,5 roku wcześniej wygrywa z gościem z palcem w... A na olimpiadzie odwrotnie ale to nie przypadek Irlandia 3 medale w boksie. W Naszych sportach walki nie ukrywajmy ale jest podobnie. Jak dobry trener to nie ma warunków. Np Piotr Siegoczyński - potęga semi, light, full ale nie ma zaplecza klubowego by wysyłać do niego. Ostatnio wysłalem zawodników do Krakowa do Tomka Mamulskiego, gdyż on nieliczny ma salę i jest trenerem rewelacyjnym. Po pierwszym razie myślę że to jest to i będę chciał jeszcze skorzystać. Większość trenerów pracuje i trudno im się zaangażowąć tylko w sport. Przykładem jest Tomek Skrzypek - super trener - ale niestety z tego się nie wyżyje i ciągnie resztakmi sił by pogodzić to z pracą zawodową. Narzekanie że politycy i tp. uważam za bzdurne. Są dysycpliny które są nieźle sponsorowane, nasza akurat nie. Czyja wina - najpierw zacznijmy od siebie.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
xies - nie rozumiem dlaczego obrażasz Artura. Rozumiem jak przeginał pałę obrażając inne osoby, ale tu ma prawo wyrazić swoje zdanie. Ja się z nim nie zgadzam, ale czy to powód żebyśmy sie obrażali nawzajem. Po to jest forum by pisać. Nie łamie regulaminu to nie przesadzajmy. Jednak jest jednym z Nas.
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
Nikogo nie obrażam . Zauważyłem dziwną tendencję w postach takich jak ten. O tym też pisałem.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
Wiem że Artur głupio trochę pieprzy ale po to jest forum:)
  • 0

budo_mrozek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
To proste: kyokushin jest lepszy od kickboxingu, bo kyokushinowcy golą jajca, a kickbokserzy nie.

Teraz można zamknąć topic.

:)
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez

A co jest lepsze nóż czy widelec ?? :D


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] 8)



HAHA :) :)
  • 0

budo_benny hill
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
lol
brałem udział w dyskusji na obu forach ni nie zauwazyłem żeby zawodnicy kyokushin pisali że boks jest słaby czy kickboxing czy MT
Jedynie padały stweirdzenia że podobnie jak kyokushin każda SW ma swoje plusy i minusy
Pierwsza wypowiedź rozpoczynająca ten temat przedstawia karateka z kyokushin jako idiote nie mającego pojęcia o SW
Proponuje Wam poczytać rozmowe w tym temacie na tamtym forum zanim zaczniecie oceniać kogoś po tym jak ktoś zmanipulował jego wypowiedzi
  • 0

budo_blondaaas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wloclawek
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai Kickboxing Boks vs Karate Kyokushin rullez
Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024