Skocz do zawartości


Zdjęcie

PROSZE O UŁOŻENIE TRENINGU NA TYDZIEŃ !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

phone_gsm
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko- Biała
  • Zainteresowania:rowery

Napisano Ponad rok temu

PROSZE O UŁOŻENIE TRENINGU NA TYDZIEŃ !!
SIEMA. MAM 16 LAT, 180CM WZROSTU I WAŻE (TYLKO) 60KG:(
ZBLIŻA SIĘ ZIMA, WIĘC CHCIAŁBYM ZACZĄĆ ĆWICZYĆ. JESTEM NOWICJUSZEM, WIEC NIE WIEM JAK ROZPOCZĄĆ CWICZENIA, CHCIAŁBYM JAK NAJSZYBCIEJ I JAK NAJWIECEJ PRZYTYĆ!!
CHCE KUPIĆ ZESTAW: MASS XXL 3KG + KREATYNA 400G Z TURYNĄ + 500G DEKSTROZY
ACHA NO I MAM TYLKO TAKIE PRZYŻĄDY JAK:
- DRĄŻEK
- HANTELKI: 2X6KG, 2X3KG, 2X1.1KG
- TE 4 GUMY DO ROZCIĄGANIA
PRZECZYTAŁEM, ŻE POMPKI ZASTEPUJA INNE PRZYZADY DO CWICZENIA. RODZAJÓW POMPEK JEST CHYBA Z 10.
MIALEM JUZ PROGRAM CWICZEN, ALE PODCZAS TRENINGU MIALEM WYKONYWAC CWICZENIA NA WSZYSTKIE PARTIE CIALA- BICEPS, TRICEPS, KLATA, PLECY ITD.
JAK JUZ ZDAZYLEM SIE ZORIENTOWAC, TO CWICZY SIE CO DWA DNI, I TO W KAZDY DZIEN TRENINGOWY NA COS INNEGO NP. PLECY I TRICEPS ALBO CUS TAKIEGO.
JEZELI KTOS UMIE TO CHCIALBYM ZEBY MI ROZPISAL DIETE, ALE BEDZIE BARDZO CIEZKO GDYZ, OD 8.00- 15.00 JESTEM W SZKOLE. CHCIALBYM ZEBY DIETA BYLA BARDZO PROSTA, A SKLADNIKI W NIEJ ZAWARTE BYLY DOSTEPNE W DOMKU;]
W DIETACH CZESTO WYSTEPUJE TUNCZYK, I CHCIALEM SIE ZAPYTAC ILE ON KOSZTUJE;]
JEZELI KTOS CHCE MI DORADZIC W CZYMS INNYM TO PROSZE ROWNIEZ PISAC;]
  • 0

T-Mobile
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walki, Dziewczynki, Muzyka, Dobre Książki

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZE O UŁOŻENIE TRENINGU NA TYDZIEŃ !!
Lepiej sie zapisz na silownie..efekty napeewno beda wiekrze niz cwiczenia z takimi hantelkami..a i trening i diete masz podwieszone..i odzywki narazie odstaw bo na poczatku jak zaczynasz cwiczyc sa bardzo dobre przyrosty sily...
  • 0
Zapraszam do obejzenia mojego dziennika:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dąże do ogromnej masy !!!


cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZE O UŁOŻENIE TRENINGU NA TYDZIEŃ !!
kolega prosi zeby rozpisać mu trening w domu to w domu. Nie każdego stać na profesjonalny sprzęt czy karnet na siłownie.
na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [dzisiaj cos niedziała] jest trening dla chcących trenować w domu! Są zdjecia jak wykonywać itd...
W wyszukiwarce pisz treningi w domu, albo podobnie i napewno jakieś cwiczenia sie znajdą, ciężko jest ułożyć plan treningowy z tak ubogim sprzętem!
  • 0
Nie polecam szpitala :/

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZE O UŁOŻENIE TRENINGU NA TYDZIEŃ !!
nie jest wcale tak ciezko, sztangielkami mozna trenowac wszystkie pratie miesniowe... tylko musi sie jeszcze chciec... :)
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


T-Mobile
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walki, Dziewczynki, Muzyka, Dobre Książki

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZE O UŁOŻENIE TRENINGU NA TYDZIEŃ !!
Wlasnie chodzi o ta sama chec:D ja mam tam w domu jakies sztangielki..teraz juz troche lekkie ale kiedys byly w sam raz :D i jak chcialem cwiczyc w domu ze 2 lata temu to po 1 dniu mi sie uz nie chcialo..wiadomo jak to w domu..nie ma motywacji :D
  • 0
Zapraszam do obejzenia mojego dziennika:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dąże do ogromnej masy !!!


reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZE O UŁOŻENIE TRENINGU NA TYDZIEŃ !!
T-Mobile, ale mi chodzi o chec rozpisania treningu a nie o chcec do cwiczenia...

Wieczorem postaram sie cos rozpisac... nauka... :(
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


phone_gsm
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko- Biała
  • Zainteresowania:rowery

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZE O UŁOŻENIE TRENINGU NA TYDZIEŃ !!
co wy myslicie o tym Treningu ogólnorozwojowym??

Trening
Na początek 3-4 razy w tygodniu to samo.

1) Pompki na podłodze 4-5serii z obciążeniem tak żebyś maksymalnie zrobił 12 powtórzeń
2) Podciąganie na drążku 4-5serii okoo 10 powtórzeń (jak nie dajesz rady niech ktoś ci pomoże podtrzymując za nogi)
3) W siadzie wyciskanie hantli do góry jednocześnie. Obciążenie dobierz tak abyś mógł zrobić maksymalnie 12 powtórzeń 4-5 serii
4) Unoszenie hantli bokiem stojąc 3 serie maksymalnie 12 powtórzeń (tak musisz dobrać obciążenia)
5) Załóż gumę jedną lub dwie, stań na nich. Zlap chwyty w obie dłonie i robisz biceps 3-4serie po 12 powtórzeń
6) Stajesz jedną nogą na gumie, guma z tyłu i zaczynasz prostować rękę do góry (triceps)
7) Wypady do przodu na zmianę prawa, lewa noga 3-4 serie po 12 powtórzeń
8) Brzuszki 4-5 serii po 20 powtórzeń
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZE O UŁOŻENIE TRENINGU NA TYDZIEŃ !!

1) Pompki na podłodze 4-5serii z obciążeniem tak żebyś maksymalnie zrobił 12 powtórzeń

zrobilbym 4 serie klasycznych pompek i 4 serie z nogami w gorze tak zeby gora klaty pracowala, obciazenie nie jest konieczne...

2) Podciąganie na drążku 4-5serii okoo 10 powtórzeń (jak nie dajesz rady niech ktoś ci pomoże podtrzymując za nogi)

zrob 3-4 serie maksymalna liczba powtorzen

3) W siadzie wyciskanie hantli do góry jednocześnie. Obciążenie dobierz tak abyś mógł zrobić maksymalnie 12 powtórzeń 4-5 serii

ok

4) Unoszenie hantli bokiem stojąc 3 serie maksymalnie 12 powtórzeń (tak musisz dobrać obciążenia)

ok

5) Załóż gumę jedną lub dwie, stań na nich. Zlap chwyty w obie dłonie i robisz biceps 3-4serie po 12 powtórzeń

biceps zrob sztangielkami

6) Stajesz jedną nogą na gumie, guma z tyłu i zaczynasz prostować rękę do góry (triceps)

triceps tez sztangielkami

7) Wypady do przodu na zmianę prawa, lewa noga 3-4 serie po 12 powtórzeń

nie wiem za bardzo jak to cwicznie wyglada...

8) Brzuszki 4-5 serii po 20 powtórzeń

jesli 20 powotrzen bedzie za malo zrob tyle zebys poczul miesnie brzucha..
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZE O UŁOŻENIE TRENINGU NA TYDZIEŃ !!
zastosuj sie do wskazowek ktore podal Ci reynevan88 z tym ze zacznij od 1 i stopniwo przechodz do 4 serii tak zebys od samego poczatku nie zajechal sie i nie bylo ostrych zakwasow tzreba najpierw przyzwyczic organizm do wysilku, co do diety to masz przykladowe diety podwieszone w dziale odrzywianie wybierz odpowiednia dla twojej kategorii wagowej
  • 0

(SPRT) Maciej
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZE O UŁOŻENIE TRENINGU NA TYDZIEŃ !!
Witam !

Jak pewnie zauważyliście jestem tutaj nowy i mam do stałych forumowiczów wielką prośbę. Otóż prosiłbym Was o stworzenie dla mnie początkowego planu treningowego. Z siłownią nigdy nie miałem do czynienia. Mam 18 lat. Mój wzrost to 190 cm a waga 60 kg. Pewnie czytając to pomyślicie "ale chuderlak" no nie dziwię się, że tak pomyślicie bo tak jest. Wykupiłem karnet na profesjonalną siłownię, która została wybudowana pół roku temu i zacznę chodzić na nią od 1.10. Planuję też kupić na aukcji Kreatynę z Tauryną 400 g + Dextrose 500 g. Tylko proszę Was nie piszcie mi, abym stosował jakąś dietę bo wtedy to zostałyby ze mnie same kości. Chodzi mi o przyrost tkanki tłuszczowej a zarazem mięśni. Nie chcę tracić na wadze wręcz przeciwnie chcę przytyć i zwiększyć masę mięśni.

Za wszelką pomoc z góry dzięki :564:

  • 0
>>> SUBARU IMPREZA STI ZAWSZE I WSZĘDZIE NAJLEPSZYM WOZEM BĘDZIE <<<

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROSZE O UŁOŻENIE TRENINGU NA TYDZIEŃ !!

Planuję też kupić na aukcji Kreatynę z Tauryną 400 g + Dextrose 500 g.

odpada, za to możesz zabrać sie dopiero za rok :)

Tylko proszę Was nie piszcie mi, abym stosował jakąś dietę bo wtedy to zostałyby ze mnie same kości

A ty myslisz ze sa tylko diety odchudzające?? Jak chcesz ćwiczyć to musisz zastosować diete na mase! Dzajrzyj do działu odrzywianie i tam masz post podwieszony w nim znajdź diete na mase dla swojej wagi! Od tego przytyjesz a nie schudniesz :562:

Otóż prosiłbym Was o stworzenie dla mnie początkowego planu treningowego

a co do tego to zapraszam do działu trening i w temacia całoroczna rozpiska treningowa weź trening. Na początek potrzebujesz trening ogólnorozwojowy. Ćwicz nim przez 6-7 tygodni!

a co do twojej wagi to widziałem chudszych :570:
  • 0
Nie polecam szpitala :/



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024