Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początkujący !!! Prosze o porady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Kiecha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Początkujący !!! Prosze o porady
Witam chcialbym zaczac cwiczyc ale nie chodzi mi o jakies silownie czy cos . Chce poprostu dobrze wygladac (nabrac troszke masy miesniowej i wyzezbic nieco gorne czesci ciala-ale to juz mniej) od razu chcialem zaznaczyc ze nie wchodza w gre -przynajmniej narazie bo dopiero zaczne cwiczyc -odzywki. wiec chodzi mi o to zebyscie pomogli mi rozpisac jakis plan treningowy mam do dyspozycji tylko 2 hantelki po 10 kg (ale w razie potrzeby moge zdjac z jednej koleczka i przelozyc do drugiej) i pompki :) czyli bedzie to jakis trening na bikola i tricepsa !!! mam 18 lat 187cm i 82 kg, dodam ze teraz robie sobie codziennie 5 serii po 10 pompek ale nie wiem czy to dobrze i jak to zmienic jak dojda hantle (zamowie je w poniedzialek najprawdopodobniej) . z gory pozdrawiam
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Początkujący !!! Prosze o porady
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tam zjadziesz trening domatora ktorym mozesz cwiczyc jednak lepiej zapisz sie na silke bo cwiczac tak jak ty masz zamiar to duzo masy nie nabierzesz , pamietaj ze sam trening to malo musi byc odpowiednia dieta azeby miesnie rosly :)
  • 0

Rhp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 298 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ
  • Zainteresowania:od c**ja

Napisano Ponad rok temu

Re: Początkujący !!! Prosze o porady
Proste. Bierzesz stołki, kocykiem przykrywasz no i masz ławeczke jako taką 8) . No i na tym sie hantlami bawisz i klatka troche sie wyrzeźbi. No i rozpiętki tez mozesz robić. Tylko wiecej ciezarow załatw i nie bedzie tak zle. Na bic i tric tez po 2 cwiczenia tym mozesz robić.
Tric:
-wyciskanie francuskie (lezysz na ławeczce,rece w gorze z hantlami i uginasz je do głowy)
-takie samo na siedząco zza głowy,tylko ze na zmiane z jednym hantlem
Bic:
-jeden hantelek siedzisz oparty o kolano i uginasz reke
-obydwa hantelki na stojąco podnosisz na zmiane
Jeszcze mozesz pokombinować z tym.
W sumie barki tez mozna robic. Wyciskanie zza głowy i bokiem unoszenie hantelkow.
Jakoś to będzie 8)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024