Skocz do zawartości


Zdjęcie

begginer pyta...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

RyCeRz
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

begginer pyta...
Witam :mrgreen:

Mam 19 lat i oto moje wymiary: 186 cm wzrostu, 84 kg wagi, 95 pas, 100 klata, biceps 31. I od 1 września postanowiłem cos z tym zrobić bo mam już dosyć patrzenia na siebie jak na cherlawego astmatyka :twisted: .

Może mi ktoś doradzić jak powinienem ćwiczyć do czego przyłożyć największą uwage. Wiem że nie będzie łatwo a zmian nie zobacze od razu ale jestem zdeterminowany czyt. "zdesperowany" ;>

Będe wdzięczny za wszelką pomoc :aniol:

Pozdrawiam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: begginer pyta...
przykladaj uwage do tego co jesz,dieta to podstawa oraz staraj sie poprawnie wykonywac cwiczenia nie warto zakladac duzych ciezarow lepiej mniejszym ale technicznie,pozatym wiele osob na poczatku wpada w szal i robia klatke czy biceps dwa razy w tygodniu myslac ze w ten sposob cos im to pomoze. wystarczy na poczatku cwiczyc 3 razy w tygodniu. pon klatka + triceps sroda plecy + biceps + przedramie i piatek nogi + barki. mysle ze 3 cwiczenia po 3 serie na kazda partie wystarcza
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: begginer pyta...
zacznij od ogolnorozwojowki (ACT)... potem wez sie za mase chociaz z tego co widze 95 w pasie to nie jest tak malo... chyba masz troche tluszczu co?
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


RyCeRz
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: begginer pyta...

przykladaj uwage do tego co jesz,dieta to podstawa oraz staraj sie poprawnie wykonywac cwiczenia nie warto zakladac duzych ciezarow lepiej mniejszym ale technicznie,pozatym wiele osob na poczatku wpada w szal i robia klatke czy biceps dwa razy w tygodniu myslac ze w ten sposob cos im to pomoze. wystarczy na poczatku cwiczyc 3 razy w tygodniu. pon klatka + triceps sroda plecy + biceps + przedramie i piatek nogi + barki. mysle ze 3 cwiczenia po 3 serie na kazda partie wystarcza


I własnie dlatego postanowilem sie spytać zeby popelnic mniej bledów...
A poleciłbys konkretna diete?

zacznij od ogolnorozwojowki (ACT)... potem wez sie za mase chociaz z tego co widze 95 w pasie to nie jest tak malo... chyba masz troche tluszczu co?


no ba moj kochany tłuszczyk... Najlepsze jest to ze mam chude nogi i ręce a wszystko odkłada mi sie brzuchu i klacie...
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: begginer pyta...
diety znajdziesz odpowiednie do twojej wagi w dziale odrzywianie z tym ze proponowla bym obciac troszke z takowej dietki znajdujacej sie w dziale odrzywianie trosszke kcla po owe dietki moga troszke cie moxcniej jeszczce zalac
na poczatku zadaqj sobie pytanie czy chcesz nabieraqc masy miesniowej czy zgubic tluszczyk , ja bym zaczol od gubienia oponki
  • 0

RyCeRz
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: begginer pyta...
Dokładnie sadełku mówimy NIE :) Niczego bardziej nie chce jak pozbyc się oponki...
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: begginer pyta...
no to dieta redukcyjna jest w dziale odrzywianie , aeroby 3-4 razy w tygodniu zaczynasz od 30 minut i przechpdzi stopniowo do 60 minut nie dluzej + mozesz zaczac trening wprowadzajacy ACT przez czas redukcji
  • 0

RyCeRz
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: begginer pyta...
aeroby co to chodzi o aerobik czy jak ? :mrgreen: jak gadam bzdury to sorka :)

Diete znalazlem i trening wprowadzajacy tez :)
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: begginer pyta...
aeroby to cwiczenia tlenowe tj. bieganie, jazda na rowerze......
  • 0

RyCeRz
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: begginer pyta...
aaa :) to nie problem bo rower to moje hobby :)
Jest cos jeszcze co wypadaloby wiedziec?
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: begginer pyta...
chyba tak narazie wszystko jakbys mial jakies pytanie to wal w tym temacie :) a ktos pomorze
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024