Skocz do zawartości


Zdjęcie

STERYDY JAK TO DZIAŁA?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

radeoo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NYSA
  • Zainteresowania:muzyka i sport

Napisano Ponad rok temu

STERYDY JAK TO DZIAŁA?
:bije: CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC JAK DZIALAJA STERYDY I JAK MOCNO ONE WPLYWAJA NA NASZ ORAGANIZM CZY SA TAKIE KTORE NIE NISZCZA TAK BARDZO ORGANIZMU? PO ILU STAJE SIE WIELKIM. JAK BARDZO WPLYWA NA PSYCHE NO DOBRA ALE JAK JUZ BRAC TO CO I W JAKICH ILOSCIACH ? DZIEKI ZA TO ZE KTOS TO PRZECZYTA I DA MI JAKIES INFORMACJE. :bije:
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: STERYDY JAK TO DZIAŁA?
Zauważyłeś może że nieco niżej jest taki dział STERYDY???

NO! to właśnie tam pytaj i tam masz też podwieszone
jak działają sterydy i jakie śą efekty pozytywne i negatywne oraz jak je brać!!!
  • 0

T-Mobile
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walki, Dziewczynki, Muzyka, Dobre Książki

Napisano Ponad rok temu

Re: STERYDY JAK TO DZIAŁA?
Nie bierz sterydow...zajmij sie zdrowa suplementacja bo to siada i to ostro na psychice... znam taiego typa ktory ma juz mozg totalnie zjebany..wiec pomysl zanim cos wezmiesz
  • 0
Zapraszam do obejzenia mojego dziennika:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dąże do ogromnej masy !!!


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: STERYDY JAK TO DZIAŁA?
te ktore nie szkodza sa drogie...np oxandrolan czy hormon wzrostu jednak jezeli wszystko bierzesz z glowa da ci dobre zamierzone efekty...podam tutaj najbardziej pospolity przyklad biorac sama metke moze pobolewac cie troszke watroba jezeli jednak znasz sie na rzeczy i dbasz o zdrowie lykasz metke z sylimarolem i witaminy z gruby b a po cyklu regenerujesz sie hepatilem i efektow ubocznych niemasz praktycznie zadnych ;),dla bardziej szczegolowych informacji zajrzyjrz do dzialu sterydy, a ci ktorzy maja zepsota psychike to juz na poczatku taka mieli...i to nieprawda ze to od sterydow poprostu maja manie wiekszosci i caly czas musza cos brac...ale dla przecietnych ludzi wystarczy zrobic 2-3 cykle i wystarczy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: STERYDY JAK TO DZIAŁA?
JOKS jak cie lubie tak ZAMKNIJ SIE!!!!!!!!!!!

co ty kurna wypisujesz piszesz tak jakby sterydy to była zwykła odżywka i wystarczy łyknąć parę witaminek i po problemie, i piszesz to komuś kto nie zna się na tym a później dzięki twoim radom będzie łykał mete i wykończy swój organizm!

mam was dość wy pierdoleni koksiarze!!!!!!!!
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: STERYDY JAK TO DZIAŁA?
BODYGUARD odpowiadalem tylko na pytanie hehe,pozatym czemu ma dzieki mnie brac koks ? przeciez nie rozpisalem mu zadnego cyklu tylko podalem przyklad ze wszystko co bierze sie z glowa moze byc dobre,a mysle ze jak ktos ma juz brac przykladowo metke to niech chociaz wie z jakimi oslonami niz ma sobie watrobe zjebac i z tym zyc do konca zycia,to jego wybor co wezmie ja moge tylko doradzic aby mialo to jak najmniejsze skutki uboczne i prawda jest taka ze my piszemy jedno a oni i tak robia swoje!!!kazdy ma swoj rozum wiec jak chlopak jest madry bedzie wiedzial co jest dla niego najlepsze...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: STERYDY JAK TO DZIAŁA?
spokojnie i jeden i drugia ma troche racji...Joks dobrze pisze że jezeli dobrze stosujesz i z glowa to zredukujesz skutki uboczne do minimum ale Body ma racje ze to nie odzywka i nie ma z tym zabawy
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: STERYDY JAK TO DZIAŁA?
Dobra JOKS przepraszam poniosło mnie...
ale to dlatego że mam dość czytania jak ludzie wypisują
że koks jest ok, że nie szkodzi, że skutki uboczne to wymysły
i wogóle no maskra...
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: STERYDY JAK TO DZIAŁA?
bardzo dobrze Body o to chodzi zeby umiec sie przyznac do błęu i pierwszy wyciągnąć rękę :-)

a teraz dajcie sobie buzi :twisted: :twisted: :twisted: hehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Załączone pliki

  • Załączony plik  buzi.gif   11,89 KB   4 Ilość pobrań

  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: STERYDY JAK TO DZIAŁA?
DYNDEL miałeś przestać z tymi obrazkami... :D :D :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: STERYDY JAK TO DZIAŁA?
spokojnie ;) ja tam sie nie obrazam heh a buziak od dyndla wygral konkurs ;-)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024