Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sa skutki uboczne ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

napa
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sa skutki uboczne ?
Sa jakies skutki uboczne po braniu Testosterolu 250 :?:
Jak tak to jakie np u osob ktore cwicza pol roku , rok a u takich przy starcie biora te tabletki.
Dzieki.Pozdro.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sa skutki uboczne ?
Testosterol 250 to zwykla sciema,taki chwyt marketingowy to nie jest zaden steryd,wogule nie dziala i niema efektow ubocznych,niebaw sie w to bo tylko wydasz pieniadze byly juz nieraz tematy o Testosterolu wiec aby dowiedziec sie wiecej uzyj wyszukiwarki ale jeszcze nigdy niewidzialem pochlebnej opini na temat tego srodka
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Sa skutki uboczne ?
i nie zajkladaj nowego tematu na przyszlosc tylko mogles w starym sie wypowidziec
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

ZiomZs
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zd-wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Sa skutki uboczne ?
sorra ze rozgrzebuje stary temat ale ja widzialem dobra opinie ale on jescze stosował cos do tego tyle że ja mam skleroze i nieprzypomne sobie pewnie =]
  • 0
Jeśli niewiesz o co chodzi to chodzi o Mass XXL =]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sa skutki uboczne ?
predzej ktos sobie wkrecil ze to dziala ;) i mial placebo,u mnie kolega ktory niezna sie na odzywkach kupil cos taniego tauryne i na silowni w 2 dniu brania zachwalal ze zajebiste bo mu 3 ruchy przybyly w cwiczeniach. po 2 dniach odzywka niemiala prawa dzialac a po drugie 3 ruchy to duzo i tego na taurynie sie nie osiagnie,ale chlopak mial placebo wiekszy zapal do treningu bo cos bral,a wiec zeby nie stracic pieniedzy dbal o diete i przykladal sie do treningu tak wiec wtedy nauczylem sie ze podejscie psychiczne to bardzo wazna sprawa
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


napa
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sa skutki uboczne ?
Dzieki za posty. Jesli moge wiedziec istnieje cos takiego wlasnie jak Testosterol 250 :?: Czyli jakies tabletki, cos w proszku na bazie sterdysow :?: Chodzi mi o to czy da sie przytycz 10kg w miesiac.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sa skutki uboczne ?
istnieje Testosterol 250 produkuje to firma megabol i mozesz zamowic to na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jednak jak wspominalem wczesniej to nie steryd to nie dziala i napewno nie zrobisz na tym 10 kg. aby zbudowac taka mase a nie smalec to zajrzyj do dzialu odzywianie dieta na mase mozesz juz uzupelniac gainerami mass xxl nie zaszkodzi,do tego trening na mase. i w 1 miesiac z przykroscia mowie ale napewno nie uda ci sie tego zbudowac...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ZiomZs
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zd-wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Sa skutki uboczne ?
Joks prosze cie nieobrażajmy sterydow testosterol 250 to shit nic niedaje nawet z super dietą i max treningami =] niewiem jak bys sie do tego zabrał a i tak niebedzie dzialać =] wszystko =]
  • 0
Jeśli niewiesz o co chodzi to chodzi o Mass XXL =]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Sa skutki uboczne ?

orra ze rozgrzebuje stary temat ale ja widzialem dobra opinie ale on jescze stosował cos do tego


moze kreatyne i dlatego byl zadowolony ;)
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024