Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

budo_jezi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
Ty jestes takim fachowcem od gazow obronnych.A ile razy stosowales jakis w sytuacji zagrozenia?
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
:) nie expertem ale znam ludzi ktorzy uzywali takiego gazu a ja osobiscie uzylem go na sobie i dziala jak cholera. ;p;p pozdro dla was
  • 0

budo_gorz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
No nie wiem , miałem kilka tego typu gazów (niemieckie cs) i nie są najskuteczniejsze, testowałem na osobach trzecich, agresywnych psach i parę razy testowałem na sobie (wypadki przy pracy :) . Najskuteczniejsze na psy ale w końcu mają one 1000 razy czulszy węch.
Główne objawy to silne pieczenie skóry i śluzówek, problemy z oddychaniem, łzawienie - generalnie da się przeżyć. Podobno to też kwestia indywidualna.
Wg relacji użytkowników - bo sam nie używałem skuteczne są żele.
Oczywiście najskuteczniejsze gazy mają jednostki policji tłumiące zamieszki - zdaje się że Koreańczycy Płd mają najciekawsze mikstury - ich studenci zadymiarze są twardzi no i oczywiście Rosjanie mają fajne gazy ale tych akurat bym nie używał szczególnie w teatrze :) Największy problem z gazem na zewnątrz to wiatr, jak nie daj Allah (Jehowa Budda itp) nie w tą stronę wieje to używający dostanie conajmniej taką samą działę jak atakowany - i tutaj sprawdza się żel, albo zbiorniki pod bardzo wysokim ciśnieniem ewentualnie granaty gazowe (fajna rzecz ale niezbyt praktyczna do noszenia w kieszeniach).
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
:) testowales na sobie ale w tze ,,wypadku przy pracy'' aprzy napadzie chyba sie pryska wielka chmure do buzi w oczy i na twarz ogolnie ale zawsze napastnik cos odczuje
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:) moim zdaniem przegiecie w jasny chuj.Pisze na opakowaniu ze to gaz CS a sprzedawczyni pisze ze to gaz OC pieprzowy nie wiem czy ona umie czytac ale kit.zawsze jak zamawialem gaz to przesylka nawet przy czterech byla 9-10 zlotych wiec skad nagle u niej za pobraniem 15 kosztuje??.

Skomentujcie ta aukcje

aha jeszcze jedno gaz ma zasieg do metra czyli pryskac naj;epiej z pol metra a nie tak jak ona pisze 3-4 metrow bo to przesada
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
pobranie kosztuje na poczcie: do 0,5 kg 9 zł
do 1 kg 11 zł
do 2 kg 12,5 zł
A tą tzw. ukryte koszta :) :)

Koperta bobelkowa kosztuje w hurcie 50-60 roszy (tyle można uciwie doliczyć do przesyłki), ale 6 zł to już przesada.

Wpłać na konto z pewnością jest taniej.
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
:) drogi konturze

jeden gaz wazy okolo 50 g wiec do 9 zlotych powinno byc ale chce zebys skomentowal niezgodnosc etykiety gazu z opisem.

ale dziex ze skomentowales.piatka
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
przecież to allegro 8)

Ja się nie znałem na luxeon 1 i 3Watt to znalałem kogoś kto mi opis zrobił.

Ale wiele osób sprzedaje rzeczy nie miejąc o nich pojęcia albo specjalnie wypisuje bzdury aby tylko sprzedać.
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
:) Fakt allegro to allegro ale powinna kobitka umiec czytac.Ja zawsze na allegro kupuje gazy typu nato,interpol itd i luzik.

Widzialem kontur ze sprzedajesz tez tonfy,paralizatory i pioro z gazem.Czemu nie sprzedajesz miotaczy gazu innych?? :) pozdro kontur i milego dzionka zycze
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
bo nie mam do nich dobrego dojścia.
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
:) dobrze wybaczam ci
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
:) dopiero dzisiaj zauwazylem o PW kontura do mnie dzieki i sorry ze nic tam nie pisalem
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
właśne 2 dni temu byłem na poligonie gazowym. policyjny gaz łzawiacy działa oczka łzawia pali ryj i gardło jak granat wpadnie pod nogi to nic nie widać ale bez rewelacji tylko człowieka wieksza kurwica strzela i śmierdza ciuchy. :) :) :twisted:
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach

właśne 2 dni temu byłem na poligonie gazowym. policyjny gaz łzawiacy działa oczka łzawia pali ryj i gardło jak granat wpadnie pod nogi to nic nie widać ale bez rewelacji tylko człowieka wieksza kurwica strzela i śmierdza ciuchy. :) :) :twisted:


wlasnie w tv jak pokazuja zadymy to widac ze kibole odrzucaja te granaty policji i na nixch to nie dziala ja bym chyba wolal zeby policja miala TW 1000 400 ML w sprayu taj co drugi,trzeci policjant zeby mial albo jak strzelaja ze strzelby gladkolufowej pociskami z gazem to powinni pod nogi im strzelac zeby od spodu sie ,,nawachali''a oni strzelaja z gory i kibole se odrzucaja
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
:) mam pytanie.Gdzie mozna dostac Gaz RMG 75.wiem ze policja go ma ale normalnie CS-y sie kupuje wzedzie.gaz tw cs 5005 mozna na bazarkach gdzies ale kto wie gdzie i za ile mozna kupic RMG 75.i w ogole jaka on ma pojemnosc,stezenie kraj produkcji itd.
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki zastosowania gazu w realnych sytuacjach
:) mam pytanie.Gdzie mozna dostac Gaz RMG 75.wiem ze policja go ma ale normalnie CS-y sie kupuje wzedzie.gaz tw cs 5005 mozna na bazarkach gdzies ale kto wie gdzie i za ile mozna kupic RMG 75.i w ogole jaka on ma pojemnosc,stezenie kraj produkcji itd.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024