Skocz do zawartości


Zdjęcie

długofalowe skutki aikido


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: długofalowe skutki aikido

Widze Randall, ze lubisz kazdy temat skierowac w strone skutecznosci. To juz przerabialismy kilka razy, wiec wiecej nie przynudzaj. :twisted:

Jakbys mial cos innego, interesujacego, do napisania w tym topiku to serdecznie zapraszam.


Amen.Ale mysle ze on nic wiecej nie potrafi napisac...procz wlasnie tego...
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: długofalowe skutki aikido
Co do obrony na ulicy to mam "cos" innego ,ktoremu nawet ci spod prysznica by sie nie oparli...Wiec po co pieprzysz takie farmazony...Znow Randall zjezdza na skutecznosc i jak zwykle mocny w dopieprzaniu...Innymi slowy mocny w gebie. Leje stary na to co tam trenujesz ale piszesz na forum o AIKIDO. Wiec chociazby z tego powodu wyrazaj sie o tym z nalezytym szacunkiem. Ja nie wejde na forum BJJ i nie bede mowil im na ich wlasnym forum ze wyglada jakby sie tarzali w gownie...Zastanow sie troche nad swoja ignorancka postawa i pohamuj jezyk...Czasami warto. Niewazne jaki jestes w srodku,czlowieka okreslaja czyny...
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: długofalowe skutki aikido


I tu bym sie klocil...
* - nie kazdy jest filozofem... (Randall, it's nothing personal 8) );

Bodajże Hume napisał "Masy nigdy nie będą filozofowac", ja to wyrażam mówiąc "większość ludzi to idioci". Napisałęś prawdę, czegóż miałbym się obrażać?

** - nie chodzi o to, czy uda Ci sie zalozyc dzwignie, czy tez pieknie kogos rzucic... Wystarczy zejsc/wejsc i, jesli nie ma innego wyjscia, wykurwic, zapominajac o idealach (ale pamietajac o prokuratorach);

O wiele lepiej nauczysz sie wchodzić i zchodzic na boksie czy kicku. A na aikido na bank nie nauczysz się dobrze wykurwić.

*** - ja nie mam alergii, uwazam, ze aikido MOZE BYC skuteczne...

Też uwazam że może, tzn. jest to logicznie dopuszczalne, tyle że praktycznie opanowanie tego do wymaganych umiejętności jest poza ludzkim zasięgiem.

**** -jesli na treningach sie nie opierdalasz, ale zachowujesz przy tym zdrowy rozsadek,

Jak przy każdej aktywności ruchowej. Z moich doswiadczeń wynika że aikidocy to łamagi w porównaniu do innych ludzi uprawiających sw. Nie ta kondycja, siła, szybkość etc. To charakterystyka ćwiczeń i treningu wymusza od ciała odpowiednie dostosowanie. Jak masz dzień w dzień w pizde będzie zupełnie co innego niz za rąsię i ai hanmi. A przecież ja uprawiam barbarzyńskie aikido, gdzie na rozgrzewce robi sie kilkadziesiat pompek :roll: jak pomyśle co się dzieje na przepełnionych duchowością i ki sekcjach, to strach się bać...

Krotko...:
* - Gdyby nie to, ze mysle tak samo, niestety, pewnie bym sie obrazil... Mimo, ze ja nie jestem filozofem... 8) Juz raczej niepoprawnym hedonista... :)
** - A i owszem, wystarczy pocwiczyc np. u Mariana... Moze i inne MA sa szybsze w nauczaniu, ale... takie jakies prostackie... :) :) :)
*** - Nie jest... (przez sam fakt cwiczenia wejsc/zejsc/atemi/relaksu stajesz sie jakos mniej podatny na bezposrednie trafienie, wiesz, odruchy warunkowe (przez niektorych mylone z bezwarunkowymi), a o balansie nie wspomne...)
**** - Wspolczuje srodowiska aikidockiego, w jakim sie obracasz... :oops:
PS. - Tej, a po co robicie te pompki...?
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: długofalowe skutki aikido

PS. - Tej, a po co robicie te pompki...?

Nie znasz dnia ani godziny, kiedy jakas babka sie trafi... :)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: długofalowe skutki aikido

No to generalnie mam do Ciebie jedno pytanie:
Po jaka cholere to trenujesz? Bo lubisz potanczyc? Czy moze jestes dziewczyna?


Daj cie spokój to już było parę razy. Zajrzyj do archiwum :rofl:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: długofalowe skutki aikido

Znow Randall zjezdza na skutecznosc i jak zwykle mocny w dopieprzaniu...

Widzę że szybko podłapujesz linię obrony po Szczapanie.

Innymi slowy mocny w gebie.

W gębie też, choc wolę okreslenie elokwentny. Możesz też napisac coś o błyskotliwych uwagach i trafnych ripostach. No i nie zapomnijmy o nadzwyczajnej skromności. :)

Leje stary na to co tam trenujesz ale piszesz na forum o AIKIDO.

No i pisze o aikdo. Z tymi innymi SW to Ty zacząłeś przecież. :roll:

Wiec chociazby z tego powodu wyrazaj sie o tym z nalezytym szacunkiem.


Z jakiego? Bo pisze na tym forum to nie moge napisać nic co by mogło brać aikidocką urazić? Mnie ten temat też drażni /choć to złe określenie, w moim wypadku raczej pobudza do refleksji/, dlatego szukam odpowiedzi zamiast udawać, że go nie ma.

Ja nie wejde na forum BJJ i nie bede mowil im na ich wlasnym forum ze wyglada jakby sie tarzali w gownie...

A wejdź i napisz. Kogo to obchodzi? Ja nikogo nie atakuje ad personam. Uderzam w poglądy, w metodykę itp. A ty chcesz gościom wrzucać jak pieciolatek.
Zapasy tradycyjne i judo też wyglądają jakby sie w gownie tarzali? LOL

Zastanow sie troche nad swoja ignorancka postawa i pohamuj jezyk...Czasami warto.

Ja tu nie mam nic do wygrania. Czemu miało by być warto? Czasem potrafię wyzbyć się zysku.

Niewazne jaki jestes w srodku,czlowieka okreslaja czyny...

Nom, widzisz, pisze prawdę zamiast ściemniać i już zły jestem.
Liczą się pozory i mniemania.

Widze Randall, ze lubisz kazdy temat skierowac w strone skutecznosci. To juz przerabialismy kilka razy, wiec wiecej nie przynudzaj.

Szczepan, nie sprowadzam niczego do skuteczności, każdy temat się do tego sam sprowadza, z tej prostej przyczyny że jest to integralna cześć SW. Każda dyskusja dotycząca celu treningu, metodologi treningu, etyki, zasad aikido musi siłą rzeczy dojść do tego. A że w aikido jest to temat tabu, nierozstrzygnięty i niedyskutowany, to zawsze będzie niewygodny i kontrowersyjny. Unikanie go tylko pogarsza sprawe.
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: długofalowe skutki aikido
Bez komentarza stary...
Jestes pusty jak bęben rolling stonesów. :splat:
I jak zwykle potrafisz tylko cytowac iiiiii pyskowac...cytowac iii pyskowac...To wlasnie Twoja postawa.
Piszesz ze twoimi postami nie urażasz braci aikidokow. A wg mnie piszac wlasnie w ten sposob urażasz. Rozumiem ze forum po to by wyrazac poglady ale jakie??? Takie ze u Ciebie wszystko sprowadza sie do skutecznosci aikido w realnej walce? Takie ze bedac aikidoka gnoisz samą sztuke za to jaka jest??? Nie wiem po co tak naprawde trenujesz aikido...Po to chyba bo Ci mama kazala czy co? Co z tego ze w Twoim podpisie jest to co jest? AIKI DOSTAL OSTRZEZENIE I BOG WIE CO JESZCZE ZA Baby+Budo=Pomyłka i nie wiem jakim cudem za Twoj podpis Szczepan jest dla Ciebie taki pobłażliwy. Wg mnie jest obrazliwy i jest profanacja calego tego swiata aikido. Tak samo Twoje posty...Masz postawe ignoranta mocnego w gebie i dopieprzaniu. Nie licza sie dla Ciebie zadne świetosci procz wlasnej dupy...To sie nazywa EGOIZM stary. Sa na swiecie inne wartosci niz te ktore ty reprezentujesz....Jesli wogole cos soba reprezentujesz... :roll:
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: długofalowe skutki aikido

W gębie też, choc wolę okreslenie elokwentny. Możesz też napisac coś o błyskotliwych uwagach i trafnych ripostach. No i nie zapomnijmy o nadzwyczajnej skromności. :)


Elokwencja nie ma nic wspolnego z mądrościa ktora ty niestety nie grzeszysz...A skromny to Ty nie jestes napewno a raczej egoistyczny...nadzwyczajnie rzekłbym nawet. To tyle na temat Twojej niesamowitej elokwencji i nadzwyczajnosci... :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024