Skocz do zawartości


Zdjęcie

cynk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Darusek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

cynk
mam takie pytanko kumpel bierez cynk 4tab na dzień jedna ma 10mg czy to nie za duzo ma znaczny przyrost sily tylko nie wiem po czym czy to możliwe ze po cynku
  • 0
Urodziłem sie poto aby żyć żyje poto aby dawać z siebie wszystko daje z siebie wszystko aby coś ze mnie było!!
Pozdro chopaki po fachu!

ma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kung fu, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: cynk
mężczyźni w wieku 19-25 o dużej aktywności fizycznej potrzebują 16mg cynku dziennie.Przedawkowanie cynku występuje bardzo rzadko i przeważnie tylko w wypadku stosowania syntetycznych preparatów cynku w dawkach 80 – 150 miligramów.Spożywanie żywności bogatej w cynk nie stwarza zagrożenia jego przedawkowania ponieważ cynk nie kumuluje się w tkankach a jego nadmiar jest wydalany z kałem oraz w niewielkich ilościach z moczem.
  • 0

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cynk
po cynku nie zauwazy zadnego przyrostu siły :)
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cynk
mozliwe ze kolega zakupil jakies specyfiki ;) a cynk bierze zeby zapobiec retencji wody i tradzikowi sterydowemu,bo jak pisal Greater cynk z sila niema nic wspolnego...gdyby polaczyl to z magnezem i witamina b6 mialby chociaz apteczne zma tanim kosztem
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Darusek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: cynk
no byl po mecie ale w czsie jej brania sila mu nie szla dopiero jak mu sie skonczyla duzo mu podskoczyla i myslalem ze z cynku
  • 0
Urodziłem sie poto aby żyć żyje poto aby dawać z siebie wszystko daje z siebie wszystko aby coś ze mnie było!!
Pozdro chopaki po fachu!

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: cynk
nie ma cudow po suplach legalnych aczkolwiek cynk polecam stosowac :-) 1 tabs zincasu forte i styka :-)
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024