Skocz do zawartości


Zdjęcie

cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

egzekutor1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
Witam wstaje o 8 rano i ide na silke tak 9:30? jak mam brac stacka powinnem rano mono i cell pump przed i po treningu ale to zaraz wezme mono i zaraz musze jablczan moze ktos mi powie jak najlepiej brac
  • 0

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
rano bierzesz zwykla kreatyne a po treningu cellpumpa proste :)
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
na odwrot tez moze byc...
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
mi sie wydaje ze lepiej przed treningiem cell pumpa wtedy cwiczy sie na pompie ;) jest wieksza motywacja porcja 10g
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


egzekutor1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
Dzis w silowni rozmawialem z gosciem ktory skonczył studia medyczne..niezle wyglada ma 49 cm 4 lata stażu, raz brał krete. Powiedział mi ze kreteatynke tylko na noc sie powinno brac tak ok 2-3 H w nocy poniewaz wtedy organizm jest w stanie to bez problemu to przetransportowac, anie jak pisza ze po treniengu bo wtedy sie nei przysfoji bo po treningu wegle trzba brac a one zawieraja laktoze i jedno z drugim sie gryzie - poprstu szkoda kasy a nic to nie da.. tak jak pisza na opakowaniu ze sie bierze 15 gr krety tylko 8 gr sie przysfaja pisza tak bo chce by kupywac... z bialkiem to samo 80% to droga sprawa a tylko 40 % sie przysfaja na noc powinno sie brac aminokawsy zamiast bialeczka i glutaimne to podstawa poniewaz nie czuje sie glodu jak sie wsanie rano.. bialko po treingu i dieta. Waznt jest trinulus powiedzial mi jakies firmy nutri.... co ma 1000 mg i 6000 mg na tym przytyl 6 kg w miesiec. Myslalem ze on na koksie a on tylko na odzywkach..

[ Dodano: 17-08-2005, 11:14 ]
wiec ustawia sie budzik o 2 w nocy bierze i idzie spac
  • 0

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
hehe bez urazy dla kolegi ale poprostu wcxiska ci scieme i tyle. Kreatyna na noc. to jakas nowa teoria powstala. Tribulus i 6kg w miesiac ładnie scieme wali koles :)

Branie kreatyny po treningu nic nie da hahahahhaha nie no nie moge co za studia on konczyl. Jakos ja tak brałem i rezultaty mialem znakomite. pora potreningow to jedna z lepszych na branie kreatyny

wracajac do tego tribulusa to spytaj sie kumpla czy to nie byl oby przypadkiem Omnadren albo metka. 6kg w miesiac przytył na tribulusie. śmiech na sali.

Jesli teorie twojego kumpla byly by trafne to znaczyloby ze wiekszosc ludzi na swiecie bierze w zly sposob odrzywki i nic im one nie daja, a jednak chyba ludzie rosna biorac w zły (wg twojego kumpla) sposob te odrzywki

49 w łapie i raz kreatyne brał :) albo ma genetyke arnolda albo jest spasiona świnią. Albo wciska ci scieme ( to jest najbardziej prawdopodobne))
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
mam kolege na medycynie i uwierz mi tam ucza ich czegos innego niz kreatyny a napewno nie stosowania jej w kulturystyce...rozwalil mnie tez koleszka tribulus jest wazny haha on podnosi poziom tescia i jest glownie na sile niewiem jak on mogl zrobic 6kg na czyms takim,moze pasze dla swin jadl. a kreatyne mono bierze sie po 5g ;) wiec wychodzi 10g w dni treningowe nie 15g niewiem skad on takie zrodla bral. pewno polowa z tych 49 cm to smalec znam takiego jednego grubaska nie cwiczy a ma 43 w bicepsie. jakbym mogl uscisnolbym reke temu góru :brawo:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


egzekutor1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
tez w to nie wierzylem. nie jest spasiony.. Lapa sklada sie zbiałka i wody a nie smalca.. chyba troche nie uwazales na biologi!. Ma poprstu diete dobrze ulozona i nie a o sumpletacji kretki mowil mu jego znajomy co naprawde dobrze wyglada i wie co mowił.. . Ten tribulus nazywał sie tribulul firmy nutra life.. i nie zadna Omka czy cos innego cieszy mnie fakt ze znasz chociaz dwa rodzaje nazw koksów ale nie cwaniakuj tu na forum. Sam u mnie sumple kupuje bo ja tym handluje.
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
egzekutor, ojjjjjj.... takie teksty dobijaja :D

po treniengu bo wtedy sie nei przysfoji

lub
to jest najlepsze :-D

po treningu wegle trzba brac a one zawieraja laktoze



noc sie powinno brac tak ok 2-3 H w nocy


a moze o 4-5 badz 1-2 :> %)
  • 0
[you]
pozdro :P

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
hahaha anar ja mysle ze najlepiej 2 razy wstac najpierw o 1 a potem o 4 (wtdy najlepsze efekty beda i zaspana morda rano)
  • 0

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
niee mi sie wydaje ze 1.34 i 56 sekund bedzie najlepsza pora brania kreatyny.
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
Wojtek ...handlarz odzywek Cie zjechal bo zobaczyl ze masz malo postow...a kogos sie chcial czepnac...a moze ty znasz tylko 2 nazwy mety :3majsie: hhehehe
  • 0

egzekutor1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
Nie zamulajcie... to ze sie w nocy powino brac nie tylko od niego to slyszałem. Ja handluje odzywkami i koksem wiec napewno znam wiecej rodzaji niz ty. Uslyszeliscie ze jest cos jak Omka i cwanikakujecie to najgorsze gówno... Ciekawe czy pod sztanga jestescie tacy mądrzy
  • 0

T-Mobile
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walki, Dziewczynki, Muzyka, Dobre Książki

Napisano Ponad rok temu

Re: cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
I co myslisz ze wygrasz?? :mrgreen: Ty jestes jeden a tutaj... ??

Nie dobijaj czlowieku tekstami
  • 0
Zapraszam do obejzenia mojego dziennika:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dąże do ogromnej masy !!!


1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cell Pump orange OLIMP kreatyna mega caps.
ty pewnie znasz tylko nazwy takie jak meta, deca, omka a naukowych to juz gowno wiesz! i ty sie wymadrzasz a nie my!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024