Skocz do zawartości


Tribulusy - który lepiej działa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_distant-thunder_*

Guest_distant-thunder_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Tribulusy - który lepiej działa
witam, mam pytanie: czy brał ktoś z Was Tribusteron 90 Olimpu lub Tribulus Terrestris 1000mg Hi-teca? Jakie efekty? Zastanawiam się w co zainwestować, olimp troche droższy ale pod względem składu porównywalny z Hi-tec'iem.
Z góry dzięki za pomoc i opinie o tych produktach.
Pozdrawiam

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribulusy - który lepiej działa
a ile masz lat ? tribulus ma za zadanie podnosic poziom testosteronu a dopiero efekty odczujesz majac skonczone 21 lat niektorzy pisza nawet 25 lat bo czym jestes starszy tym poziom tescia spada jednak teraz jak jestes mlody niemasz co podwyzszac bo i tak masz go w nadmiarze,ja majac 21 lat to wyprobowalem i nawet ruch mi nie przybyl na zadnym cwiczeniu juz lepsze jest zma :) ale znow facet ktory ma 33 lata to cieszyl sie z tego jak male dziecko pozniej opowiadal na silowni ze jego zona w nocy rowniez zadowolona hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribulusy - który lepiej działa
dokladnie podaj wiek

a z firm to nie ma wiekszej roznicy ktora wybierzesz
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_distant-thunder_*

Guest_distant-thunder_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribulusy - który lepiej działa
mam 20 lat. najwięcej testosteronu organizm produkuje ok 16-20 roku zycia, ale jakoś ostatnio odczuwam zmęczenie treningami, brak chęci, brak tzn "k**wy" przy ćwiczeniu, jak to miało miejsce wczesniej:) a co do tego że polepsza to sprawy łóżkowe, to tez słyszalem:) myśle że spróbuje, może wroci zapał do treningów, bo podejście do cwiczeń to 50% sukcesu. a jakiej firmy brał Twoj znajomy?

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribulusy - który lepiej działa
z tego co pamietam to nutrend ale jako ze masz 20 lat i odczuwasz zmeczenie polecam zma ono lepiej na Ciebie zadziala,bedziesz mial glebszy sen lepsza regeneracje a polaczeniu cynku i magnezu rowniez ma za zadanie zwiekszyc produkcje testosteronu. wkleje tutaj krotki opis ich dzialania: "Substancje te zwiększają poziom własnego testosteronu o ponad 43%, hormonu wzrostu oraz IGF-1 (insulinopodobnego czynnika wzrostu) o ponad 20 %." takze ja na twoim miejscu kupilbym zma dostaniesz to co daja tribulusy a przy okazji minie przemeczenie pozatym zajrzyj do dzialu trening bo mozliwe ze trenujesz zbyt intensywanie i sa to pierwsze objawy przetrenowania
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_distant-thunder_*

Guest_distant-thunder_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribulusy - który lepiej działa
wiesz, tu nie tyle chodzi o przemęczenie fizyczne treningami, ale jakiś dziwny brak entuzjazmu, przemęczenie psychiczne, dziwny spokój z jakim podchodze do treningów:) nie ma w nich młodzieńczej werwy :D

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribulusy - który lepiej działa
distant-thunder, starosc nie radosc ;) ale ogolnie wiem co czujesz sam sie ostatnio nad tt zastanawialem ;-) :PPPP
o tt nie orientuje sie zbytnio ale slyszalem ze te olimpowe dziala strednio :> wiec by nie zrazac sie na poczatku moze sproboj z firmy MRM lub now foods
  • 0
[you]
pozdro :P

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribulusy - który lepiej działa
ja slyszalem ze najlepszy tribulus i zdecydowanie lepiej dzialajacy nie Olimpowska 90 jest TT OPTIMUM
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribulusy - który lepiej działa
mozliwe, bo o olimp tt 90 tez nie slyszalem zbyt duzo pochlebnych opinni :> ale tez nie nalezy ostatecznie wykluczac tego srodka :>
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024