Skocz do zawartości


Zdjęcie

NITROBOLON !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Lasuch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

NITROBOLON !
NITROBOLON ! Prosze o wypowiedzi od ludzi ktorzy testowali albo mieli do czy nienia z tym preparatem prosze o szczere wypowiedzi prawde i tylko prawde dobry jak dawkowac i z czym wchodzi najlepiej a i pytanko wlasnie koncze cretke i chcialem wziasc potem nitro czy nie ma zadnych przeciw wskazan
dzieki wielkie
Marek
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: NITROBOLON !
po kreatynie na nitro musisz czekac ok. 3 miesiace :) ..... bo w nitro tez jest kreatyna
  • 0
[you]
pozdro :P

master jay
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NITROBOLON !
Stary kup sobie lepiej Creavolution, albo X-Panda, teraz to wojtek go chyba testuje!
  • 0

Lasuch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NITROBOLON !
oki sorki a wiec wiek 25 lat waga 84 kg wzrost 180 cm cel czysta masa miesniowa jak sie da stan zatluszczenia to chyba srednia moze maly mam mase ale chyba troszke brzuszka mi sie nabralo ale wziolem sie juz za brzuchy krete biore jakies 3 tygodnie i niezle po niej spuchlem mam do tego rowniez HMB carbo zma l glutamin masa xxl a teraz chcialem kupic
>>1 x NitroBolon 240 kapsu?
>>1 x Taurine 300 MegaCaps
>>1 x Pofi BCAA 300 MegaCaps
>>1 x Tribulus 20.000
>>1 x Mass XXL 3 kg
No i myslalem ze moge bez posredno po wziasc ten zestaw poniewaz wakacje i te sprawy calkiem nie zle mi poszlo po tym pierwszym zestawie ktory sam zmontowalem teraz drugi ulozylem i myslalem ze bedzie oki ale prosze o porady jak sie da chocby niemile bolesne ale szczere przedewszystkim dzieki wielkie
Marek
  • 0

Dzioobek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Orneta
  • Zainteresowania:kulturystyka, kobietki, muza

Napisano Ponad rok temu

Re: NITROBOLON !
no to stary widze ze masz sporo kasy na suple ;) moj kumpel mial nitrobolon i byl z niego zadowolony ( czasami nie mogl dokonczyc treningu => wiadomo pompa :D ) Ale oczywiscie poczekaj 3 miechy tak jak radzil anar
  • 0
A teraz motto na rok szkolny :D:
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach ;)

Lasuch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NITROBOLON !
Kasa jest nie ma problemu moge 500 zl tak na jeden zestaw na 1.5 miecha dac tylko informacja na temat nitrobolon mnie kapletnie zalamala powiedcie co moge zamiast tego wziasc zamiast nitrobolon jakas dobra alternatywe i jak dlugo powinienem brac crete chyba 6 tygodni trwa cykl ? ja mam trzy na 4 teraz
Pomocy !??????????????????????
WAKACJE
Jade do wloch musze dobrze wygladac oraz dobrze reprezentowac POLSKE !
CO WZAMIAN COS Z KOPEM

[ Dodano: 21-06-2005, 10:10 ]
PROSZE O POMOC CO ZAMIAST NITROBOLON PO CYKLU CRETY ?

[ Dodano: 21-06-2005, 10:40 ]
POMOCY !
  • 0

gibernau
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NITROBOLON !
W tak krótkim czasie nie spodziewaj się cudu.
Weż odpowiednią odzywke białkową + tauryne, dekstroze, multipack36 itp.
Jeśli będziesz dawkował 4x dziennie po jednej miarce starczy ci to na 27 dni(opakowanie 2,7 kg)
Po takim czasie jeśli wytrwale trenujesz masy powinno ci troche przyjsc. Niezapomnij też o dziecie, a raczej o zdrowym odzywianiu.

Pozdrawiam

[ Dodano: 24-06-2005, 11:11 ]
nitrobolon cie tylko na jakis czas napompuje, pozniej spada większość (bezpieczna odmiana koksów ;-) )
  • 0

Lasuch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NITROBOLON !
Sadzisz ze po samym bialku i taurynie mi cos przyjdzie ja moze bym dozucil jeszcze cos np
Taurine 300 MegaCaps
Pofi BCAA 300 MegaCaps
Tribulus 20.000
Mass XXL 3 kg
a moze HMB pomoze ?
choc teraz biore wraz cretka wiec sam juz nie wiem ?!

[ Dodano: 24-06-2005, 1:20 ]
pojechac na tym cala kuracje 1 miech albo 6 tygodni a potem dozucic do tego nitrobolon ?co wy na ta przerwa bedzie ok ?

[ Dodano: 24-06-2005, 2:09 ]
i jeszcze jedno pytanko co lepsze dlamnie na budowe czystej masy miesni serwetka czy masa xxl ?chcialem troszke spalic tluszczu z brzuszka wiec sadze ze serwetka lepiej zamiast mass xxl ? ale prosze o peofesjonalna wypowiedz
dzieki
Marek
  • 0

GośćGuest_adamosse_*

Guest_adamosse_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NITROBOLON !
powiem tak jak narazie nie miałem lepszej pompy po żadnym innym suplemęcie nitro to jest według mnie nejsilniejszy suplement po 240 kaps przyszło 20 kilo siły w wyciskaniu na klatke i masza też trochce skoczyła w góre

egzekutor1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NITROBOLON !
po cyklu lapa spada na allegro nawet cene 5 zł obnizyli aby sie tego pozbyc tego
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024