Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam osoby do testowania odżywek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
265 odpowiedzi w tym temacie

Pepis2004
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Jestem pierwszy z blogiem: http://blog.tenbit.pl/odzywki/ jutro zamieszcze na nim fotki, opisze moje postępy oraz wypisze wymiary itp. Heh jak nie wygram zestawu do testowania to może chociaż kreatynę:)
  • 0
PEPIS2004!!!

blum
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Starachowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Pepsi2004 ale Adminowi chodzilo o zakladanie blogow tutaj na forum w postaci nowych tematow z odpowiednimi opisami, zdjeciami... Przeczytaj jeszcze raz dokladnie i powoli ;-)
  • 0

Pepis2004
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Rzeczywiście troszkę się pomyliłem, a więc zrobie to na stronie, ale raczej nie dziś.
  • 0
PEPIS2004!!!

wowe
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
[quote name="admin"]Zestaw testowy będzie zapakowany w naprawdę dużą paczkę, więc gra jest warta poświęcenia

Wybór jest bardzo trudny :- Szkoda by taki potężny zestaw odżywek trafił w nie odpowiednie ręce. Nie wszyscy dołączyli fotografię do zgłoszenie, co jest warunkiem!

Druga bradzo ważna sprawa to bieżące relacje. Nic z testu nie wyjdzie, jeśli ktoś otrzyma odżywki i „papa” tyle go widzieliśmy. Po konsultacji z kilkoma użytkownikami forum, wybór trzeba lepiej zorganizowac. Wobec tego rozstrzygnięcie musimy przesunąć o kilka dni.



Panie Admin!

Ze mną się Pan nie konsultował... Trzeba było opóźnić wprowadzenie konkursu i od razu "lepiej zorganizować" wybór. Ze swojej strony spełniłem warunki bedąc zachęconym mailem od Pana a tu klops. Kolejne przeszkody. Nie powiem fajnie by było zostać wybranym, ale to zaczyna być żenujące... To po co zawracacie ludziom głowę skoro sami nie wiecie o co wam chodzi i jak to zrobić...?
Pomysł świetny ale wykonanie już gorzej

Pozdrawiam
  • 0

blum
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Starachowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
wowe, nie nerwuj sie, melaski se zaparz.

to zaczyna być żenujące

zenujacy jest Twoj post.

"lepiej zorganizować" wybór

a powiedz mi kto sie spodziewal, ze temat sie rozwinie na ponad 10 stron, ze tylu chetnych sie znajdzie w tak krotkim czasie :roll:
nie dosc, ze mozna otrzymac odzywki za free to jeszcze... darowanemu koniowi... a ze po drodze byl korek to inna bajka...
pozdrawiam i milej nocy zycze.
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
wowe: a kim Ty niby jesteś, że trzeba się z Toba konsultować? :-)
JEST MOŻLIWOŚĆ DOSTANIA DOBREJ "PRACY' to jeszcze pyskują... nie pasuje - to dowidzenia! Proste...

  • 0

StArS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziądz
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
No wiec ok walne tego bloga czy cos w tym stylu ;-)
Mam pytanie do admina czy to musi być akurat blog czy moze byc strona www zrobiona o mnie moich wynikach na silce wszystko o silce??

Pozdrawiam Pakerow niech wygra najleprzy ja nim niemusze byc ale jak bym byl to bym elegandzko wszystko zrobił :-)
  • 0
*Trening*Czyni*Mistrza

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
ja myśle że się nadaje.Myśle tak ponieważ jestem typowym hard gainerem.Chciałbym nabrać masy mięśniowej.Mam 17 lat, 178 cm wzrostu i 73 kg wagi.
  • 0

GośćGuest_jarek159_*

Guest_jarek159_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Ludzi jestescie na tym forum od kilku dni tylko po to zeby wygrac ? zestaw odzywek do przetestowania moim zdaniem powinnien taki zestaw dostac ktos kto jest bardzo dlugo na forumi ma pojecie o treningu ,diecie a nie przychodzi kols kto pewnie sie nawet nie interesuje kulturystyka tylko po to zeby wygrac odzywki i je sprzedac. adminowi nie o takie cos chodzi

wert
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
jarek159 mylisz sie i to bardzo!! nie wszyscy korzystajacy z forum sa zmuszeni do udzielania sie w nim a co za tym idzie do nabijania postow. Niektorzy przychodza aby zobaczyc opinie o danym produkcie, dowiedziec sie o nowosciach rynkowych i byc na bierzaco z suplementacja, dieta i treningiem. I Ty nie jestes w stanie sprawdzic ktora osoba jaka wiedze posiada, jakie stosowala cykle itd. Wiec wybor bedzie trudny i nie wiem jak sobie z tym admin poradzi, aby wybor byl naprawde najlepszy;]
  • 0

kamilw5
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żyrardów

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Pragnę zgłosić chęć uczestnictwa w tym teście. Ćwiczę już parę lat, niestety zawsze brakowało mi pieniędzy na zainwestowanie w odżywki. Moim zdaniem osiągnąłem już poziom, przy którym ciężko jest o dalsze postępy w rozwoju umięśnienia bez odpowiednich odżywek.
Ostatnio zauważyłem znaczny spadek masy mięśniowej, pomimo, że siła utrzymuje mi się na niezmienionym poziomie. Dlatego uważam, że postępy w rozwoju mojego umięśnienia po spożyciu wysokiej jakości odżywek i suplementów byłyby szybko widoczne, co oczywiście zostałoby na bieżąco udokumentowane zdjęciami. Jestem osobą niezwykle konsekwentną w realizowaniu zamierzonych celów. Nie byłoby więc żadnego problemu z trzymaniem się wyznaczonej diety, czy założonego planu treningowego. Poza tym nie posiadam żadnych nałogów, [chyba, żeby sport traktować jako nałóg:)].
Z wielką przyjemnością przetestuję odżywki i suplementy oferowane we wspomnianym teście, żeby udowodnić ich skuteczność i mieć również samemu wielką satysfakcję z przyrostów.
Ważę ok. 70 kg przy wzroście 166 cm. Wyników ani wymiarów nie mam rewelacyjnych, znam jednak swoje słabe i mocne strony i poprzez odpowiednią suplementację mogę wiele polepszyć w swoim wyglądzie.
Właśnie zamierzałem zmienić cykl treningowy na jakiś bardziej intensywny, a dorzucenie odżywek i suplementów do mojej diety będzie stanowiło dla mnie dodatkową motywację co ciężkich treningów. (Rozmyślałem nad przejściem na mój ulubiony typ treningu, czyli serie schodzące w dół, ewentualnie system "heavy duty" by Mike Mentzer, jednak jestem otwarty na wszelkie inne propozycje).
P.S. Jestem optymistą, a wiara to podstawa w osiągnięcie sukcesu, więc nie ma mowy, żeby nie udało mi się udowodnić skuteczności stosowania odżywek i suplementów we wspomaganiu rozwoju umięśnienia.:)
Załączam kilka zdjęć wykonanych podczas ćwiczenia. Jak widać na zamieszczonych zdjęciach trenuję w domu.

Załączone pliki

  • Załączony plik  94.jpg   41,93 KB   8 Ilość pobrań
  • Załączony plik  89.jpg   41,67 KB   15 Ilość pobrań
  • Załączony plik  71.jpg   45,24 KB   9 Ilość pobrań
  • Załączony plik  128.jpg   40,35 KB   10 Ilość pobrań

  • 0

NeoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG
  • Zainteresowania:Kulturystyka, muzyka itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Mam propozycję - pomijając fakt, że wiele osób wczoraj z niecierpliwością czekało na wyniki (i się nie doczekało :-( ), to dobrze by było zamknąć już listę chętnych i spośród tych osób, które się do tej pory zgłosiły, wybrać ścisłą czołówkę (bo przecież jakieś główne typy na pewno Admin posiada). Dzięki temu, nie było by zamieszania i niepotrzebnych złudzeń dla reszty uczestników, a ci, który by przeszli dalej, mogliby się zająć własnymi blogami, konkurując w ten sposób z innymi wiedzą, pomysłowością i rzetelnością. Można by też określić, za ile dni dokładnie zostanie roztrzygnięty konkurs, czyli np. prowadzenie bloga trwało by 5 dni. To prawda, że Admin ma trudny wybór, ale za kilka dni, jeżeli się nie zamknie listy chętnych, to ich liczba może wzrosnąć nawet kilkukrotnie i dopiero wtedy pojawiłby się prawdziwy problem ;-) Poza tym, dobrze by było, gdyby każdy z uczestników wyraził wolę dalszej "walki", lub też wycofał swoją kandydaturę - oszczędziłoby to przypadkowego wyboru osoby, której niezbyt zależy na stanowisku testera. Co o tym myślicie? Pozdro
  • 0
:: Who want's to be an Animal...? ::

kukla
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
ja moge testowac odrzywki
cwicze juz kilka lat nasucho nigdy jeszcze nic niebralem
i chcialbym byc testerem
pozdrawiam
  • 0

NeoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG
  • Zainteresowania:Kulturystyka, muzyka itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Jeszcze o czymś zapomniałem - oczywiście konkurs na kretę jest już nieaktualny, prawda? Bo widzę, że już 6 osób założyło swoje blogi. Poza tym w poprzednim poście zapomniałem dodać, że ja oczywiście gram dalej :mrgreen:
  • 0
:: Who want's to be an Animal...? ::

kukla
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
ja moge testowac odrzywki
cwicze juz kilka lat nasucho nigdy jeszcze nic niebralem
i chcialbym byc testerem byc testerem
pozdrawiam
  • 0

GośćGuest_chester8585_*

Guest_chester8585_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Ciekawe komu przyznają te odżywki :)

Kliknij >>>>>> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_Dawid23_*

Guest_Dawid23_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Chętnie zostane waszym testerem . Mam 23 lata 170 wzrostu , waże 73 kg . Na klatke wyciskam 120 kg .Posiadam spore doświadczenie poparte czterelotnim treningiem . Oceniając moją skromną osobe dochodze do jednego wniosku ,, Kropla talentu w oceanie ambicji '' .

Załączone pliki

  • Załączony plik  RIMG0018.JPG   69,45 KB   14 Ilość pobrań
  • Załączony plik  RIMG0017.JPG   70,23 KB   13 Ilość pobrań
  • Załączony plik  z.JPG   68,96 KB   9 Ilość pobrań


SpideR
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
siema mam na imię tomasz nie wiem czy konkurs nie jest już czasem rozstrzygnięty ale na wszelki wypadek zgłoszę swą kandydaturkę =) a oto powpody dla których mógłbym być dobrym testerem odżywek mam 17 lat moża dowiedzieć się jak one wpływają na młody organizm =) drugim plusem albo i minusem jest to że jestem chory na cukrzyce =) wstrzykuję insuline i odżywki wydaje mi się że będą na mnie działały bardziej niż na innych =P ćwicze na siłowni około 2 lat rezultaty to wycysk na ławeczce 115 =P biceps 37.5cm =) narazie
  • 0

Dzioobek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Orneta
  • Zainteresowania:kulturystyka, kobietki, muza

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
No to dołączam swoje foteczki, nie są najlepszej jakości gdyż aparat troszke stary i fotki robione na "gwałt". A jak coś to moja ciotka ma cyfrówkę więc nie będzie problemów z wysoką jakości zdjęciami oraz częstej informacji o zmianie mojej sylwetki na lepsze ;-)

[ Dodano: 02-06-2005, 1:18 ]
Strongbart lub anar moglibyscie wrzucić do tego postu moje fotki bo coś mi chyba nie wyszło. Z góry dzieki. Fotki wyśle prywatną wiadomością. Pozdro

[ Dodano: 02-06-2005, 1:30 ]
Coś nie wyszło z tymi fotkami więc najlepiej będzie jak podam adres gdzie te fotki się znajdują ;) oto one:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Załączone pliki

  • Załączony plik  klatka.jpg   144,05 KB   23 Ilość pobrań
  • Załączony plik  plecy.jpg   144,05 KB   11 Ilość pobrań
  • Załączony plik  brzuch.jpg   324,05 KB   15 Ilość pobrań
  • Załączony plik  biceps.jpg   144,05 KB   12 Ilość pobrań

  • 0
A teraz motto na rok szkolny :D:
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach ;)

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
jeszcze raz zglaszam sie,

dlaczego ja....... bo jestem mlody, posiadam dobry staz na testowanie roznych odzywek, z forum nie znikne bo jestem tu caly czas od zeszlego rkou (pazdziernik bodajrze), aparat mam, fotki mam. posiadam takze wiedze na temat odrzywek, diety, treningu. jestem teraz na 2 cyklu mono, nie jadlem nic innego poza kreatyna+ dextroza, a teraz kreatyna+ magnum 5000. sam musze zbierac na odrzywki satrzy nie daja mi kasy :/, ale toleruja jak stoi pucha w domku, przemysl i daj znac

pozdrawiam=jasqoo

[ Dodano: Czw 02 Cze, 2005 ]
aaaaa mam tez centymetr do mierzenia sie :D :D

Załączone pliki

  • Załączony plik  0007.JPG   116,79 KB   11 Ilość pobrań

  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024