Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam osoby do testowania odżywek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
265 odpowiedzi w tym temacie

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
admin ja Ci pomoge :) wybierz mnie
fotki dalem, ostatnio nie jadlem supli wiec napewno cos na mnie pojdzie, o zadnych koksach nigdy nawet nie myslalem... foty dalem

zreszta spojrzcie na reklame strone wczesniej :D
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Karol: teraz to jest dopiero problem...hehe:D

blazejhajduk:
szczerze to fotka nie wygląda na takie wymiary 48cm w łapce, 121cm w klacie...

Panowie - na początkujących zawsze będą efekty, nawet jakbyście jedli normalnie (tzn. 3 posiłki) i nic nie brali, a tylko machali sztangą... hehe - nomralna kolej rzeczy - mięsień zaskoczony - rośnie.

A tak na marginesie - to ja też supli dawno nie brałem (kreatyna 15 miesięcy temu:D). Tylko Carbo - gdy trenuje...
A tak poza tym to moim zdaniem powinna to być osoba czysta (bez stosowania SAA), sumienna i taka którą dobrze znasz i jej możesz "ufać" - jeżeli można w ogóle mówić o zaufaniu - przez internet. Zresztą w tym wypadku to pojęcie względne. :-)
Pozdrawiam i czekam na werdykt :)

  • 0

Tomi1988
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
To na kiedy możemy się spodziewać wyników??
  • 0

monto1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mogilno

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Każdy wygrać chce...
Ale sam Kreatyna czy też odrzwki nie dają od razu efektów Trzeba mieć dietke dietke i jeszce raz dietke a już nie mówie o treningu jak kto woli masa czy rzeźba...Czekamy na wyniki...
  • 0
Pozdro Dla wszystkich......CMG....
Jak macie czas to wejdzciena mój diennik- każda rada się liczy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Oddaje swój głos na jasqoo, a niech się chłopak wyrobi :mrgreen:
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
wyniki pewnie beda wkrotce ;)

do tej pory mozecie np.wykazac sie swoja wiedza i wypowiadac sie w temach na forum :mrgreen:
  • 0
[you]
pozdro :P

Popeye81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Prosze admin podejmij meska decyzje bo nie bede mogl spac jak nie dowiem sie przed snem kto mial farta. :)
Widze ze najwiecej opini jest zeby dac komuś niezbyt napakowanemu. Ma to swoje zalety bo napewno bedzie wynik zauwazalny ale jak juz chlopaki pisali wystarczy ze pomachaja sztanga a juz beda wyniki a jak do tego zaczna jeszce jaja wcinac i makaron to juz na start calkiem niezle. No i brak doswiadczenia w braniu supli to tez nie najlepiej. przeciez jedne sie bieze po jedzeniu innych nie mozna brac w ten sposob wiec przydala by sie osoba z doswiadczeniem. A ktora to zalezy od zestawu jaki masz na mysli. Fotki widziales wiec do zestawy spalajacegp tluszcz nie wezmie admin chuderlaka:) ani odwrotnie na mase kolesia z tedencja do tycia:). Foty (kolegow i moje) sa Czekamy na werdykt. Pozdrawiam.
  • 0

xt4z
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:IT, e-security

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Fakt, wybór nie jest prosty, to subiektywna ocena kilku słów i wątpliwych fotek. Nie ulega wątpliwości że wybierzesz osobę z pewną dozą przypadku, której trzeba w jakiś tam sposób zaufać. Dlatego ciężko jest doradzić, tymbardziej że nie znamy Twoich kryteriów jakimi się kierujesz przy wyborze.
  • 0

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek

Ja tam uważam, że do testu powinny zostać wybrane osoby wątłej budowy i o mało podkreślonej sylwetce. Napewno nie powinno się brać osób wspomagających się kiedykolwiek sterydami oraz tych, którzy mają już znaczne osiągnięcia w tym sporcie (po jednych i po drugich nie będzie widać znaczących zmian a koksiarz zawsze może się nie przyznać do właśnie trwającego cyklu).


Dobrze ujęte !! :spoko:

-> witam

moja osoba prezentuje wpasnie ten typ. chcialem juz wczesniej wyslac zgloszenie, ale jako, ze nigdy nie bylem zarejestrowany na forum, a czytalem tylko wypowiedzi, stwierdzilem, ze i tak nie mam szans.

jesli lista nie jest jeszcze zamkniete, to pykne zaraz fotki i wrzuce je na forum. co reprezentuje swoja osoba? wiek: 19 lat, wzrost: 189, cwicze systematycznie (4 razy w tygodniu) od stycznia 2005. trenuje na mase, idzie juz 6 miesiac. zaczynalem, majac ok. 68 kg, teraz lekko 75 kg. mam wlasny plan treningowy. stosuje diete, bo bez diety nie ma wynikow i nie ma wogole co mowic o kulturystyce i wynikach w niej poczynionych.

jesli mozna jeszcze dorzucic zgloszenie, prosze, dajcie znac.

--
pozdrawiam
un_ix
  • 0

!DzIuBeK!
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza
  • Zainteresowania:Siłka , Net , Muza

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Ja też sie zgłaszam z wielką chęcią :) miałem niedługo zacząć na mase ćwiczyć i w ogóle :> jestem bardzo ciekaw jaki zestawik ułożyłeś i czy skutkuje tak naprawde aparacik ofkors mam :P nie brałem i nie mam zamiaru brać żadnych koksów blee :P no i hmmm nie wiem co jeszcze mam napisać mój cel to masa :P pozdro

Załączone pliki


  • 0
CzŁoWiEk NiE KaKtUs PiĆ MuSi ;)

figofago2
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
czesc ja tez chetnie przetestuje te odzywki!!!

chodze na silke 3 razy w tygodniu i 2 razy na kickboxing.
waże 88kg przy wzroscie 188cm
(mam tez aparat cyfrow

na silke chodze od 5 lat a na kickboxing od 4

Jakby co prosze o kontakt. dzieki cze
  • 0

Karol1418048738

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Tymczasem : Nowy dział MOTYWATOR

http://www.forum-kul...p?showforum=111

i kolejna akcja :-)
  • 0

Pepis2004
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Hmm.. może jakby dobrze mi poszło to bym to wygrał, ponieważ staż mam dość dobry, ćwicze sumiennie, mam diete. Jestem obeznany w różnych treningach oraz w odżywkach. Brałem już kreatyne, CP, taurynę, BCAA, Profi Whey Mass, Mass XXL, WPC itp. więc troszke się na tym znam, ale foty mógłbym dostarczyć dopiero jutro. No, ale coż decyzja należy do ciebie adminie. Pozdro. Zapomniałem dodać, że nie brałem żadnych sterydów, więc byłbym wiarygodny jeśli chodzi o wyniki. W tej chwili nie biore już od ponad miesiąca żadnych odżywek. Jeszcze jedno: nie pale oraz nie pije. Ćwiczę 5 razy w tygodniu na profesjonalnej siłowni wszystkie partie mięśniowe, włącznie z nogami-wiele osób nie ćwiczy tej parti mięśniowej. Rozkład parti w poszczególne dni jest odpowiednio ułożony.
  • 0
PEPIS2004!!!

Yagooar
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
witam

Rowniez chcialbym kandydowac. Mam dostęp do siłwni w każdej chwili i cwiczylerm regularnie pól roku. Teraz po 2 miesiacach przerwy powracam do ćwiczen. Nie mam żadnych nałogow. jak nie cwicze pije co jakies 3 miesiacew 2m3 piwa gdy zaczynam cwiczyc na silce to wogole. Jestem zdolny to kazdych poswiecen zwiazanych z siłownią. Rownież w czasie gdy ch0odze na siłownie przestrzegam diety wysokobiałkowej. Mam dostęp do dobrego aparatu cyfrowego
  • 0

monto1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mogilno

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Nic trzeba iść spać a jutro rano wcześnie wstać :? Ni c Dobranoc wszystkim......
  • 0
Pozdro Dla wszystkich......CMG....
Jak macie czas to wejdzciena mój diennik- każda rada się liczy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

adappter
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia samochody robotki i wsyztko co tzbea robic

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
czesc ja tesh hcałbym zgłosci swoja kandydature:D na testera suplementów motywuje to tym iz od dłuszego czasu niemoge nabrac masy...;( neiwiem mzoe jaks ułmony jestes albo cos ale by mi sie przydało takie cos bo i pieniedzy zabradzo niemam ani nic co prawdfa waze te parwie 60 kg odkładnie 57kg i na klate biore 82kg siłownie mam własna i wszytko co trzeba w niej jest wiec wszytkie cwicznie moge wykoncywac:) i zgrywac sie z suplemetami specjalne treningi to beda mam nadziee efekty...:) i jak bscie sie zdecydowali to macie hyba maje dane gg5100264 zreszta i tak pewni wybierzecie takiego co ma gure meisni i bierz na kalte 200 tesh bym chiał tak wyg;ladac ale neisty niema tyle pienidzy....;( a bym był uszczesliwiony jezeli byscie mnie wzieli bo byscie i zm,enie zorbili takiego napakowanego chłopca:D to bym dalej pałke podał znaczy sie byscie mogli znalezsc kogos z podobnym problem i pomuc mu i wtedy w 100% byscie wiedizliz e suplemen jest ok:) wiec czekam jakby cos ale i tak pewnie wybierziece kogos z hajsem i napakowanego....pozdro dla ekipy:) :!:
  • 0

xt4z
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:IT, e-security

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
To miało być śmieszne?
  • 0

Karol1418048738

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Zestaw testowy będzie zapakowany w naprawdę dużą paczkę, więc gra jest warta poświęcenia

Wybór jest bardzo trudny :- Szkoda by taki potężny zestaw odżywek trafił w nie odpowiednie ręce. Nie wszyscy dołączyli fotografię do zgłoszenie, co jest warunkiem!

Druga bradzo ważna sprawa to bieżące relacje. Nic z testu nie wyjdzie, jeśli ktoś otrzyma odżywki i „papa” tyle go widzieliśmy. Po konsultacji z kilkoma użytkownikami forum, wybór trzeba lepiej zorganizowac. Wobec tego rozstrzygnięcie musimy przesunąć o kilka dni.

Został utworzony dział Motywator. Tam znajdują się szczegóły, co do zgłoszenia.
Wśród osób, które dokonają zgłoszenia zostanie wybranych tester. Ważnym czynnikiem przy wyborze testera będzie sposób założenie bloga i prowadzenie go przez kilka dni, oraz analiza wypowiedzi na forum, zakres wiedzy. Osoby, które nie dawno się zarejestrowały mają szansę się wykazać.
Wszelkie zażalenie i sprzeciwy proszę zgłaszać w tym poście.

Pierwszym trzem osobom, które dokonają prawidłowego zgłoszenia wyślemy opakowanie kreatyny.
  • 0

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Witam więc jesli jeszcze da rade to dorzucam swoje fotki. Na mnie bedzie bardzo ladnie widac postepy:) tym bardziej ze jestem bardzo ubogi w tluszcz.
Opisik krotki dalem troche wczesniej.
Troche przegialem z kompresja ale mysle ze do zgloszenia moga byc... i tak przodem troche krzywo stanalem:/

Załączone pliki


  • 0

GośćGuest_Demarco_*

Guest_Demarco_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam osoby do testowania odżywek
Qrcze-mam nadzieje ze się wyrobie z założeniem bloga:)-niestety wyjezdzam na kilka dni- wiec mam pytanie-do kiedy mozna założyc bloga? - za ile dni dokładnie zostanie rozstrzygniety konkurs? Adminie- bardzo prosze o odpowiedz:) Pozdrawiam Wszystkich:)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024