Skocz do zawartości


Zdjęcie

znowu Mleko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

znowu Mleko
Czy mleko do kawy jest dobre np: po treningu te które akurat mam ma
8,5g białka
10,2 laktoza
8,3 tłuszcz

co to jest Laktoza?
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu Mleko
Odpuść sobie.

Laktoza - cukier mleczny (ww)

A tak poza tym to... nie szkoda Ci kasy ?
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu Mleko
w sumie szkoda ale raz na jakiś czas chyba nie zaszkodzi a takie mleko do kawy jest chyba lepsze do niż zwykłe zawiera ponad dwa razy więcej białka a ja kasy mam dużo
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu Mleko
Zauważ że węglowodanów i tłuszczu też ma mniej wiecej dwa razy więcej ;-) Zresztą wiesz... grzechem nie będzie jak raz na jakiś czas to wypijesz :-)
  • 0

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu Mleko
Mleka nie można za szybko spożywać jak się bieże krete trzeba troche odczekać :!: a poza tym jest to bardzo dobra rzecz :!:
  • 0
WBD moj przyjacielu nie kasuj mych komentarzy :P :D

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu Mleko
A kto tu pisze o braniu krety.Bardzo dobra rzecz zalezy dla kogo.
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu Mleko
a nie lepiej papać mleko w proszku? Ma jeszcze więcej białka a w formie odtłuszczonej nie jest drogie
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

0pL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gw
  • Zainteresowania:..Silownia :]

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu Mleko
ponim ci brzuch urosnie
  • 0
Jeden cel -masa-




REDUKCJA

monika1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wołomin
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu Mleko
mleko nie jest wskazane dla kulturystów.jeśli powarznie podchodzisz do tematu nie pij mleka wogóle. Laktoza u dorosłych ludzi nie jest trawiona, ponieważ w żołądku nie występuje laktaza - enzym który trawi laktozę. w rezultacie cukier ten szybko odłoży się w postaci tkanki tłuszczowej. Odpadają też kefiry, jogurty szczególnie te słodzone i z wysoką zawartością tłuszczu.
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu Mleko
monika, impresive ;-)
zgodze sie z Toba ale jedynie w przypadku zawodowych kulturystow, gdzie tez tk. tluszczowa jest redukowana do granic normalnego funkcjonowania organizmu...

do reszty: o czym wy w ogole rozmawiacie ?? widzicie sklad tego mleka i chcecie po treningu... czysta glupota...
najwazniejsze po treningu jest:
1. dostarczyc org. przyswajalnych ww ktore zostana spozytkowane do odbudowy glikogenu miesniowego (0,6-1g na kg mc )
2. bialko - do odbudowy i nadbudowy wl. miesniowych (dokladniej filamentow miozynowych na ktorych powstaja mikropekniecia, sygnaly chem. z uszkodzenia mobilizuja kom. satelitarne do naprawy uszkodzen (kom. satel. dziela sie i lacza z uszkodzonym wluknem, dodatkowe jadra i mikrofibryle powoduja grubienie wlokna) - thx miesnie rosna; mikrofil. miozynowe grubieja natomiast nie zwieksza sie podczas calego naszego zycia liczba wl. miesniowych...) qrde sorki tak jakos mi siem bez sensu rozpisalo... (ten tym tak ma ;-) )

wracajac do tego mleka...
ww tu odpadaja bo ich wl. nie dostarczasz... 8,3g bialka/100g to sobie tym mozesz pupe wytrzec... pasuje dostarcxzyc org. 20-40g bialka po treningu
i jesio jedno - tluszcz hamuje przyswajanie prod. spoz. a szybkosc w dostarczaniu odp. ilosci ww i b po treningu jest wazny... (a tluszczu tam jest duzo - praktycznie tyle co bialka...)

po treningu polecam carbo (zrodlo ww) i dod. np. tunczyka (zrodlo bialka o wysokiej przyswajalnosci)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

SIEQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu Mleko
Co do mleka to ma ono 30 gram w litrze. MLEKO należy do najcenniejszych produktów spożywczych. Zawiera prawie wszystkie składniki odżywcze, konieczne do życia. W małych ilościach występuje tam żelazo i kwas askorbinowy. Białka mleka to tj. kazeina, laktoalbumina i laktoglobulina, zawierają wszystkie aminokwasy egzogenne i należą do białek lekkostrawnych i dobrze przyswajalnych przez organizm. Mogą uzupełniać wszystkie mniej wartościowe białka zbóż, ziemniaków, warzyw itp. Tłuszcz w mleku występuje w postaci emulsji, dlatego jest bardzo dobrze przyswajalny. Z grupy cukrów mleko zawiera tylko laktozę.Wśród składników mineralnych najcenniejszy jest wapń, który jest łatwo przyswajalny i czyni mleko produktem niezastąpionym w żywieniu rozwijających się organizmów. Mleko zawiera witaminy rozpuszczalne w wodzie, jak i w tłuszczach. Zawartość witaminy D,A i karotenuw mleku jest zmienna i zależy przede wszystkim od sposobu żywienia człowieka i od pory roku. Jeżeli chodzi o kulturystykę z tego co wiem to najlepiej spożywać mleko 0,5% tłuszczu.
POZDROWIONKA 3majcie się

  • 0
NiEcH MaSa BęDzIe z WaMi !

bicek
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: znowu Mleko
ja codziennie jem zupę mleczną z owsianymi to czym mam to zalać ? jak nie mlekiem pozatym mleko młodym osobą jest bardzo potrzebne mam 15 lat codziennie pije przynajmniej 1l mleka i nic nawet skręconego nie miałem ani nic ! Do tego pije maślanke albo kefirek a mleko w proszku(odtłuszczone) dosypuję też do mleka i jakoś nie rośnie mi żadna opona ! Jogurty też jem dieta dietą ale to wszytko ma swoje granice !
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024