Skocz do zawartości


Zdjęcie

na sucho


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

pp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:informatyka

Napisano Ponad rok temu

na sucho
witam
tak sobie czytam forum... i widze, ze ludzie majacy staz 2-3 miechy lapia sie za rozne odzyweczki lub najpierw lapia sie za odzyweczki a puzniej robia staz :] ...
ilu z was cwiczy na sucho, i jesli ktos tak zaczynal jak dlugo wytrzymal zanim nabral ekspresowo odrobine masy ;) ?
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
ja cwiczylem na sucho praktycznie caly czas :P bo carbo czy taurynki i witaminek nie biore pod uwage :P tylko dieta
  • 0
Be free.

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
ja mam za soba pierwszy cykl krety... zanim zaczalem cykl mialem przyrosty ale troche slabe... wiec dieta i kreta i poszlo w gore :)
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
ja cwiczylem na sucho od polowy pazdziernika, az do 9 maja. niestety nie zanotowalem zadnych przyrostow wielkich bo diety nie mialem, wiec troche stracilem czasu. teraz nadrabiam:D
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
a ja nie mam diety ani supli nie spozywalem nigdy i obwody ida jak szalone:) jesli przez 2 miesiace 1,5 centymetra w bicu mozna uznac za dobry wynik bez diety i odrzywek:)
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
no bez watpienia mozna :) ale na poczatku to rzecz naturalna :) zawsze szybko obwody ida w gore... pozniej zaczynaja sie schody... niestety
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
ja mam nadzieje ze schody przyjda jaknajpuzniej i na sucho pocwicze jak najwiecej:)
  • 0

monika1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wołomin
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
można zaczynać bez ale potem i tak trzeba zacząć brać bo staniesz w miejscu. Pozdrawiam :-P
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
zobaczymy zobaczymy:)
  • 0

brzozka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:radomsko
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
ja cwiczyłem na sucho 3 miechy i mam za soba pierszy cykl z kreatynom teraz zastanawiam sie nad drugim cyklem:)
  • 0

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
a ja na początku to strasznie zwalilem sprawe, bo wcale na początku nie mialem duzych przyrostów, bo ten czas zmarnowałem na "inne zajęcia" niz poświęcenie sie siłowni. A potem zjebałem bo po 3 miechach jadłem kreatyne i mi nic nie dała, a po 4 mete, która nic mi nie dała tymbardziej
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
no to zajebiscie spierd*** sprawe... nie dosc ze tyle kasy poszlo to jeszcze ta meta na zdrowie napewno nie wplynela pozytywnie...
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
a ja pierwszy cykl po 14miechach z tym ze nie tylko na silce bo trenowalem setke i obwod nogi po krecie tak skoczyl ze szok ale tez jest minus bo sie rozstepy porobily
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho

po 3 miechach jadłem kreatyne i mi nic nie dała, a po 4 mete, która nic mi nie dała tymbardziej

no to masz wyjatkowe szczescie bo znam wielu takich co mieli normalne przyrosty- zadowalajace- na kreacie albo mecie o podobnym stazu. wiec niewiem jak zrobiles to ze przyrostow nie miales.
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
a ja widze, ze siem nie rozumiemy.... :roll:
nie wiem jak teraz ale jak jesio wczesniej bywalem na forum to ciagle kazdemu staralismy siem wpajac zeby za krete bral siem jak najpozniej (w tedy najlepsze efekty) - najlepiej dotrzymac bez krety rok stazu na silowni...

ja calkowicie na czysto i nawet na poczatku bez zadnych prob odpowiedniego odzywiania (moja wiedza byla wrecz zenujaca gdy zaczynalem) cwiczylem ok. 0,5roku, pozniej pamietam zakupilem bialko od naturella %-))))

ale co tam - byle bysmy byli zdrowi ;)
nie wazne jak facet zaczyna, wazne jak konczy :D (panie tez siem za mna na pewno zgodza %-) ;-) )
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho

nie wiem jak teraz ale jak jesio wczesniej bywalem na forum to ciagle kazdemu staralismy siem wpajac zeby za krete bral siem jak najpozniej (w tedy najlepsze efekty) - najlepiej dotrzymac bez krety rok stazu na silowni...

ale my do tej pory tak radzimy... tylko kto chce nas sluchac? przeciez dobrze wiesz ze kazdy ma swoj rozum i zrobi i tak co bedzie uwazal za sluszne a co niekoniecznie bedzie sluszne...
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho

przeciez dobrze wiesz ze kazdy ma swoj rozum i zrobi i tak co bedzie uwazal za sluszne

powiem Ci cos:
najbardziej co mnie denerwuje (a czasem wrecz popycha na skraj furii :zly: ) to, ze tracisz czas tlumaczysz cos komus a on na koncu dochodzi do wniosku ze i tak zrobi po swojemu (jak stosunkowo duzo czasu straciles na proby pomocy mu to takie zachowanie na prawde potrafi wqr***c :roll: )
i ja tego nie potrafie pojac, bo jak osoba logicznie myslaca odrzuca pomoc i rady bardziej doswiadczonych, posiadajacych wieksza wiedze osob... ????
czy oni mysla ze ja chce cos zrobic im na przekor, zeby byli stratni czy co ?? po co mjialbym to robic ?? i tak ich nie znam....

naprawde irytuje mnie to jak niewiele rzeczy... ;/
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
avanger, ale przeciez ja doskonale Cie rozumiem... tez mowie ludziom zeby poczekali z niektorymi suplami, i z koksami tez a najlepiej zeby wcale ich nie brali... wpajam im to kupe czasu, tlumacze ze to ma efekty uboczne, ze kreta brana za szybko nie ma wiekszego sensu... ale co tam... oni i tak to wemza... ale jak maja swoj rozum to po co ogole pytaja mnie o zdanie? tez mnie to wkur***a a najbardziej chyba to ze tyle czasu trace na marne!!
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
i najlepiej jezeli pytra sie chlopczyk ktory ma z 15 lat, :D najchetniej to bym takich ludzi zgnoil za ich glupote :D
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: na sucho
nie wiem czy pamietacie ale byl taki okres ktory bym nazwal... "wysypem glupoty", chlopaczki 14-16lat pytali jak siem bierze mete a jeden nawet pytal o anapolon... ;[
hmmm... cos w tym panstwie jest nie tak :?

co do koksow to ja jestem absolutnym przeciwnikiem i wydaje mi siem ze jezeli ktos mialby wiedze o ludzkiej fizjologii na zadowalajacym poziomie niegdy by siem na nie nie zdecydowal... no chyba ze ze wzgledu na zawodowa kariere...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024