kreta + desto + mass + carbo .Jak polaczyc?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
pozdro
Napisano Ponad rok temu
a kretke bierz 5gr w nietreningowe na czczo rano
i 5gr przed lub po treningu w dni treningowe
2pac i po co ma tyle brac krety? by wszystko w kiblu spuscic?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
pozdro.Po ci carbo skoro masz mass xxl monosacharydy mozesz brac razem z kreatyna,jezele bedziesz bral dwie porcje krety to tak po 25.g do kazdej dafki krety dekstroze
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jak szybko leczyć otarcia od maty |
Inne sporty |
|
|
||
Jaki trening dla 14-latka w domu? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Początek FBW domator jak zacząc, jak ułozyć plan? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Pocket Meteor (co i jak, do Seikena, acz nie tylko) |
WALKA NOŻEM, BROŃ |
|
|
||
Jakie auto kupić |
Rozmowy nie na temat |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 5
0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Testosterol??- Ponad rok temu
-
MIX kreatynka+taurynka+L-karnitynka- Ponad rok temu
-
Z czym to się je? [Kreatyna+Dex]- Ponad rok temu
-
zestaw wakacyjny ?dobry czy nie?- Ponad rok temu
-
Witamina B6- Ponad rok temu
-
??- Ponad rok temu
-
Gainer + Kreatyna- Ponad rok temu
-
Jakie suple na masse!!!!Guest_ebul_* - Ponad rok temu
-
Kiedy tauryna i gainer????- Ponad rok temu
-
monohydrat z glukozą- Ponad rok temu



Ponad rok temu
