Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w wyborze... Prosze pomóżcie!! :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

daroo-podk
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc w wyborze... Prosze pomóżcie!! :(
Witam wszystkich i prosze o dobra rade...
No wiec tak.. Mam juz te przysłowiowe osiemnascie lat, chodzilem wczesniej na silownie i doszedlem do wniosku ze czas juz cos wziasc :P Gadalem ze znajomymi i tzw "znawcami" z mojej miesciny i nie wiele sie dowiedzialem.. :( Dlatego zwracam sie do was o pomoc..

Moje parametry: Lat 18 :), waga 81 kg, wzrost 185 cm, trening 3-4 razy w tygodniu (klatke, bica podam przy okazji bo szczerze to nawet jeszcze nie mierzylem)... Wiem ze troszke masy by sie przydało, ale z kolei nie chce bardzo przytyć (chodzi mi o masę tłuszczową - interesuje mnie tylko i wyłącznie masa mięsniowa - hehe, pewnie jak wszystkich).

Przeglądając allegro, (bo odwiedzając miejscowych sprzedawcow te same rzeczy kosztują średnio 2x drożej :? ), znazłem 2 ciekawe oferty u użytkownika :-) [www_KREATYNA_PL] :-) :
* pierwsza: [ [http] ] czyli kreatyna dextrose i HMB
* druga: [ [http] ] to samo tylko bez HMB

Dzwoniłem do www_KREATYNA_PL no i doradzili mi.. w sumie nic konkretnego - dowiedzialem sie ze HMB nie działa jednakowo na wszystklich a na "wiekszosc" praktycznie nic i ze mozna by zamist tego jakas odzywke białkową - w FAQ pisze ze nic nie daje ;], dlatego zwracam sie do was :) Prosze o rade: jaka radzicie diete do tego, czy to sie oplaca, zalecenia/przeciwskazania, co daje HMB, pomozcie mi prosze! :)

P.S. Czytałem kreatyna FAQ i duzo innych artykułów nt. kreatyny ;)
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w wyborze... Prosze pomóżcie!! :(
Nie napisales od jak dawna cwiczysz na silowni. Dieta i witaminy(np. Vigor, MultiPAck Trec'a itp.) to podstawa, diete na mase do swojej kategori wagowej znajdziesz w podwieszonych postach tak samo trening, odpowiednio w dziale odzywianie, trening. To jest fundament do budowania masy. CO do supli to odpowiedz na pierwsze pytanie oraz powiedz ile kasy mozesz wydac i na jak dlugo maja wystarczyc. Co do HMB odpusc sobie :P A kreatyna to sie zobaczy...
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

T-Mobile
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walki, Dziewczynki, Muzyka, Dobre Książki

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w wyborze... Prosze pomóżcie!! :(
Najlepiej napisz cos o sobie....powiedz ile juz cwiczysz...pamietaj oczywiscie o diecie :)
  • 0
Zapraszam do obejzenia mojego dziennika:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dąże do ogromnej masy !!!


daroo-podk
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w wyborze... Prosze pomóżcie!! :(
Hmmm ćwicze ok 3,5 miecha.. a co do diety - nigdy nie przywiazywalem duzej wagi do tego co jem - jadłem aby się najeść.. Z kasą nie jest zle - ale wydaje mi sie ze ten zestawik TREC za 65 to wystarczy :) do wydania mam ok 150 zeta.. ale wcale bym sie nie obraził jakby coś zostało :P
p.s. czemu odpuscic hmb? :)
  • 0
The DJ's takes pills to stay awake and play for 7 days... :)

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w wyborze... Prosze pomóżcie!! :(
najpierw odpusc kreatyne. masz amly starz i jeszcze nie potrzebojesz jej. po za tym bez diety nie bierz sie za suple i odrzywki. one sa tylko dodatkiem a nie magicznymi produktami , ktore zbuduja ci miesnie. zacznij od diety, a jak juz ja bedziesz mial to mozesz wyrownywac jej ewentualne braki gainerem, carbo lub bialkiem.
pzdr
  • 0

daroo-podk
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w wyborze... Prosze pomóżcie!! :(
Okej - czepiacie sie diety.. No wiec przegladnalem posty na forum nt. diety i co? :) okazuje sie ze nie dosc ze jem to samo co tam jest napisane to jeszcze w podobnych ilosciach :D.. Dobre mam diete i nawet o tym nie wiedziałem :) no dobra jeszcze pare pytań.. Jaką krete najlepiej? Trec, Olimp.. w proszku, w tabsach.. piszcie - im wiecej tym lepiej :) :P
  • 0
The DJ's takes pills to stay awake and play for 7 days... :)

T-Mobile
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walki, Dziewczynki, Muzyka, Dobre Książki

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w wyborze... Prosze pomóżcie!! :(
Zadnej krety nie bierz :!: :!: Na poczatek cwicz na sucho albo jak juz cos chcesz to bierz jakies bialeczko, carbo i witaminki to wszystko :!: :!:
  • 0
Zapraszam do obejzenia mojego dziennika:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dąże do ogromnej masy !!!


daroo-podk
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w wyborze... Prosze pomóżcie!! :(
Czemu tak ??
  • 0
The DJ's takes pills to stay awake and play for 7 days... :)

hopel71
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w wyborze... Prosze pomóżcie!! :(
za krotko cwiczysz musisz dojsc do swojego maksimum :P jak bedziesz cwiczyl kolo roku to mozemy pogadac o suplementach a teraz naparwde szybko bedziesz robil postepy wiec kreta duzo ci nieda
  • 0

daroo-podk
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w wyborze... Prosze pomóżcie!! :(
ehh niektórzy cwiczą miesiąc i luz... nie czaje... :(
Kreatyne chce wziasc dlatego, bo chodze 3 miechy i sie nie oszczędzam wcale - a efekty staja sie powoli marne dlatego chce cos doyebac do pieca :) myslalem ze mnie ktos wspomoze a tu lipa :P pomoccccccccy

[ Dodano: 09-05-2005, 7:50 ]
h*ja sie dowiedzialem :(

buuuuuuuuuuuuu ;P
  • 0
The DJ's takes pills to stay awake and play for 7 days... :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024