Skocz do zawartości


Zdjęcie

taka sprawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

kacper1418048745
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

taka sprawa
no mam kilka pytań...
:roll:
Chcę zacząć ćwiczyć i dostałem do tego podrecznik Joe Weidera. Są tam treningi szczegółowo opisane i wskazówki ale diet tam zbytnio nie ma. Mam dostęp do silowni nawet niezle wyposażonej i jestem w niej zawsze sam. Jednak jest troche oddalona od domu i dotarcie zajmuje mi ok 50min. W jedna strone to nie jest problem i w druga też nie ale tak mysle ze po treningu spozycie posiłku po ok 60min zle sluży.. Dobrze myśle? Co robić by to zniwelować? Myśle że odzywki to chyba za wcześnie. Mam w ksiażce opisany plan treningowy i jest tam 3miesieczne wprowadzenie do treningu dzielonego i takie tam i wydaje mi sie ze po tym okresie bedzie optymalny czes na odzywki. A i czuje że mam jakoś dziwnie z prawym barkiem jakby mniej bylo tam chrzastki stawowej i mi kość w stawie sie przesuwa . Co z tym zrobić? Mam 17lat. Z góryt dzieki za porady ;-)
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: taka sprawa
Odnosnie diety zobacz sobie podiweszone! Jakbys czegos nie wiedzial to pytaj. Jezeli jestes sam :shock: na silowni to chyba nie bedzie problemem wziasc sobie cos do zjedzenia na silownie. Ewentualnie mozesz kupic Carbo. 8)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: taka sprawa
Kup sobie CARBO, od razy po treningu walnij. Potem przebierz sie i za jakies 15-20 min zjedz np tunczyka z puszki. Jak dojdziesz do domu to zjesz normalny posilek weglowodanowo-bialkowy.

Co do barku to moze za slabo sie rozgrzewasz, uwazaj bo jak zlapiesz kontuzje to nie pocwiczysz sobie.

Nie myslales zeby jezdzic rowerem na silownie?
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

kacper1418048745
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: taka sprawa
rower to opcja na wiosne i pozniej... Ja mieszkam w Chełmie kolo Lublina i tu zima ostra sniegu duzo temperatura niska wiec narazie rower odpada. Dzieki za porade z z tym carbo. :-P .
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: taka sprawa
hmmmm carbo dobrze...
jak na rowerek za wczesnie...zostaje bieganie..w zimie..powieksza siem pojemnosc pluc i klata rosnie !!
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024