Skocz do zawartości


gainery


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_emjot_*

Guest_emjot_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

gainery
mam pytanie na silownie chodze od tygodnia potrzebna mi sa jakies srodki energetyzujace kolega mi doradzil gainery czy to dobrze brac na poczatek? bialko narazie nie potrzebne poniewaz wage mam ok i nie chce przytyc? co to sa wlasciwie te gainery po co one sa i do czego sloza i co wy byscie mi doradzali na poczatek?

djczad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainery
No to na pewno nie są potrzebne Ci gainery - one sluża jako uzupełnienie diety w składniki odzywcze, przedewszytkim w węglowodany, ale też w mniejszych ilościach w białko i inne składniki(wg składu na opakowaniu bediesz miał co jeszcze)Gainer służy jako uzupełnienie diety i jest używany przy budowaniu masy mieśniowej.
Na początek to ja bym Ci doradził tak :
1-Przeczytaj podwieszone posty w dziale treningi i rób przemyślany trening(masz tam rozpisany dla początkujących trening ogólno rozwojowy-ćwiczenie i ich wykonywanie)
2-Poczytaj dział odżywianie i podwieszone posty i przemyśl sprawe dobrania diety bo to ona w znacznym stopniu bedzie pomagać Ci budować twoją siłę, masę itd
3-Jeśli nie bedziesz miał diety i dobrego treningu kupowanie jakiś suplementów nie ma sensu, a tym bardziej jeśli dopiero zaczynasz.Na razie nie są one Ci do niczego potrzebne i tylko zmarnujesz kase.Ale jest jedno ale - poczytaj podwieszone posty w dziale suplementy - bo np w początkowej fazie można stosować np. HMB (generalnie poczekaj też na odpowiedź bardziej dośwadczonych albo zapodaj posta na dział suplementy z pytaniem co mógłbyś brać na początek(mając trening i diete)
Na pewno możesz brać vitaminy (np Vigor)
4-Jeśli chodzi o napoje enrgetyzujące to może być np Izo Star, Technopower itd, poszukaj w necie a pewnie coś znajdziesz(ja nie korzystam wiec nie jestem w tej mierze kompetentny, ale kolega pija Izostara i chwali)

:)
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: gainery
Na poczatek z pewnoscia moze kupic sobie Carbo oczywiscie poza dieta i treningiem no i witaminki jak bys juz kupowal Carbo to dokup sobie witaminy Trec'a Multipack. Carbo po treningu uzupelni straty energi glikogenu i jest bardzo latwo przyswajalne a sa to glownie weglowodany i trochu witamin...
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_emjot_*

Guest_emjot_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: gainery
mam prosbe zaopatyrywał bym sie w sklepie : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jak moglbys to podaj mi dokladne nazwy tego to pojade sobie i kupie , dzieki z gory

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: gainery
musisz wiecej o sobie napisac (waga, wiek, staz na silowni, rekordy silowe) wtedy bedzie latwiej Ci doradzic... co masz brac
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

GośćGuest_emjot_*

Guest_emjot_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: gainery
więc tak:

wiek: 16 lat
wzrost: 170cm
waga: 65kg

staż na siłowni to początkujący , chodze 2 tydzien.

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: gainery
Po treningu Carbo Olimpu(Weglowodany). Jak skonczysz trening ogolnorozwojowy to tez Ci sie przyda.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_emjot_*

Guest_emjot_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: gainery
sądzisz że same wenglowodany wystarczą? zadnych białek nie kupować?

djczad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainery
Zdecydowanie nie ma sensu zżebyś kupował białko, jeśli już musisz kupić coś(mimo tego co już napisałem powyżej) to niech bedzie to Carbo.
  • 0

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: gainery
chlopaki maja racje, narazie carbo i nic wiecej, jak juz obedziesz sie z silownia to mozesz wziasc jakiegos gainerka, a kreta to po roku cwiczen dopiero...
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

GośćGuest_emjot_*

Guest_emjot_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: gainery
a co myślicie o czyms takim: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest to 24% białko , reszta węglowodany, bedzię dobre to na początek?

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: gainery
po pierwsze za malo bo 0,5kg nic nie da......i dieta a nie odzywki najwazniejsza.....
a po drugie megabol....lepiej nie kupuj nie oplaca sie
  • 0
Be free.

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: gainery
no o megabolu ja tez ostatnio slyszalem nie najlepsze opinie, nawet na tym forum :)
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

GośćGuest_emjot_*

Guest_emjot_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: gainery
a jakich firm są dobre białką , czy mozecie mi wybrac dobre bialko maloprocentowe w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] dzieki.

djczad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainery
Ale przecież piszemy Ci że to białko na nic nie jest Ci potrzebne...Kup sobie to Carbo jak musisz np Olimpa.Chyba że mówisz o gainerze to wtedy np Mass XXL.I zarówno przy jednym jak i przy drugim kup tego w miarę dużo przynajmniej 4kg
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024