Potrrzebuje pomocy - odżywki
Napisano Ponad rok temu
Jestem średniej budowy ciała i zaczynam treningi
Chciałbym zapytać o odzywki jakich powinienem uzyć by to ćwiczenie miało jakiś sens...
Z góry dziekuje za porady...
Napisano Ponad rok temu
po skonczonym ACT mozesz kupic odzywke uzupelniajaca diete
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Deca + ... + odżywki, kiedy? |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Pomocy |
Dieta |
|
|
||
Problemy z Metką............Pomocy |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Pomocy |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Trening + dieta + odżywki + areoby + redukcja = rzeźba (zabłąkanie) |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Co dołaczyć do mass XXL?- Ponad rok temu
-
Odżywka typu bulk- Ponad rok temu
-
Co stanie sie jak sie weznie za duzo krety- Ponad rok temu
-
MEGABOL Dibencozide Magnum (100tabl.)- Ponad rok temu
-
Problem z Kretą- Ponad rok temu
-
HMB + BCAA + CREATIN Czy mogę brać wszystko razem?Guest_cocsic_* - Ponad rok temu
-
Potrzebna pomoc- Ponad rok temu
-
zma- Ponad rok temu
-
Biore kreatyne + Białko serwatkowe, czy to dobrze ?Guest_bartol8_* - Ponad rok temu
-
Pomocy- Ponad rok temu




Ponad rok temu
