Skocz do zawartości


Zdjęcie

dieta dla 18 LATKA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

komarsinho
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

dieta dla 18 LATKA
Mam 18 lat, 180cm wzrostu i 65kg wagi. Chciałbym zwiększyć swoją masę do 75kg jednak boję się że przy zwiększeniu racji żywieniowej przytyję w dolnych partiach (tylne partie ud i pośladków- w innych częściach ciała posiadam bardzo mało tkanki tłuszczowej-9%) mam skłonność do odkładania tkanki tłuszczowej w tych partiach. Błagam pomóżcie!!! Jaką zastosować dietę i ćwiczenia? Co mogę zrobićaby zwiększyć metabolizm w tych rejonach.
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta dla 18 LATKA
po co tyle szumu :P

wystarczy temat zalozyc i pomoge (a ty dodatkowo do mnie na priva podbiles, w innym temacie pyt. itp. - ale oka, nie wiesz ze tu sa skromni i w miare mozliwosci solidni ludzie :-) )

PS. czym mierzyles poziom tk. tluszczowej ??

Co mogę zrobićaby zwiększyć metabolizm w tych rejonach.

nie chcialbym nikogo urazic, ale brzmisz troszku jak panienka... :|
czy twoim celem jest zwiekszenie masy, czy pozbycie siem jakiegos tluszczyku z okreslonych partii ciala ??
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

komarsinho
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta dla 18 LATKA
Zgadzam się ,że celem nadrzędnym jest zdobycie większej masy, ale wygląda to strasznie gdy na całym ciele jesteś szczupły a masz gruby tyłek ( to nie jest niestety trochę tłuszczyku). Jak można wzmocić tą partię? Czy znasz może trening, który byłby skuteczny w moim przypadku. A co z dietą? Czy ta zamieszczona na forum (dla osób od 60-70kg będzie OK) Czy wzmocnić moją dietę jakąś suplementacją? HELP

[ Dodano: 04-02-2005, 3:18 ]
a... Poziom tłuszczu mierzyłem na wadze elektronicznej (raczej dokładna)
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta dla 18 LATKA
Człowieku ćwicz nogi to wtedy bedziesz miał mięsnie skóra sie napnie i nie bedzie fałdek... jedź na mase a potem na rzeźbe ewentualnie... tak pozatym to wątpie zeby ten tłuszcz na nogach był widoczny u ciebie z taką waga i wzrostem....
Pozdrawiam
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024