Skocz do zawartości


Zdjęcie

POTRZEBNA DIETA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

murzyn
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:siłownia muzyka

Napisano Ponad rok temu

POTRZEBNA DIETA
Mam wielką prośbę, zamieściłem już w dziele trening prośbe o napisanie mi programu treningowego, ale do kazdego programu treningowego potrzebna jest dieta, w moim przypadku chodzi o dięte odchudzającą, jeśl ktoś kto się na tym zna napisał by mi dietę odchodzającą na cały tydzien byłbym wdzięczny, z góry serdecznie dziękuję.
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBNA DIETA

dietę odchodzającą na cały tydzien

cos taki wybredny... :P
szczerze - sam nie stosuje diety tygodniowej a codziennie jem to samo wiec nie widze w tym problemu, co do ukladania tygodniowej diety to cholernie czasochlonne zajecie i jak dla mnie - troszku bezsesowne

podaj wiecej info o sobie, loooknij tez do podwieszonego postu - tam masz przykladowe diety (w tym na redukcje)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

murzyn
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:siłownia muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBNA DIETA
info o mnie: 16 lat 176 cm wzrostu, waga około 105kg, mam dostęp do siłowni, planuje zakup suplementów redukujących mase tłuszczową. Jeśli potrzegował byś więcej informacji poprostu pytaj, z góry ślicznie dziękuję:)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBNA DIETA
16lat i 105kg :o
szczerze ci wspolczuje - zrzucanie kilogramow to nic przyjemnego; tu nizej podaje ci diete na redukcje (musisz duuuzo bialka wszamiac...) do tego niezbedny bedzie trening aerobowy i (dedukuje z tego co mowiles ze nie zaczales jesio cwiczyc...) przez pierwsze 2miechy ogolnorozwojowy, co do odzywek to moge ci polecic thermo fat burnera trec'a, green tea (choc nie jest ono najtansze) i jakies bialeczka, ale na to tez bym jesio troszku poczekal - tez ok. 2miechow, jak zaczniesz cwiczyc typowo na rzezbe to zaczniesz tez suplementaje. na razie jedynie preparat witaminowo mineralny.


pos.1
Tuńczyk w wodzie 200g
Chleb żytni razowy 100g

pos.2
Mięso z piersi kurczaka b/skóry 220g
Ryż brązowy 120g
Oliwa z oliwek 15g

pos.3
jajecznica
Jaja kurze całe 100g
Białko jaja kurzego 150g
Mleko zaw. 0,5 % tłuszczu 400g
Chleb żytni razowy 70g
Oliwa z oliwek 20g


pos.4
Ser twarogowy chudy 200g
Chleb żytni razowy 70g
Oliwa z oliwek 10g


pos.5
Mięso z piersi kurczaka b/skóry 200g
Ryż brązowy 70g
Oliwa z oliwek 15g


pos.6
ser twarogowy chudy 100g
makaron dwujajeczny 100g
oliwa z oliwek 10g

pos.7
Tuńczyk w wodzie 200g


Wartości odżywcze:
okolo ~
Białko: 316,8g – 1267,2 kcal
Tłuszcz: 102,5 – 922,5 kcal
Węglowodany: 370,2g – 1480,8 kcal
Energia: 3670,5 kcal
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

murzyn
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:siłownia muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBNA DIETA
Na siłownię śmigam już od 1,5 miecha, ćwicze wszystkie partie ciała, raz dziennie ale mam pytanie....czy w moim przypadku lepiej ćwiczyć małymi obciążenieami ale za to więcej powtórzeń??? czy mniej powtórzeń ale większymi obciążeniami???za odpowiedź dziękuję...a do tego skaczę na skakance. Za diętę również ślicznie dziękuję.(A i sory że "ZAWRACAM CI DUPE" hehe) :D :D :D :D
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBNA DIETA
jak chcesz schudnac to duzo powt(od 12 w gore) mniejszymi ciezarami
  • 0
Be free.

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBNA DIETA
ile dni treningowych w tygodniu ?? (najlepiej jakbys mial 3 dni)

rob jesio 0,5miecha ten ogolnorozwojowy a pozniej przerzuc siem na trening bardziej ukierunkowany w strone spalania tk. tl. (ktory polega m. in. na tr. aerobowym i wielu powtorzeniach w serii, ale powinno byc to przymyslane - w dziale trening powinni ci podac taki lzejszy plan na poczatek, ew. jak nie to moze cos jeszcze skrobne jak bede mial czas :P )

ile na tej skakance machasz ?? (pasuje ok. 3x tygodniowo po 0,5h w te dni w ktore nie cwiczysz i przydalby siem jakis rowerek, trucht itp. - wszystko zawarte w tych 30min.)

ale podstawe masz - diete ;) czyli jestes na dobrej drodze. teraz tylko przestrzegaj jej, wzbogac o preparat wit. - min. i bedzie oka
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

murzyn
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:siłownia muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBNA DIETA
ćwiczę 6 razy w tygodniu, na skakance skaczę tak około 20 min dziennie( muszę podwyższyć:P) o plan treningowy juz sie dobijałem w dziale "trening" i raczej nie wiele mi to dało ale narazie zastosuję sie do twoich zaleceń, 2 tygodnie na ogólno rozwojowym a następnie żeźba. Diękuje za pomoc.
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBNA DIETA
oka milo ze jestes na tyle... rozumny ze sluchasz rad - wtedy chce siem pomagac, ale sa tu tez tacy ktorym wylozysz rozne porady, czasem czysta wiedze, stracisz na to kope czasu (szczegolnie to wkurza teraz jak nie mma siem czasu...) a oni na koncu swoje.... bo sa oczywiscie madrzejsi :roll:


jak bys mial problemy z treningiem to podbij do mnie - cos siem zobaczy o ile bedzie czas :-)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

murzyn
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:siłownia muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBNA DIETA
Dzięki za pomoc i za wszystkie rady, jęsli miałbym jakiś problem to dam Ci znać. Jeszcze raz Wielkie dzięki:)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024