Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie równe wyćwiczenie brzycha.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Nuriko
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nie równe wyćwiczenie brzycha.
Witam, otóż mam taki problem że ćwiczę 6 weidera i już jestem w tym momencie gdzie sie robi 12 powtórzeń i zaczynam widzieć efekty.... ALE.... i tu jest ten problem... często czuje że lewa strona bardziej mi się pompuje... co za tym idzie, ''kostka'' z prawej strony jest bardziej widoczna niż z lewej.... jest to nie duża różnica ale ja ją zauważam, i trochę mnie to drażni... Przykładam szczególną wagę do tego by wykonywać ćwiczenia równo na każdą stronę by leżeć prosto na twardym podłożu i niby zawsze czuje że leże prosto itp... a jednak coś jest z tą lewą stroną że lepiej się pompuje niż prawa...

być może ktoś zna powód o którym prawdopodobnie mogę nie wiedzieć (mam trochę doświadczenia więc oczywiste rzeczy prawdopodobnie mógłbym sam stwierdzić). :D

Może to wina genów? może mam jakieś nierówno ułożone organy? bo lewa strona jest jakby taka bardziej że tak powiem pełna. (to są oczywiście minimalne różnice)

Być może jak będę ćwiczył długo i już rozwinę wyrazistą kostkę to ta różnica stanie się nie zauważalna? A może będzie się bardziej posuwać? Tego typu pytania mnie nurtują... czy coś z tym robić? i czy jak już robić to co takiego?

Z góry bardzo dziękuję. :)
  • 0

Nuriko
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie równe wyćwiczenie brzycha.
Pomyłka... ale jeśli to istotne to poprawiam się... co za tym idzie, ''kostka'' z LEWEJ strony jest bardziej widoczna niż PRAWEJ.... :) ... reszta tak jak powyżej.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024