Mam 15 lat i chciałem się poradzić expertów co do odżywki węglowodanowej. Uprawiam karate i często są to treningi, na których trace dużo energi i się męcze . Jaka odżywka węglowodanowa dała by mi dużo energi, i żebym nie czuł zmęczenia, a wręcz przeciwnie miał zaje..... powera!!!!????
Szybka Pomoc w wyborze odżywki węglowodanowej
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Plan Treningowy 5 dniowy pomoc! |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Proszę o pomoc |
CROSS-BUDO |
|
|
||
trening na nogi po kontuzji!!! pomocy |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Mam 23 lata i mam tylko 165cm wzrostu! POMOCY |
Sterydy i Prohormony | Guest_DzikiDzo_* |
|
|
|
Pomoc w udoskonaleniem planu |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Czy można łączyć białko i aminki???- Ponad rok temu
-
Jak to stosować????- Ponad rok temu
-
Jakie polecacie witaminki???- Ponad rok temu
-
na masę lepszy gainer czy WPC ??Guest_cziter_* - Ponad rok temu
-
Keatyna ... Jak brac ???- Ponad rok temu
-
Proszę o radę- Ponad rok temu
-
Czy kreatyna cos da ?- Ponad rok temu
-
Czy to jest dobry zestaw na MASĘ????????? PORADZCIE!!! :)- Ponad rok temu
-
Pytanie co do kreatyny???- Ponad rok temu
-
Pam bardzo ważne pytanie!!!!!!!- Ponad rok temu




Ponad rok temu
