Skocz do zawartości


Zdjęcie

prosze o pomoc (brzuch)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Paweł22
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

prosze o pomoc (brzuch)
Witam was forumowicze:) mam nadzieję że mi pomożecie w nurtującej mnie sprawie.
Chciałbym abyście mi zaproponowali jakiś plan ćwiczeń na brzuch.
Moim celem poki co jest ćwiczenie samego brzucha aby zrzucic troszkę tłuszczyku i wypracować kaloryfer.
Kiedyś już ćwiczyłem brzuch przez abs ale po pewnym czasie mnie to zniechecilo i do tego doszła praca wiec nie mialem za duzo czasu.
Teraz tego czasu mam wiecej.
Wiem że ponoć najpierw trzeba ćwiczyć dolne partie potem gorne i skosne.
Jakie ćwiczenia mam stosować, ile serii i ile razy w tygodniu by mięśnie się regenerowały odpowiednio?
Moje parametry:
22 lata
182 cm wzrostu
85,7 kg

Aha jeszcze w jakiej porze dnia najlepiej wykonywać ćwiczenia?
Poza tym chciałem dopowiedzieć że do dypozycji tylko hantle i gryf łamany, poza tym wyposazeniem nie mam juz nic nawet ławeczki.
  • 0

Bartek000
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:piłka nożna, TS
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:nie wiem
  • Pas [cm]:78
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:96 (sprzęt-107,5)
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:71

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc (brzuch)
prosta sprawa.
tluszczu najlepiej sie pozbyc takimi metodami jak bieganie, rowerek, wioslarz, skakanka itp
a6w jest git ale jak nie masz wystarczajaco duzo samozaparcia zeby przy tym nie zasnac to rob tak, na poczatek z racji tego ze pewnie slaby brzuch masz rob zwykle brzuszki, tak po 15 z minutowymi przerwami w 4 seriach, 6 dni w tyg, po dwoch trzech tygodniach, zacznij robic jak Bog przykazal, czyli najpierw dół potem góra, i tak 3-4 serie po 20 nozyc poziomych, potem klasyczne brzuszki tak po 20 w 4 seriach z 30s przerwami, i spinki do bólu
masz caly wachlarz cwiczen, jak jedne juz wydaja Ci sie za lekkie to wybirasz ciezsze, wiecej powtórzen, serii, krotsze przerwy

i apropos tego tluszczu, odpowiedeni odzywianie

pzdr
powodzenia
  • 0

Paweł22
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc (brzuch)
dzieki za odpowiedz ale znowu tego brzucha tak slabego nie mam:) jesli mozesz to napisz mi inny przyklad dla nieco bardziej zaawansowanych ludzi:)
oczywisice jesli mozesz. Apropo biegania i skakanki to bieganie zdecydowanie odpada a skakanki nie mam:) czy znasz jakies jeszcze cwiczenia na dol, gore i skosy? Z chęcią bym sie poradził;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024