Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta dla 14-latka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

bart_t
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100lica
  • Zainteresowania:sport, muzyka, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Dieta dla 14-latka
witam
Mam 14 lat i chciałbym rozpocząć trening (w domu). Wiem, że dieta jest bardzo ważna, dlatego próbowałem znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, ale niestety nie udało mi się. A w czym jest problem? Ano w tym, że diety z tego forum składają się z dużej ilości posiłków, a ja jeszcze chodzę do szkoły i niestety nie mogę sobie pozwolić np o godz. 10 albo 13 na jakieś nie wiadomo jakie jedzenie. Czy mógłby mi ktoś pomóc?
Poniedziałek: 8.00 - 16.30
Wtorek: 8.00 - 16.00
Środa: 8.00 - 16.30
Czwartek: 8.00 - 17.30
Piątek: 8.00 - 11.30
Mniej więcej tak wygląda rozkład moich zajęć. Czy da się pod niego ułożyć jakąś dietę?
P.S. mam 168 cm wzrostu i ważę 56 kg
P.S. 2 zależy mi na nabraniu masy
pozdrawiam
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla 14-latka
ziomuś WIELU z nas chodzi do szkoły i nie ma problemu z dietami...możesz chapać ser biały czy jakieś kanapki z żółtym serem czy chudą wędliną...tu nie ma problemu a jak jednak znajdziesz ten problem to mozesz zakupic sobie gainerka i w szkole go chlipać... pozdrawiam...a i zapomnialem o jogurtach i PYSZNEJ MAŚLANCE :D
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla 14-latka
Plastikowy widelczyk, pucha tuńczyka z easy open, guma miętowa w kieszeń, jeśli się krępujesz to jeść przy kumplach to ściema, że idziesz na kibelek. Otwierasz puche ciągnąc za cyngielek, szurasz widelcem zawartość, puche zostawiasz za kiblem, widelec w kieszeń na jutro, guma by nikt cię nie posądził, że sypiesz minetki małozadbanym koleżanką :mrgreen: . Proste i pożywne!
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla 14-latka
w tym wieku to zapomnij o diecie i intensywnym treningu.
Graj w piłe, basenik oczywiscie, pompeczki mozesz w domu, drążek i tyle na początek wystarczy.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla 14-latka
ej dawid nie rozumiem twojego stwierdzenia"w tym wieku to zapomnij o diecie i intensywnym treningu".dlaczego o diecie i treningu??chlopaczek powiedzial ze chce w domq trenowac.diete mozna przeciez stosowac nawet w wieq 5lat(oczywiscie w takim wypadq to tylko dietetyk moze to ukladac)a trening w domq to uwazam cos takiego jak pompeczki,podciaganie i jakies male ciezarki(tym to raczej sie nie przeciaza kregoslupa,stawow itp.)inaczej sie ma sprawa jezeli chodzi o trening na silowni gdyz tam trzeba byc bardzo ostroznym w tym wieq gdyz mlody organizm jest podatny na martwice kosci i podobne diabelstwa i mozna nie wiedziec o tym(oczywiscie na martwice nie choruje sie z przeciazenia itp.).bart_t nie przejmuj sie z jedzeniem w szkole kolesie pozniej sami zaczna jesc to co ty kiedy zobacza efekty alebo sie przyzwyczaja.jedyny problem to taki gdy ma sie duzo zajec i w szkole powinno sie miec dwa posilki i nie ma na nie miejsca w plecaczq.

[ Dodano: 25-12-2004, 12:07 ]
bart_t brawo dla ciebie ze pytasz o diete a nie o kretke itp.w tym wieq jak i w kazdym najwazniejsze jest odzywianie
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla 14-latka
ja uważam ze wieku 14 lat to jeszcze za wczesnie na diety.
Może sie myle ale to jest moje zdanie.
A jeśli juz sie bardzo uparł to niech obowiązkowo kupi jakies witaminy !

[ Dodano: Sob 25 Gru, 2004 ]
adrian 88 a co ty myślisz ze w domu nie można przeprowadzić intensywnego treningu?
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla 14-latka
dawid1920 racje masz
niech je chlopak noralnie jak jadle..moze dodac troche witaminek..A-Z..jugourciki..wicej zdrowej zywonosc...moze ograniczyc chipsy pizze i roznego rodzaju fast food...jak oczyiwsci wział sie za cwiczenia na powaznie w tym wiek...!!! to raczej nie mozliwe !!!
:D
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla 14-latka
powaznym cwiczeniem to mi sie wydaje ze to wczesnie.mozesz sie szybko w ten sposob dobrobic zlozonej kontuzji.dalej upieram sie ze dieta jak najbardziej.nie wiem co rozumiecie pod slowem dieta?!musi znacznie zwiekszyc poziom wapnia czyli produkty mleczne i duze ilosci naturalnego bialka.w wieq 14 lat wiekszosc chlopakow strasznie szybko rosnie w gore a to z kolei wymaga specjalna diete

[ Dodano: 25-12-2004, 11:07 ]
dawid chyba mnie nie zrozumiales.w domq trening na full odpada bo nie ma tyle sprzetu i mozliwosci cwiczen przynajmniej ja nie widzialem domq z pelnym wyposazeniem.a w domq cwiczenie to w wiekszosci przypadqw same zdrowie bo przez pompki i podciaganie nie narazasz organizmu na znaczne przeciazenia a miesinie i tak sie troszke rozrastaja.a co powiesz o silowni na ktorej podnosisz lacznie setki kg albo nawet tony??tam o kontuzje nie trudno
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla 14-latka
BLUE ARMY dzięki ze podzielasz moje zdanie :)

A co do tego 14latka to mysle ze zarejstrował sie, napisał jeden post i juz tu nie wróci :D
Więc może poczekajmy, jak sie pokaże to możemy jeszcze polemizować co do tej diety :)
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla 14-latka
ok spox.POZDRO :cfaniak:
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla 14-latka
w sumie racja...jak dobrze sie nie rozgrzejesz to kontuzje same sie wpierdzielaja,,, :?
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

skizzo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla 14-latka
ja mam 15 lat lat diet chlopak chcial przytyc to nieh je co mu w rece wpadnie :) jogurty ryby kurczaka makoron ryz itp... a cwiczenai w domu to normalka w tym wieku jakies pomki brzuszki podciaganei i male ciezarki to nic zlego przynajmniej tak mi sie wydaje a koles chyba tak jeden post napisal i sie zmy :) pozd all
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla 14-latka
w jego wieku to bym zajol sie bardziej szkola, bez tego nie ma latwo, puzniej nie bedzie mial kasy na silownie :P. a pozatym jeszcze zdazy urosnac i przytyc.
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024