Skocz do zawartości


Pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

GośćGuest_AjmAr_*

Guest_AjmAr_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Pytania
Witam wszystkich mam kilka pytan i bede bardzo wdzieczny jesli ktos mi udzieli odpowiedzi :)
1.Czy oplaca sie 10dniowy cykl na 100 gramach kreatyny czy trzeba dokupic wiecej?
2.Czy oplaca sie po dwoch cyklach na kreatynie brac jakies odzywki bialkowe? Mam juz sporo masy waze 85kg jednak chcialbym wiecej i zastanawiam sie czy cos w stylu mass xxl lub gainera mi da czy bedzie to tylko zmarnowanie kasy.
3.Co sadzicie o odzywce bialkowej z kreatyna Vitalmax Whey Protein 82?
4.Czy biorac Fat Burnera strace tylko tkanke tluszczowa czy jest tez mozliwosc ze razem z nia strace wczesniej wyrobiona mase miesniowa?
Wielkie dzieki za ewentualne odpowiedzi i pozdro!

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytania

Czy oplaca sie 10dniowy cykl na 100 gramach kreatyny czy trzeba dokupic wiecej?

Niopłaca sie lepiej zrobic dluzszy cykl, a skoro dluzszy to wiecej Kreatyny trzeba.

Czy oplaca sie po dwoch cyklach na kreatynie brac jakies odzywki bialkowe? Mam juz sporo masy waze 85kg jednak chcialbym wiecej i zastanawiam sie czy cos w stylu mass xxl lub gainera mi da czy bedzie to tylko zmarnowanie kasy.

Jasne , ze sie oplacatylko sam Gainer nic nieda przede wszystkim dieta.

Co sadzicie o odzywce bialkowej z kreatyna Vitalmax Whey Protein 82?

Jesli to ma byc do cyklu z Kreatyna to niema sensu, a jesli chcesz brac jako bialko to bierz.

Czy biorac Fat Burnera strace tylko tkanke tluszczowa czy jest tez mozliwosc ze razem z nia strace wczesniej wyrobiona mase miesniowa?

Masa miesniowa zostanie. Tylko musisz wykonywac odpowiedni trening.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024