Skocz do zawartości


Zdjęcie

szukam porady co do odzywek na MASE,...pomocy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

kartel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

szukam porady co do odzywek na MASE,...pomocy...
mam 18lat waże 70kg wyciskam 90kg ćwicze 1 rok na siłowni chciałbym przybrac na masie bo za wiele nie waze :P Jak zaczynałem cwiczyc to ważyłem 63kg. Po 3 miesiącach cwiczen wziąłęm Kreatyne (mikronizowany cytrynian 250kap.).Pózniej kupiłem sobie Gainerka2 2,25kg który dał najwiekszy efekt :D .Teraz jade na ryżu:P Nie wiem teraz jaka odżywke sobie kupić czy jeszcze raz Gainerka ??!!!pomocy!!!czytałem troche o tym ale niechce wywalic siana w błoto bo chyba jak u kazdego krucho jest z tym :( Słyszałem ze Gainerka nie zaleca sie brac w okresie poprawy defincji,czy to prawda???Respect
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam porady co do odzywek na MASE,...pomocy...
Polecam blizej przejzec sie diecie a co kupic? najprawdopodobniej najlepszym rozwiazaniem dla ciebie bedzie gainer... jaki? np. mass xxl treca


Gainerka nie zaleca sie brac w okresie poprawy defincji,czy to prawda???

tak ;-)
  • 0
[you]
pozdro :P

kartel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam porady co do odzywek na MASE,...pomocy...
Dzieki Anar za odpowiedz myslisz ze odpowiednia dieta i mass xxl treca pomoże mi??Jestem szczupłej budowy i mam szybka przemiane materi i nie mam pojecia jaka dieta byla by dla mnie dobra a zalezy mi naszy wmiare bkim i skutecznym i oczywiscie efektownym:) wzroscie masy miesniowej.Czy moge połączyc mass xxl z suplementami??bo zastanawiam sie nad jakas wieksza kuracja jesienno-zimowa hehe.Czy dobrze by bylo połączyc mass xxl z kreatyna+HMB+dextrose???Czy moze proponujesz cos innego??ćwicze ponad ROK.


a co do gainerka i poprawy definicji to od poczatku wrzesnia caly czas definicja mi sie poprawia w szybkim tempie :-) a jak żarłem gajnera stałęm w miejscu wiesz ocebe heheh .Szacunek.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024