Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z niedowagą....need rada + dieta.......just help me


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem z niedowagą....need rada + dieta.......just help me
Witam ! Mam 15 lat, wczoraj skonczylem. Chodzi oto ze chce przytyc bo waze najmneij chy ba w szkole ( bez przesady:P ). 50kg/15 lat. Jak przytyc. Qwa zylaki mi nawet widac. Czy warto zebym wzial odrobine kreatyny ? Byle zylakow nie bylo widac, bylw 10kg. Chodzi oto ze jem niesamowicie duzo i w miare zdrowo. Ale mam za szybką przemianę materii, wszystko leci do kibla co zjem. Wszystko idzie w kupę. Chce coś co zmieni fizykę trawienia czy qrcze nei wiem jak to okreslić. Co proponujecie ? Prosiłym o pomoc w zaczęciu diety ;]
  • 0

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z niedowagą....need rada + dieta.......just help me
wez diete z podwieszonego postu , zapisz sie na silownie , mozesz juz dodatkowo brac gainerka na zwiekszenie kalorycznosci
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z niedowagą....need rada + dieta.......just help me
Nie jedz jak "świniak" co chwilke bo przyspieszasz tylko metabolizm jeszcze bardziej skup sie lepiej na konkretnych posiłkach spożywanych co 2,5-3 godzin + woda i w ogóle dietka jak juz guru wspomniał.Pozdro
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z niedowagą....need rada + dieta.......just help me
Chlopaki problem polega na tym, iż nie mam mozliwosci TRAWIĆ białka. Poprostu to idzie w kibel. Muze mieć ŚRODEK mimo ze obciaze se nerKI KUPIE sobie kreatyne. Musze meic coss co mi da samą masę. Bo stary: kości nei da się wytrenować na siłowni. A jedzenie wy**am :P No to pozostajke kreta nie ? ( btw. co to gainer)
  • 0

Michallus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z niedowagą....need rada + dieta.......just help me
Gainer to odżywka węglowodanowo-białkowa. Kreatyna sama z siebie nic Ci nie da... a tym bardziej jeżeli nie masz diety oraz gdy zaczynasz ćwiczyc z tego co widze to nawet jeszcze nie zaczoles cwiczyc. Dieta, 5 posiłków dziennie, gainer, regularne treningi i będzie dobrze. Z tym wydalaniem coś przesadzasz... Jak jesz tak jak mówisz to nigdy nie przytyjesz.... (wiem po sobie) Looknij na podwieszone posty o odżywianiu i treningu i zacznij cwiczyc :) :3majsie:
  • 0

leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z niedowagą....need rada + dieta.......just help me
Jak mi nie uwierzysz..........poprostu chce odżywkę , która działa jak lek, a nnie która da mi MINERAŁY bo ja je WYSRAM PPROSTU WYSRAM :P UWIERZCIE. Jeżeli znacie coś dające masę ciała to mówcie. Ja słyszałem że przy diecie którą zacznę stosować + zaczne wpierylać krete to zaczną mi"pulchnieć" komórki w mięśniach i zwiększą swoje rozmiary . NIE CHCE NIC ! A NIC TRENOWAĆ ! Tylko dostać trochę masy, ale w sposób bardziej pewwny, a nie że mi dacie 5 kg białka i jedz ( wysram to chlopaki nie bojcie sie ;) ).
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z niedowagą....need rada + dieta.......just help me
Ja Cie nie rozumiem.Też mam zajebiscie szybki metabolizm tez tak miałem że mogłem szamać non stop i nic ,ale jak zaczałem troche przetsrzegac zasad to skoczyła masa.Stary ważyłem 57 kg przy 180 cm a doszedłem do 65 zacznij przestrzegać diety po prostu + 4l wody i posiłki co 3 godziny a jezeli nie zaczniesz ćwiczyć to nic z tego nie bedzie bo organizm poo prostu nie bedzie mial potrzeby przytyć i bedzie wszystko wywalał ,a jak zaczniesz ćwiczyć to organizm bedzie strał sie sam przystosowac do pracy i bedzie powiększał mieśnie przeciez to proste.Pozdro
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z niedowagą....need rada + dieta.......just help me
Hmm...wstyd chodzić na siłownie w wieku 15 laty i z wagą 10 latka... inni patrza sie na ciebie jak na debila, bp podnosisz 10 kilówki :P. Nie wiem ile na klate wezme. Chlopaki jak ija mam sie za diete wziąść !
Poprostu nie wiem jak psyhicznie sie a to wziasc ... mam od "poniedziałku" przyszłego tyg. zacząć ok ? Potrzebował bym gg kogoś, żeby z nim na ten temat pogadać, bo powedzieć "idź qp tuńczyka" sux :P Bo gdzie ja polece po tuńczyka.. wole kurczaka...pisaliście że lepiej kurczaka :D Więc tak zrobię. Od pon . trening DOMOWY ( możecie wierzyć wyciągam pełnych 50 pompów bo jestem tak lekki cipeq :P ). Będę zawsze jadł obiad jaki mi starsza zrobi a śniadanie: płatki z mlekiem, w dużej ilości, od razu po szkółce - obiad + chleb z margarynką + polece se qwa kupić ten głupi jogurt mimo ze jestem zajety i leniwy debil :P o 18 zjem kurczaka/ryż ugotuje/4 banany se qpie w sklepie. Trening o 18:30. Potem coś nie z diety- popiję wodą kawałek sera białego ktory starsza zawsze qpuje :P I na godzine potem o 22:00 zjem przed snem - chleb+masło+ mleko. I to ma mi polepszyć. Ok ok, ale ja muszę jakoś chyba spowolnić metabolizm :] Jest możliwość? Bo przyspieszyłem se więc musze odzyskać :P A witaminki mam w domq cytrynka + specjalne zestawy. Ostatnie ale to juz ostatnie pytanie tego postu: nie mowcie zajrzyjcie do działu treningi, tylko powiedźcie jakie robić gdy nie mam specjalnyvh przyrządów. Pompy/brzuszki... ? Na rolach jestem jak jest ciepło 3 h dziennie :P (15-18 godz.). Plz odpiszcie, czy zrobiłem coś źle :P I potem napiszcie: skoro działanie kreatyny powoduje napulchnienie i w ten sposób efektowne zwięszkenia mięśnia- czy po 6 miesiącach takiego czegoś warto bym se qpił troche krety ? Np na 4 miesiące ćwiczenia. Tak na 5kg wagi. Z góry thx :]
p.s. Można z ektomorfika przejść na wyższe morfiki :] ?
pozdrawiam
  • 0

Pi(larson)
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z niedowagą....need rada + dieta.......just help me
"która da mi MINERAŁY bo ja je WYSRAM PPROSTU WYSRAM :P UWIERZCIE." hahahahahahahahaha.....człowieku ty masz problemy z jelitami albo odbytem,radziłbym się skonsultować z lekarzem lub farmaceutą aha i przeczytaj ulotke dołączoną do opakowania:)....a tak na poważnie to chyba przesadzasz z tym sraniem,skąd więc biorą się u ciebie subs odżywcze jak ty wszystko wysrywasz?


p.s ale śmierdzący temat poruszyliśmy hehehe
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z niedowagą....need rada + dieta.......just help me
Ektomorfikiem jest sie całe zycie :D a kretka dopiero po roku a przyt ćwiczeniach na poczatku i tak Ci zajebiscie masa skoczy (na pewno!!!) jak zrobisz wszystko dobrze .
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024