Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaką sprężyne wybrać ? ( w miare tanią )


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_logan_x
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rypin (Kartoszyno)

Napisano Ponad rok temu

Jaką sprężyne wybrać ? ( w miare tanią )
Chciałbym kupić nóż sprężynowy w cenie do 150 zł.
Chętnie wysłucham rad doświadczonych posiadaczy ?
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką sprężyne wybrać ? ( w miare tanią )
noz sprezynowy do 150zł ? inaczej mowiac automat - nie wiem ciezko tu bedzie cos znalezc ... Mikovy ?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ?;]

dobry automat - ktory nie ma miedzianego plunge locka .. to juz niestety wiekszy wydatek :| takze ja osobiscie polecam rozejrzec sie za jakims folderkiem CRKT

Dołączona grafika
fotka by Roberto - to ten na samym dole
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką sprężyne wybrać ? ( w miare tanią )
eff - nie zauwazylem ze w niedalekim topicu juz pytales sie o mikovy ...
tak czy siak podtrzymuje swoja opinie ze lepiej jakis folderek CRKT .... moze ktorys M16 z seri Zytelowej ?
  • 0

budo_quantyzator
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką sprężyne wybrać ? ( w miare tanią )
To ja swego czasu pytałem na forum czy warto wydać ponad stówę za Mikova opinie były podzielone dlatego poszedłem do sklepu aby przyjrzeć się nożykowi oto moje spostrzeżenia po pierwsze jest fatalnie wykonany ostrze lata jak kot po kwaśnym mleku wszystko połączone jest mosiężnymi albo miedzianymi nitami a to poważna wada śrubki jakie by nie były zawsze można dokręcić z nitami nie jest już tak wesoło no i samo ostrze jest jakieś takie cieńkie na zdjęciach wyglądało na kawał klingi jak nie trudno zgadnąć nie kupiłem Mikova.
Jeśli ktoś chce kupić automat w miarę tanio i będzie go używał jako podręczny EDC to proponuję Kershaw Chive lub Scallion to co prawda nie są typowe automaty ale wykonanie noży Kershaw a Mikov to niebo a ziemia.
Na militaria.pl obnizyli ceny na noże Kershaw i chociaż nie lubię tego sklepu to połakomiłem się na Scaliona Black za 239 zł zdążyłem go już przetestować i powiem tylko że warto było go kupić.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024