Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuję diety na budowę masy mięśniowej i siły.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

primohunter
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sport

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuję diety na budowę masy mięśniowej i siły.
Witam wszystkich!
Zacząłem własnie trenować. Mam 23 lata, wzrost 183cm, waga: 95/100 kg.
Potrzebuję jakiejś diety która pomogłaby mi zbudować masę mieśniową i siłę.
Gdzie mogę ewentualnie takiej diety/poradnika szukać w internecie?
Suplementy odpowiednie już mam chodzi mi tylko o potrawy takie jak śniadanie, obiad, lunch itp.
z góry b dziękuję i pozdrawiam
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję diety na budowę masy mięśniowej i siły.
cześć
a jaka jest twoja docelowa waga?? bo przy wzrocie 183 i wadze prawie 100 kg to uwazam ze jest to odpowiednia masa.
na twom miejscu skoncentrowal bym sie na zamianie tkanki tluszczowej na miesniowa i jak przy takim wzroscie bedziesz wazyl 100 kg i bedziesz mial minimalnie otłuszczony organizm to gwarantuje ci ze zrobisz leprzy efekt wizualnie niz przy duzym otłuszczeni i wadze nawet 120 kg
powodzenia
  • 0

primohunter
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję diety na budowę masy mięśniowej i siły.
no to co w takim razie powienienem zrobić i w jaki sposób? jaką dietę zastosować i jakis trening przeprowadzać? gdzie mogę znaleźć jakieś wskazówki?
pozdrawiam.
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję diety na budowę masy mięśniowej i siły.
czesc
ciezko jest mi odpowiedziec na to boe nie wiem jak wygladasz tzn jaki jest aktualny stosunek twojej masy miesniowej do tłuszczowej ale moze cos mi sie uda doradzic, proponuje :
- posilki: 5 a jak mozesz to nawet 6 dziennie pierwszy o 6:00 rano, ostatni o 21:00 to spowoduje wiekszy metabolizm oraganizmu. jedz nie duze porcje nie przejadaj sie. przy dobrze dobranej diecie powinienes stracic zbedne w kulturystyce tłuszcze.
- suplementy: to głownie bialka i aminokwasy ale rowniez kreatyna i hmb
- niestety alkohol i inne uzywki odpadaja jedna imprezka i tracisz wszystko co do tej pory zbudowales wypłukujesz organizm ze wszystkiego a zeby go spowrotem nasycic odzywkami potrzebujesz czasu no i pieniedzy bo odzywki to nie tania zabawa,
- do tego dochodzi sen 8 godzin bylo by ok
- no i oczywiscie odpowiedni trening
na kazdy z tych punktow jest mnostwo rzeczy napisanych w internecie poszukaj poczytaj ,
pamietaj ze kulturystyka to sport bardzo indywidualny to co jest dobre dla kolegi wcale nie musi byc dobre dla ciebie po kilku miesiacach treningu sam bedziesz wiedzial jekie cwiczenia najlepiej akceptujesz a ktore nie jakie odzywki lub jaka dieta bedzie dla ciebie najlepsza.
pozdrawiam
  • 0

Prezes07
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Sport ( Siatkówka )

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuję diety na budowę masy mięśniowej i siły.
masz tutaj linka znajdziesz napewno cosik dla siebie --->
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :3majsie: :mrgreen:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024