Witam. Jestem po cyklu kreatyny i tauryny., Chcialbym teraz pocwiczyc cos na sylwetke. Nie znam zadnego treningu na nia - tymbardziej diety. Prosze o pomoc. Z góry dzieki. 8)
Trening i dieta na sylwetke.
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Koszulka treningowa |
Sprzęt do siłowni |
|
|
||
dieta do ocenydo oceny |
Dieta |
|
|
||
Dieta 1200 kalorii |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Dieta+trening prosze o ocene |
Dieta |
|
|
||
Prosze o sprawdzenie diety :)Dieta :) |
Dieta |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
PLECY- Ponad rok temu
-
help me- Ponad rok temu
-
klatka- Ponad rok temu
-
Dobre rekawiczki do treningu- Ponad rok temu
-
Rzeźba- Ponad rok temu
-
trening na nogi- Ponad rok temu
-
Przyrządy maszyny do ćwiczeń???- Ponad rok temu
-
kreatyna & przerwa w treningu- Ponad rok temu
-
zewnetrzna gloowa bica :)- Ponad rok temu
-
biceps- Ponad rok temu




Ponad rok temu
