Skocz do zawartości


Zdjęcie

help me


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

bolo1418048742
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:biała podlaska
  • Zainteresowania:kulturystyka, MTG, WHFB

Napisano Ponad rok temu

help me
Witam!
Mam na imię Michał i ternuje juz od 2 lat z przerwami (tydzien kilka dni)
moje wymiary to
biceps 37
klatka 112
pas 86
udo 54
rekord w wyciskaniu lezac 100kg a w wyciskaniu stojac 70kg
wzrost 186
waga 75
wiek 17

a wiec moze zaczne od tego ze mam zamiar rozpoczac trening z kumplem po miesiecznej przerwie od nastepnego tygodnia i do konca nie wiem jak mam sie do etgo zabrac poneiwaz jak wczesniej cwiczyłem to zawsze miałem siłe na wszystko a to ejst moja pierwsza tak długa przerwa.
Ostatnio jakos miałem kilka wypadów na siłownie i musze powiedziec ze sie strasznie załamałem bo mi siła spadla draamatycznie. kiedys zaczynałem serie powiedzmy wyciskania lezac od 70kg co nie sprawiało mi zadnej trudnosci i traktowałem to jako rozgrzewka a teraz jak byłem ostatnio to zaczołem od 50kg bo wiedziałem ze wiecej nie wezme ale o dziwo nawet to mi sprawiało trudnosci
Z wyglądu musze powiedziec ze mi niespadło duzo moze co najwyzej wymiary mogły mi spasc troche ale i tak wyglondam prawie tak dobrze jak przd miesiacem.
A wiec teraz chcem zaczac cwiczyc od poniedziałku ale planuje najpierw zrobic tydzien rozgrzewki zeby miesnie rozciagnac i chcem etn tydzien ejszcze bez odzywek cwiczyc ale diety bede przestrzegał.
Tak wiec oto mój plan jaki chcem wykorzystac na tydzien rozgrzewkowy:
PONIEDZIAŁEK:
klatka (3 serie ze zwiekszajacym sie ciezarem a potem 3 serie na ławce skosnej i rozpietki takze 3 serie)
brzuch (sciagania na linkach z "pocałowaniem" ziemi 3 serie ze zwiekszajacym ciezarem)
WTOREK:
Barki (wyciskanie żołnierskie 3 serie ze zwiekszajacym ciezarem, trójgłowe 3 serie przodem i bokiem jednym sztangilkiem, wznosy sztangi wzdłóż tułowia 3lub 2 serie ale przewaznie sa 3)
triceps ("wymachy" do tyłu w opadzie z podpórka 3 serie, sciaganie linki 3 serie zwiekszajacy sie ciezar)
ŚRODA:
plecy (pzyciaganie sztangi w opadzie 3 serie z nachwytem oraz 2 lub 3 serie z podchwytem (na motyle) przyciaganie ciezaru na maszyniez góry 3 serie oraz przyciaganie na motyle 3 serie, 3 serie na ławce w opadzie wznoszenie sztangielka na grubosc miesnia, martwy 3 serie)
CZWARTEK:
Biceps (biceps jednym sztangielkiem w lekkim opadzie 3 serie lub 4, biceps na sztandze łamanej 3lub 2 serie, biceps siedzac 2 lub 3 serie)
triceps (wznosy sztangielka znad głowy siedzac lub stojac 3 serie, 3 serie na maszynie sciaganie likni)
Nogi (czasem tez robie nogi ale to zalezy poniewaz potrzebuje asekuracji a mój partner z którym cwicze nie zawsze robi cwiczenia na nogi i musze go namawiac)(przysiady 3 serie, wyprosty obunóż na maszynie siedzac oraz zgiecia nóg lezac bzuchem do dołu po 3 serie)
PIĄTEK:
w piatek zazwyczaj robiłem powtórke albo poniedziałku albo wtorku, lub srody ale niewiem jak teraz bedzie
wstepnie powtórka z poniedziałku
SOBOTA i NIEDZIELA :
odpoczynek

najprawdopodobniej jest to niewłasciwy treniang poniewaz da mi to sam odczuc i jest dosc ciezki bez odzywek
po tym tygodniu mysle ze powinienem czesc energii odzyskac i od nastepnego poneidziałku bym mógł juz zaczac brac odzywki
acha i jeszcze w tej sprawie mam duzo białka i kreatyne to mozecie mi powiedziec jak najlepiej połaczyc te odzywki jak i kiedy je stosowac i czy tydzien to nie za mało po przerwie?
no i musze sie przyznac ze troche sobie piłem w czasie przerwy i podejzewam ze to własnie przez to miedzyinnymi nastapił spadek siły
i chciałbym jeszcze aby zostały tu udzielone konkretne i profesionalne odpowiedzi
acha moim celem jest oczywiscie masa
jezeli jakies pytania jeszcze beda to chetnie udziele odpowiedzi jezeli to ma pomóc w udzieleniu mi jak nejlepszej pomocy
z góry dzieki i pozdro dla wszystkich "Kwadratów"
  • 0

Yarek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: help me
odpisałem Ci już na ten sam post w dziale suplementacja :roll:
  • 0

bolo1418048742
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:biała podlaska
  • Zainteresowania:kulturystyka, MTG, WHFB

Napisano Ponad rok temu

Re: help me
no dzieki napisałm dwa posty bo niewiedziałem do którego działu to sie zalicza wiec sory admini ;-)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024