Skocz do zawartości


Zdjęcie

elo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

krecik1418048738
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

elo
Dobra zaczynam od tego że mam 18 lat 179cm wzrostu i ważę 59 kg, ćwiczyłem rok i doszedłem do 75kg, ale pół roku temu zrezygnowałem z siłki i trochę cpałem, dlatego ten spadek. Chcę znowu ćwiczyć. Doradźcie co brać. Tylko nie gadajcie mi o dietach itp. bo to już wiem. Chodzi mi tylko o suple!!!!!!! Mam dużo hajsu więc nie będę sobie żałował, ale nie będę wpieprzał w siebie suple typu hmb - strata pieniędzy, a efekt zerowy. Wiem że z początku doradzicie mi tylko massa lub jakąś inną pierdołę, ale jak już będziecie pisać to rozpiszcie mi to na pół roku bo mam hajs to mogę wydać, a tak kupię massa i jeszcze resztę przećpam czy co.
YO
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: elo
Hmmm no co mozna Ci tu doradzic, za suple sie nieweziesz bo masz za maly staz.
Pozostaje tylko dobra dieta i do tego jakiegos Gainerka no i mowisz, ze masz kase wiec mozesz jeszcze jakies bialko dokupic i zakup jeszcze Carbo i bierz po treningu. Do tego jakies witaminy. Mozesz jeszcze dokupic Kazeine jest dobra na noc bo powoli sie wchlania, ale tania niejest no ale napisales ze kase masz.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: elo
Kup sobie do tego jeszcze BCAA i bedzie ok.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

krecik1418048738
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: elo
ja bym jeszcze dopisał na waszym miejscu taurynkę- też jest dobra
dzięki za rady i poświęcony czas
elo

[ Dodano: Sro Sie 04, 2004 8:50 pm ]
A co powiecie na dorzucenie czegoś na ścięgna itp. np.Trec Nutrition Glucosamine + MSM 90 kapsułek. Lub dorzucić to po miesiącu czy dwóch intensywnych ćwiczeń. Jeszcze przydałoby się coś na rozstępy bo pewnie szybko powrócę do normalnej wagii, a nie wiem czy organizm nadązy. Jak macie coś w zanadrzu to powiedzcie. To chyba wszystko co chcę wiedzieć. Pozdro
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: elo

czegoś na ścięgna itp. np.Trec Nutrition Glucosamine + MSM 90 kapsułek

na stawy chyba chciales powiedziec ;>

jak nie bedziesz cwiczyl na sile to nie ma sensu - stawy wytrzymaja (chyba ze masz jakies problemy, np. z lokciami rto bierz ;) )
na rozstepy profilaktycznie troszku pomaga glukozamina... wiec tak czy tak mozesz w nia zainwestowac :P

polecam CI:
mass xxl
olej mct
zma
tauryna
carbo
cla (bedziesz potrzebowal kilka opakowan)
wpi/bcaa/amino whey system
jak chcesz dodatkowo wydawac kase zeby nie "przecpac" ;-) to zakup kazeine, glutagenix

oczywiscie witaminy i bedzie lux


rozpisalem Ci to na jakis czas, nie bioerz wszystkiego na poczatku bo po powrocie bez stazu to ch** Ci to da...


porzadna dieta + gainer + tauryna + carbo + witaminkia przez pierwsze 2miechy, a potem to juz siem rozkrecisz :D

[ Dodano: Sro Sie 04, 2004 7:15 pm ]
wszystko masz w naszym sklepie:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - wiec zyczymi milych zakupow %-)
;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

krecik1418048738
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: elo
THX


A co powiecie o kozieradce?? bo czytałem że avanger zachwala, jak macie jeszcze jakieś specywiki to dawajcie


albo o Trec Nutrition Extreme Men's
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: elo
kozieradk tylko na apetyt, bo z wplywem na tescia Ava przesadza
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: elo

kozieradk tylko na apetyt, bo z wplywem na tescia Ava przesadza

mozliwe :P
co do kozieradki i wplywu na tescia to nie powiesz ze ten mix na "luskiewniku" nie jest dobry :PPP

co do zachwalania to ja radze sprobowac :P tania jest , a moze na Ciebie ladnie bedzie dzialac :P

[ Dodano: Pią Sie 06, 2004 6:29 pm ]
acha a co do zdania wielu osob na temat kozieradki to czesto brak efektow jest spowodowany zlym dawkowaniem/sposobem przyzadzania ;) :P itp.
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: elo
a po co mi wiekszy tesc ? :D

wklej tu ten zestaw musze go oblukac :D
  • 0
Pozdrawiam Strong

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: elo
od ludzi przyjmujacych kozieradke smierdzi :P
  • 0
[you]
pozdro :P

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: elo
wklejam:

"Rp. Mieszanka anaboliczna i psychotoniczna “Doping kkg”

Nasienie kozieradki – 3 cz.

Nasienie wiesiołka – 1 cz.

Korzeń mniszka – 1 cz.

Kwiat arniki – 1 cz.

Plecha morszczynu lub listownicy – 1 cz.

Owoc keli (aminka) – 3 cz.

Ziele nostrzyka – 1 cz.

Składniki zmieszać.

1 łyżkę mieszanki zalać 1 szkl. wody, zagotować, odstawić na 30 minut; przecedzić. Pić 2 razy dz. po 200 ml.

Mieszanka zatrzymuje azot w organizmie, zwiększa stężenie białek w tkankach, nasila procesy anaboliczne (syntezy), usprawnia krążenie, reguluje gospodarkę tłuszczową, zwiększa liczbę erytrocytów i hemoglobiny we krwi, pobudza oddychanie komórkowe, przyśpiesza procesy kompensacyjne i regeneracyjne ustroju, zwiększa przyrost tkanki mięśniowej i łącznej, uszczelnia naczynia krwionośne, poprawia krążenie mózgowe i obwodowe, zapobiega miażdżycy i zakrzepom. Zwiększa wydolność fizyczną i umysłową. Działanie po kilku miesiącach zażywania. ( %-))) )

Wskazania: osłabienie, wyczerpująca praca fizyczna i umysłowa, kłopoty z zapamiętywaniem i nauką, zaburzenia krążenia obwodowego, zawroty głowy, szum w uszach, zaciemnienia w oczach po schylaniu się, intensywny trening, uprawianie kulturystyki, słaby rozwój mięśni (+ odpowiednie ćwiczenia), zaburzenia oddychania, zaburzenia krążenia wieńcowego, miażdżyca, zaburzenia gospodarki lipidowej i białkowej, niedokrwistość, choroby włosów i skóry.

Uwaga ! Mieszanka silna w działaniu. Równocześnie należy stosować preparat mineralno-witaminowy Vitaral (2 draż. 2 razy dz.) oraz preparat Methiovit z aminokwasem siarkowym - metioniną i aminą – choliną – 2 tabl. 2 razy dz. Równocześnie zażywać nalewkę z miłorzębu (10 ml 2 razy dz.).

Mieszanka może wpływać na testy biochemiczne antydopingowe!"



od ludzi przyjmujacych kozieradke smierdzi

anarq spotkales siem z tym w praktyce ?? bo teoretycznie kreatyna tez wplywa na podobno niemily zapach potu ;/ jakies badania na ten temat byly :P
a w praktyce przynajmniej ja tego nie zauwazam, zreszta antyperspiranty rlz :D ;-)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

picasso
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: elo
avanger otworz sklep zielarski ;-)
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: elo
avanger, nie spotkalem bo nie biore :)
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024