Skocz do zawartości


Zdjęcie

cykle kretką


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką
Ava i guru THX

ale o co sie tu rozwodzic to są podstawy i wiadomo jak ma byc :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką

liczy sie wiedza a nie wlasne doswiadczenia, nie są one zawse zgodne z prawdą

lol %-) nie ma jak toretyzowanie i sranie w banie ;]
doswiadczenie jest najwazniejsze, bo nie wszystko wyglada tak samo na papierku jak w zeczywistosci

lukasz_g:
zasada jest taka: im mniejsze dawki tym dluzej mozesz ciagnac cykl kreatynowy - przy dluzszym cyklu moc kreatyny jest rozlozona na wiekszy okres czasu co pozwala lepiej wykorzystac moc kreatyny.

ps. co wy tak sie oburzacie jak ktos mysli inaczej niz wy? zamiast ladnie wytlumaczyc dla niego czemu dawkowanie 5g/dzien jest lepsze to odrazu na niego jedziecie... jestescie modami wiec musicie swiecic przykladem ;-)
  • 0
[you]
pozdro :P

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką

lol %-) nie ma jak toretyzowanie i sranie w banie
doswiadczenie jest najwazniejsze, bo nie wszystko wyglada tak samo na papierku jak w zeczywistosci

nie do konca siem z Toba zgadzam anarq drogi :PPPP
i Ci to ladnie wytlumacze %-) ;-)

chodzi mi o to, ze niektore rzeczy (jak na przyklad ta tu poruszona) wystarczy wiedza teoretyczna oparta na opracowaniach/doswiadczeniach itp.
natomiast faktycznie doswiadczenie jest wazne ale w przypadku polemiki np. na temat jak dany srodek w praktyce dziala; czy dawki na osoby o zblizonych "parametrach"
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką
przeciez wszystko jest ok , mala wymiana zdan i doswiadczen tylko byla do solowki na piesci jeszcze nie doszlo :bije:
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką
anar qrde przyszedl i jooz spamoooje %-) znowu cos sie nie podoba %-)

oczywiscie ze teoria rlz :), badanie sie liczą bo samemu mozna zrobic cos zle z dietą treningiem, czy jeszcze cos innego wymyslic i bubel.
  • 0
Pozdrawiam Strong

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką

chodzi mi o to, ze niektore rzeczy (jak na przyklad ta tu poruszona) wystarczy wiedza teoretyczna oparta na opracowaniach/doswiadczeniach itp.

skoro ta wasza wiedza opiera sie na doswiadczeniach to co jest wazniejsze ? wiedza czy doswiadczenie? ;]
a pozatym macie wiedze teoretyczna jak powinna dzialac ryboza ;] no i jak tam ? %-)

[ Dodano: Nie Cze 20, 2004 4:41 pm ]

przeciez wszystko jest ok , mala wymiana zdan i doswiadczen tylko byla do solowki na piesci jeszcze nie doszlo

to nie byla wymiana zdan - zawsze jest tak ze jak ktos cos powie niezgodnego z rozumowaniem stronga to odrazu zostaje zjechany ;] a tak nie powinno byc ;]
kurwa rezim strogbarta %-)
  • 0
[you]
pozdro :P

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką
przepraszam bardzo :roll: nie obalajcie husajna %-)

zaden rezim,

temat uwazam za zamkniety
  • 0
Pozdrawiam Strong

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką
heheh a najlepsza jest wiedza poparta doswiadczeniem:)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką

skoro ta wasza wiedza opiera sie na doswiadczeniach to co jest wazniejsze ? wiedza czy doswiadczenie?

stwierdzenie typu:
"co bylo pierwsze jajo czy kura" %-)))

ale tu anarq zamieszales... wlales wszystko do jednej szklanki, a wiesz ze siem nie powinno mieszac :P %-)
doswiadczenie jako badania troszke rozni siem od doswiadczenia ("doswiadczac")

nie wydaje mi siem, zeby bylo tu cos w stylu rezimu stronga - za mlody jest :P ;)

przeciez Ty tez wiesz jak nalezy przyjmowac krete i podpisujesz siem pod tym co napisalismy... tu jest rezim wiedzy jak na kazdym forum (a ja siem tez ze strongiem czasem nie zgadzam :P )

co do "zjechania" ludzi to ten lukasz troszku mi jezdzil po nerwach jak przyszedlem i czytalem co wypisywal... wiem, ze nie bylo to dobre zachowanie... :roll:
poprawie siem ;-)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką
ej kurwa teraz to zrobiliście mi sajgon w głowie. sam już nie wiem jak to brać. zawsze na kreatynach jest napisane żeby brać po 2x5. ale strong to dobry chłopak i jak coś mówi to to na ogół jest prawdziwe. ale cykl 8 tygodni to strasznie długo. ja brałem cytrynian 16 dni bo na tyle wystarcza, i zyskałem 5kg i efekty były zajebiste. mam o,5 kilo kretyny i chce brać w sierpniu ale teraz to już mam sito w mózgu i nie wiem jak?ale mnie sie wydaje że take długie cykle nie są za dobre. jak brałem cytrynian to już od 10 dnia dnia nie dawało za dużo
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką
zrob 6-8tyg cykl po 5-6g/ dzien
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką
a jak to jest z tymi pięcioma gramami? bo to jest niby jedna czubata łyżeczka do herbaty, ale jaki ma być ten czub?bo płaska to 3g.. cięzko jest z tym jebanym czubem to odmierzyć
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką
jak kupisz trec'a to nie bedziesz mic takich problemow, maja tam miarke :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką
olimp tez ma miarke ;]
  • 0
[you]
pozdro :P

lukasz_g
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Wiadomo co :P

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką
wlasnie ze cykle trfajace powyzej 2 miechiow bardziej obcaizaja nerki niz cykl trwajacy 4 -6 tyg :-)) Wszyscy mopji znajomi i ja takze stosuje w czasie cyklu dawkowanie 2x 5g. I jakos wszyscy sa zadowoleni, efekty silow i masowe sa znakomite, sam jestem na to dowodem. Tak samo mozna kreatyne dostarczac organizmowi przez 12 miesiecy w roku 0.03g. Dawkujac po 10g na dzien nie wydalimy i tak tyle karnityny, bo prtzecietnie wydalamy 4g
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką
1. nikt nie mowi o cyklu dluzszym niz 8tyg. :P sa one niekorzystne chocby z tego wzgledu, ze po tym uplywie czasu zmniejsza siem zdolnosc komorki do magazynowania krety nawet przy zwiekszonym dawkowaniu ;/
co do obciazania nerek licza siem przede wszystkim dawki, a nie czas przez jaki je podajesz
2. to, ze jestescie zadowoleni nie znaczy, ze podany przez Nas sposob nie jest lepszy... dla mnie to nie jest argument :P
3. co do dawkowania "0,03g przez 12miechow" to chodzi o to, ze mozesz brac 0,03g/kg masy ciala przez nawet 21 miechow (!!)
4. co do wydalania kreatyniny to nie do konca jest tak jak myslisz...
looknij:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
na sam dol masz tam wykresy mi siem nie kcem znowu tlumaczyc... :|
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką
jakiej karnityny %-)

chyba kreatyniny lukasz !

jezeli sie szybko nasycisz kreatyną komoorki beda przyjmowac mniej kreatyny i wiekszosc(po okolo 1,5h w krwioobiegu) zmienia sie w kreatynine i jest wydalana, wnioskek z tego taki ze bardzxiej obciazasz nerki
  • 0
Pozdrawiam Strong

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: cykle kretką
ahas no i nie wiem czy wiecie albo zapominacie to podkreslic
efekty uzyskane po
6 tygodniowym dawkowaniu 10g
8 tygodniowym 5 g
czy nawet z faza nasycenia 6 tyg.
beda porownywalne - jak nie identyczne
hyhyhy te zmiana dawkowania na mniejsze wynika bardziej ze wzgledow ekonomicznych ;]
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024